Jump to content

baltfan

Użytkownicy
 • Content Count

  615
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  wszechstronne
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

9734 profile views
 1. baltfan

  Daphile

  Pliki wędrują bezpośrednio do komputerka (po usb) i są obrabiane przez Daphile. W tym wypadku nie powinno być żadnej różnicy między plikami przesyłanymi po usb (jak to robisz) a puszczanymi po sieci z dysku sieciowego. Zrób prosty eksperyment,podłącz dysk zewnętrzny do routera i jeżeli ten obsługuje dyski ,będzie ci służył do porównania jako prosty dysk sieciowy.Jedynie w Daphile trzeba udostępnić takowy dysk ,,sieciowy".
 2. baltfan

  Strumieniowiec

  Zdecydowanie : [Hidden Content] Równie dobre rozwiązanie,nawet ciut tańsze moim zdaniem : [Hidden Content]
 3. Jaka masz kartę od Tp link : WN 722 N ? Ta działa z najnowszym Moode . Na pewno w nowym Moode zmienione jest jądro systemu ,ale rzadko ma ono wpływ na działanie peryferiów ,tj kart sieciowych itp.
 4. spokojnie, może coś źle wpisałeś. pamiętaj o potwierdzeniu zmian - przycisk Setting i na zielono Apply! Potem uruchom system ponownie i na adresie. który ustaliłeś znajdziesz malinę. Zobacz, czy dioda w TpLink pulsuje. Możesz wrazie niepowodzenia szukać Maliny po adresie AP :172.24.1.1 hasło moodeaudio.
 5. Jaką kartę wifi używasz,tą w Malinie ( 3B,4 ) ,dongla usb ? Po wpisaniu danych zrób reboot systemu (uruchom ponownie).
 6. baltfan

  Brak sygnału z xlr

  Możliwe,że urządzenia mają inaczej podłączone piny gorące. Standard to pin nr. 2 jest HOT (gorący) . We wzmacniaczu Marantz pin HOT jest na 3 -ce. Jak jest w Classe ,trzeba by poszukać.
 7. Jeżeli mogę zaproponować,to sygnałówkę zrób z Canare (tego 2 żyłowego) .Będziesz potrzebował do połączenia pre z końcówką. Aaa,wtyki minimum Amphenol ,pewien model sprzedawany parami na znanym portalu. Oczywiście nie zapomnij o cyfrówce solidnej (coaxial najlepiej).
 8. https://www.youtube.com/watch?v=HvQxCDSN-Ig
 9. Ja używam wersji free i powiem,że nic mi nie brakuje w dźwięku,do momentu jak słucham wprost z kompa.Najczęściej przez słuchawki i dac. 🙂 Słychać różnice w realizacjach płyt itd. Najważniejsze,że można posłuchać nowej muzy przed zakupem płyty. oczywiście normalizacja głośności na off 🙂
 10. Możesz odinstalować aktualizację i zainstalować poprzednią wersję : https://apkpure.com/cyrus-cadence/com.cyrus.emasui Trzeba jednak włączyć w Androidzie możliwość instalacji z obcych źródeł.
 11. Jeżeli ten preamp nie ma wejścia zbalansowanego ,to nie ma sensu kupować cd Meridian 508.20. Z moich doświadczeń wynika,że ten odtwarzacz pokazuje swój cały potencjał przy połączeniu po xlr.
 12. No to cieszyć się ,że działa ok. Ja wolę zrobić shutdown ,takie przyzwyczajenie 🙂 Inna sprawa ,że mam podłączony dysk HDD po usb,wolał bym unikać nagłych wyłączeń tego urządzenia .
 13. Masz gwarancję ,że system (Volumio,Moode) będzie działał stabilnie na tej samej karcie przez długi czas. W menu Volumio czy Moode jest przycisk zamknięcia systemu.
 14. Jak odtwarzacz stał długo nie używany,to sprężynka ulega rozprężeniu ,nie wiem czy to dobre określenie 🙂 Długie postoje to też lekki kurz na soczewce,ale to rzadko.
 15. Robisz shotdwon ,zamykasz system,po czym odłączasz zasilanie 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.