Jump to content

Wojciech Dacko

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Witam Spotkałem na forum podobny temat jednak dość zagmatwany, chce podłączyć tytułowy zestaw razem. 1. W pierwszej kolejności pomyślałem o wejściu AUXem (kabem sygnałowym) do IN na korektorze przy "Ampifier" kolejno OUT do AUX na wzmacniaczu. Jednak wówczas tracę możliwość wyłączenia korektora, i zostawienia czystego wzmacniacza. 2. Dlatego chciałbym podłączyć sam korektor do TAPE 1 albo 2, na wzmacniaczu mam przycisk którym mogę to przełączać, i tutaj zastanawiam się: - REC OUT wzmacniacza do IN na korektorze, i analogicznie resztę ? - Czy może brać pod uwagę TAPE na korektorze ? [Hidden Content] [Hidden Content]
 2. Czy znajdę jakiś odbiornik z AptX do 200zł który będzie miał wiecej niż 44.1kHz ? Słucham taidal Hi-Fi
 3. Planuje wszystko pod CD tak jak pisałem, ipod już jest. Jednak możne mam małą wiedzę, ale wydaje mi się że bluetooth nie może być lepszy niż kablowe połączenie. Nie pytałem ani o chłodzenie bo to biorę pod uwagę, ani o jakość z kompa, Pytałem o możliwe problemy wynikające z zakłócenia jakie mogą oddziaływać na urządzenia wzajemnie.
 4. Witam Pierwszy temat, wiec mogłem zabłądzić. Mianowicie mam mały zestawik Tannoy M1 + Luxman L-210, póki nie mam CD chce puszczać flaca z laptopa. Czy jeżeli postawie laptopa na wzmacniaczu będzie to wpływało źle na któryś z elementów ? i samą jakość dźwięku. Nie chciałbym stracić ani kompa, ani wzmacniacza, nie wspominając o kolumnach po wymienię zwrotnic. Proszę o wyrozumiałość, startuje z tematem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.