Jump to content

zwyczajnyjerzy

Użytkownicy
 • Content Count

  249
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1060 profile views
 1. ...atakuj tego Endo, dobra cena, pewnie pandemiczna 🙂
 2. Zainwestuj w coś sprawdzonego, moja propozycja to Baltlab Epoca lub lepiej Baltlab Endo.
 3. wystarczy kupić pomierzone, dobrane i wszystko będzie jasne ! To zajefajne lampy
 4. Już od jakiegoś czasu można kupić zestaw do konwersji zasilania w Bluesound Node2 w okolicach 155 funtów, podobno sporo zyskuje na brzmieniu. [Hidden Content]
 5. Poszukaj RFT EL34 na giełdzie czy coś, zagrają lepiej niż te nowe wynalazki. Temat przerabiałem wielokrotnie.
 6. ...no i w takim metrażu się to nie uda 🙂
 7. Cześć, czy ktoś z Was próbował "moda" zasilającego do Node2? np:bluesound smps
 8. Bluesound Node2i byłby dla Ciebie chyba najfajniejszym rozwiązaniem, super aplikacja sterująca, dobrze wyceniony.
 9. ...u mnie Snell J IV grają z Lebenem 300XS, zestaw idealnie do siebie pasuje 🙂 W pełni panuje nad kolumnami, gra świetnie !
 10. ...piszesz kolego jakbyś nigdy nie słyszał jak Snell potrafi zagrać, może z opowieści wiedza !? Stare Snelle grają dużo lepiej i swobodniej muzykę niż wiele tu wspominanych wyżej drogich kloców... osobiste moje doświadczenia"
 11. Lampki EL34 RFT dobrana kwadra, sprzedam 550pln + kw
 12. Warto wspomnieć skąd się wzięły kolumny AudioNote, jeżeli ktoś się nie zagłębiał w temat. Peter Qvortrups szef AudioNote UK był wiele lat dystrybutorem i sprzedawcą Snell-a. Zakupił licencje na robienie kolumn pod "swoją marką" modele J, K oraz E i z powodzeniem sprzedaje je do dziś używając hi-end materiałów i podzespołów. Wymiary, schematy zwrotnic są bezpośrednio zaczerpnięte ze Snell-a J, K oraz E. Oczywiście przez te prawie 30 lat AN wprowadza pewne niewielkie modyfikacje 🙂
 13. Kilka dni temu słuchałem moich byłych Snell J III z Yamamoto 2A3 u znajomego. Grało to bardzo dobrze, zawstydzając Accu które stało obok 🙂Poziom głośności do pomieszczenia poniżej 20m wystarcząjcy.
 14. Ok, masz rację, tych starszych Harbeth nie słyszałem, miałem na myśli współczesne modele.
 15. Snell J IV to mała podłogówka już, wysokości 82cm. Gra jak E III, ma inny tweeter. Dobra podstawa basowa, bardziej opanowana niż w E III, piękna średnica. Pasmo dobrze sklejone, płynność. Spora przestrzeń, i swoboda grania. Po męczarni z Harbeth, dopiero usłyszałem z jaką swobodą może być generowany dźwięk.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.