Jump to content

Tomek1777

Użytkownicy
 • Posts

  438
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

57 Neutralny

Audiostereo

57

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Bluesound Node >Audio GD NFB 7.32 >Krell Vanguard (końcówka mocy)/ Crown Xti 2000 > Audiosynergia Piramidy
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1530 profile views

Tomek1777's Achievements

 1. No nie ma o co kopii kruszyć . Pan Grzegorz i Piotr mają wysokie mniemanie o sobie ale nie nie do się ukryć że poparte osiągnięciami . Czy są to osiągnięcia wysokie? Jeśli produkt z manufaktury korzystnie wypada na tle oferty dużych brandów z fabrykami , komorami , laboratoriami itd, to ja osobiście uważam że mogą być dumni ze swoich kolumn.
 2. A to ten dac/pre ma różne wersje ?
 3. Witam , jestem zainteresowany kupnem Audio GD R-27
 4. Witam, mam już bardzo pozytywne doświadczenia z PDA Genesis xlr. Ten kabelek przebija swoją klasę cenową. Ponieważ widzę pole do popisu w scenie dźwiękowej i wydobyciu detali w swoim systemie moja uwaga skierowała się na wyższe serie. Być może Aqueous Aureus? Czy ktoś porównywał ten kabelek z niższymi seriami PAD? Czy srebro nie za bardzo go wyostrza? Kolejne pytanie jest o to jakie są wasze obserwacje który kabel wnosi wiecej zmian łączeniówka czy głośnikowy? Ja obstawiam głośnikowy ale spotkałem się z opiniami że to jednak łączeniówka wnosi wiecej?
 5. Wystarczy , zgodzisz się ? #921 , #923 to są moje merytoryczne wpisy w temacie , podyktowane troską o wydawanie pieniędzy na raczkujące w wymiarze pełnego zakresu dźwięku wzmacniacze impulsowe. Jak kiedyś auta elektryczne będą miały zasięg na autostradzie 1000 km od/do ładowania i "zatankuję" je w przerwie na obiad to się poważnie przyjrzę tym konstrukcjom ;). Znikam stąd bo nie można pozwolić sobie na takie nie poparte odsłuchem przepychanki. Moje dobre , Twoje jeszcze lepsze bo na papierze kosztowało x razy moje pierdyliona złotych. A gato DIA 250 s nie gra dobrze ( tylko i wyłącznie ten model - innych nie słuchałem) .
 6. i teraz padanie "no wiesz ale gra cały system itd , ble ble, ble" 😁
 7. Zapraszam na odsłuch NODE jak to określiłeś. Tylko dobrze przemyśl taki ruch. Bo Twój swiat audio może wywrócić się do góry nogami😁
 8. Jedna ważna uwaga. K3 gra jako końcówka mocy o niebo lepiej niż integra. (z tylu jest maly przelacznik i zdaje się podpinamu rca pod wejscie 'video"). Warunkiem jest podanie mu sygnału z dobrego pre lub.. Dac z pre. Mi kiedyś znakomicie Roksana sterowal Dac Audio GD NFB 28. Robil on za dac i za pre. Dźwięk bez porównania lepszy niż sama integra. Tu jest jednak zonk. Bo to nie Twoja szkoła brzmienia. Bylo dynamicznie z drivem. AUDIO GD ma tez dac na kościach innych niż Sabre, np. Pcm. I tu byś był już w domu. Jedna uwaga co do Audio Gd. Czesto nie lubi się z Windowsem. Tak wiec nie polecam tych daców kiedy źródłem jest komputer. Przy połączeniu optycznym lub koncentrycznym jest lux. Widze na olx jest NFB 10.32 na Wolfsonie, i ma opcje pre 😉o której mówiłem. Cena 1600 do negocjacji. To będzie bardzo muzyklany przetwornik.
 9. Moja opinia podobnie jak Twoja ma prawo tu zaistnieć. A napisałem ją popartą osobistym odsłuchem danego urządzenia, które nie jest złe. Tego nie mogę powiedzieć. Jednak wg mnie jest tylko przeciętne pod względem walorów sonicznych.
 10. Spodziewałem się tego pytania. Wtedy to były YB Huracany wersja z berylem na górze, znakomity tweeter potrafiący zagrać bardzo rozdzielczo i przestrzennie. Na basie miał prawo się wyłożyć z 4 Revelatorami ? Wg mnie jeśli producent deklaruje 250 W na kanał to nie . Tylko że te 250 W jest w klasie D. Przetwornik Audio GD NFB 28 też nie szczędzący powietrza i iskier na górze pasma. Źródło to Node 2 z oddzielnym zasilaniem . Proszę przeczytać test tego Gato w na polskim portalu na a... . Recenzent pisze dokładnie to samo co ja tylko używa okrągłych, dobrotliwych recenzencki sformułowań 😉
 11. Nie będę się rozwodził ale dla wszystkich skuszonych Gato a mowa jest o ich wzmocnieniach w klasie D kilka słów celem schłodzenia. Miałem DIA-250S dwa tygodnie i bez żalu oddałem. Powtarzają się bolączki wszystkich wzmacniaczach impulsowych tj . przede wszystkim brak wybrzmień/ powietrza najbardziej oczywiście odczuwalny na górze, ale też bas , który jest jednolitą pulpą bez barwy i zróżnicowania. Podłączenie niżej klasyfikowanego cenowo i jakościowo Roksana K3 przywracało muzyce życie a dobry tranzystor AB klasy cenowej tego Gato był już wyraźnie lepszy w każdym aspekcie. Moje uwagi odnoszą się tylko do tego modelu Gato innych nie słuchałem i nie mają na celu dyskredytowanie tej marki . Urządzenie wizualnie i jakościowo wygląda świetnie. Jednak muzycznie za te pieniążki może być dużo lepiej jeśli ominiemy szerokim łukiem wzmacniacze klasy D.
 12. Mam 30 m i muszę się z tym pomysłem na granie mieścić. Tak, zgodzę w większym metrażu byłoby lepiej.
 13. jakbyś mnie znał od lat , czuję się że tracę własną prywatność. Tylko że ja nie mam przypadkowo złożonego systemu. Hołduję filozofii amerykańskiego hifi , granie live.
 14. Oki w takim razie cieszę się swoim młodzieńczym pełnym werwy graniem i oby jak najdłużej 🙂 . Potem przyjdzie pora na delektowanie się smaczkami. Hmm zaraz ale tym też się już delektuję 😉 Za dużo wszystkiego na raz co za rozpusta. Pozdrawiam serdecznie
 15. Straszny z ciebie malkontent, no ale wierze i czekam cierpliwie. Na pewno coś w końcu pochwalisz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.