Jump to content

Cudny_Gnat

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Dzień dobry Jako świeży posiadacz X-A160 i X-Preamp chciałbym pozdrowić fanów marki Advance Acoustic. Jest to mój pierwszy dzielony zestaw i przyznam, jest szał. Jednak pełnie szczęścia zaburza mi pewien szczegół ( mam nadzieję, że to tylko szczegół). Tutaj prośba do Was moi Drodzy. Do meritum. Z końcówki mocy wydobywa się dźwięk buczenia, brumienia. Jest to ciche słyszalne tylko gdy się jest blisko sprzętu. Niepokoi również to, że buczenie słyszalne jest w głośnikach( po przyłożeniu ucha do nich). Zaznaczę , że w trakcie odtwarzania muzy jest to nie słyszalne. Po wysterowaniu potencjometru na min lub max buczenie jest na takim samym poziomie, wzmagają się tylko szumy. Wydaje mi się ze to trafo take dźwięki wydaje.jestem pewny. Poprzedni mój klocek Rotel ra06 też na toroidzie jest cichuteńki, tylko ze 160tka to ponad dwukrotnie większa elektrownia jak ten rotel. Napiszcie proszę mam się bać, czy ten typ tak ma? Pozdrawiam Artur
 2. Muszę od czegoś zacząć. Skoro już go mam to wykorzystam zanim wymienię go na jakiś prawilny preamp. Dedykowany pre do tej końcówki to też wydatek 4k. coś czuje, że kolumny też wymienię w przyszłości więc plan jest. Nie mam tz. złotego ucha dlatego nie martwię się o to wąskie gardło. Bardziej niepokoi mnie to czy ra 06 napędzi tą kocówkę, pocieszam się tym, że nie mam bardzo wymagających kolumn i technicznie powinno być ok. Dźwiękowo? to się zobaczy
 3. To tylko tymczasowe rozwiązanie. Chciałbym rozłożyć w czasie wymianie sprzętu, tak aby mój portfel w miarę bezproblemowo to przeżył.
 4. Witajcie Posiadam wzmacniacz RA-06, chciałbym się dowiedzieć czy sprawdzi się on jako przedwzmacniacz? Dlaczego o to pytam. Chciałbym pójść o krok dalej i pomału zmienić swój system na coś lepszego(przynajmniej tak mi się wydaje). Zestaw to oprócz wspomnianego RA-06, dac RDD-1580, cd RCD-06, plus zestaw głośnikowy Monitor Audio Silver 6. Tak sobie wymysliłem, że pierwszą zmianą będzie zakup końcówki mocy ADVANCE ACOUSTIC X-A160 i Ra-06 zrobić preampem, tak na początek. Pytanie czy rotel da radę i sparowanie go z ta końcówką mocy ma sens?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.