Jump to content

baltfan

Użytkownicy
 • Content Count

  821
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

69 Neutralny

Audiostereo

69

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  wszechstronne
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

11504 profile views
 1. Muzyk,którego z pewnością każdy kto słucha muzyki słyszał ,gdyż jest on perkusistą sesyjnym działającym od lat 80-tych.
 2. Raczej nie wykorzystuje się skóry do produkcji membran (naciągów).
 3. Nie sposób ominąć tego perkusistę.Jest nim Virgil Donati 🙂 Polecam kapelkę dla wielbicieli prog rocka ,gra tu sam Marco Sfogli (gitara)
 4. baltfan

  Daphile

  To może być problem związany z jądrem systemu (kernel). Wybierz system nieco starszy z innym jądrem . Zaczął bym od jądra 4.19 .jednak używanie systemu z tym jądrem może być w pewnym sensie niebezpieczne .System najlepiej x86 czyli 64bit. Możliwe,że beta (kernel 5.10) naprawia jakieś problemy. Oficjalny system tzw. STABLE używa Kernel 5.4.
 5. Dzisiaj chciał bym zaprezentować chyba jedyną panią w naszym kraju,która gra na perkusji i to jak ! 😉 Znaleziony przypadkowo (nie słucham raczej Golec Orchestra :)),ale ma gość klasę,Mirek Hady ,POLSKA !
 6. Z rodzimej sceny muzycznej ,Maciej Ślimak Starosta A tu występ mister Ślimaka w kapeli Acid Drinkers ,mocne łojenie w stylu pop 🙂
 7. baltfan

  Daphile

  Może to da efekt pozytywny,bo ustawienia karty dźwiękowej są teraz zapisane :)
 8. baltfan

  Daphile

  Podobnie jak ty używam Audio-Gd (VIA Vinyl ) ,nigdy nie miałem podobnego problemu. Przyczyn może być kilka. Problem z portem usb ewentualnie kablem (trzeba pozamieniać porty i wypróbować na innym kablu). Może karta usb szwankuje w przetworniku. Jaką masz kartę usb ?
 9. Dopóki nie wywalisz z systemu Pulse (ale to od razu odradzam=możliwy crash) nie będzie bit perfect. Może masz DAC-a ,który wyświetla częstotliwość próbkowania ,łatwo zobaczysz co wychodzi. YT daje w zależności od przeglądarki 44,1 lub 48 kHz.Tidal przez Chrome 44.1,Spotify desktop 44.1. Pliki są downsamplowane zazwyczaj (u mnie).Mam sporo hi-resów ,głównie 88.2 i 96 kHz. Np. Daphile z systemem ALSA pokazuje wsio jak trzeba,czyli jak jest 96 kHz to jest,jak jest DsD to jest.
 10. baltfan

  Daphile

  Chodzi o platformę Tidal ? Czy w ogóle sekcji Audio Player ? Jeżeli używasz przetwornika po usb,to regułą jest włączenie jako pierwszego przetwornika,potem Daphile,tak aby mógł poprawnie znaleźć hosta (urządzenie usb). Na jakiej wersji systemu bazujesz ? Może przeinstaluj na betę z kwietnia. Nie używałem Daphile z tydzień .Słucham dzisiaj i jest wszystko ,nic nie znika (znikał Tidal i Spotty).
 11. Już ktoś przedstawiał tego perkusistę.Zasługuje na powtórkę :) Vinnie Colaiuta :
 12. Bardzo lubię formację Walk Away i jego twórcę Krzysztofa Zawadzkiego 🙂
 13. Z rodzimej sceny ,perkusista ,którego warto posłuchać :) Michał Dąbrówka
 14. Spróbuj Audacious .Jest w nim możliwość ustawienia wyjścia ALSA. Generalnie w systemach z gałęzi Debian domyślnie zainstalowany jest pulseadio (system dźwięku) i nie daje on bit perfect ;(
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.