Jump to content

Top Hi-Fi & Video Design

Partner Audiostereo
 • Content Count

  842
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Neutralny

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.tophifi.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Sklep

Recent Profile Visitors

740 profile views
 1. Udało się cos wybrać? Zawsze można coś dobrać 🙂 zapraszamy na nasze strony. ----------------------------- 25 lat doświadczenia 15 salonów na terenie Polski oraz sklep internetowy Profesjonalni doradcy Sale odsłuchowe w każdym salonie
 2. I jak poszło? ---------------- 25 lat doświadczenia 15 salonów na terenie Polski oraz sklep internetowy Profesjonalni doradcy Sale odsłuchowe w każdym salonie
 3. I jak wybór? ------------ 25 lat doświadczenia 15 salonów na terenie Polski oraz sklep internetowy Profesjonalni doradcy Sale odsłuchowe w każdym salonie
 4. W Pianocrafcie MCR N670 masz wszystko co potrzeba (sieciowość, CD, USB, radio, wejście optyczne, wyjście na subwoofer) . Z Indiana Line Nota 260 będzie dynamicznie i po cieplejszej stronie.
 5. Sprawdzone połączenie zdecydowanie po cieplejszej stronie to Audioquest Nighthawk napędzane małym daciem mobilnym Audioquest Dragonfly Red . Granie bardzo muzykalne, plastyczne.
 6. Nic się nie stanie ale przełącz na 6 Ohm.
 7. Nota 260 to raczej cieplejsze granie z niezłym basem. Połączyłbym je z czymś pokroju Yamaha A-S501
 8. Incubus , budżet który planujesz przeznaczyć na sprzęt pozwala już na spory wybór. Zdecydowanie przejdź się na odsłuchy, może się okazać ,że wybierzesz wzmacniacz stereo z Chromecast np NAD C338 albo inny wzmak stereo a sieciowiość zawsze będziesz mógł rozwiązać za pomocą np. WXAD10 od YAMAHY. https://www.tophifi.pl/multiroom/musiccast/yamaha-musiccast-wxad-10.html
 9. W Szczecińskim Top Hi-Fi powinieneś posłuchać Sennheiserów i Audio Technica. Obie firmy to inne szkoły grania, Audio Technica bardziej detaliczna, Sennheiser po cieplejszej stronie. MSR7 jak i Momentum M2 nadadzą się jako słuchawki mobilne, HD 599 to już zdecydowanie model domowy.
 10. Ktoś polecił ProAc i to dobry trop. Lubią się z Rotelem, grają z werwą, dobrze nasycona średnica to ich spory atut. Do takiego pokoju wybrałbym monitory np Response D2 https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podstawkowe/response-d-two.html
 11. Welur często wykorzystuje Sennheiser. Jeśli fajne słuchawki domowe to może HD599 https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/sennheiser-hd-599.html Bardzo wygodne, ale nie nadają się do urządzeń mobilnych.
 12. NAD C375 gra zdecydowanie lepiej niż 326BEE i nie chodzi tylko o większą przejrzystość ale przede wszystkim dynamikę ,która w ciężkich gatunkach jest niezbędna.
 13. Do komputera świetne są Audio Technica AVC200. https://www.tophifi.pl/catalogsearch/result/?q=avc+200&skey=products&action=search&site=list Gorzej będzie z telefonem (długi kabel)
 14. Te głośniki pokażą wszystkie wady i zalety elektroniki. Świetne wyniki można uzyskać z Coplandem CTA 305/CTA 506 , mamy klientów którzy łączą je z Pass Laboratories no i oczywiście Devialetem serii Pro.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.