Jump to content

Łukasz_65651

Użytkownicy
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

397 Bardzo dobry

Recent Profile Visitors

619 profile views
 1. Panowie, Mój cayin idac6 przestał działać. Robiłem porządki na szafce RTV i całość sprzętu porozpinałem, po ponownym podłączeniu wszystko działa oprócz daca, który nie daje oznak życia. Bezpiecznik, kabel oczywiście sprawdzone. Dac kupiony koło 2 lat temu z Chin, więc bez gwarancji. szukam kogoś kto zna się na rzeczy i go ożywi. Polecicie fachowca?
 2. Kilka dni temu moje westinghouse’y kolejny raz padły, zamówiłem polecane philipsy E80cc. Rewelacyjne lampy, detaliczne, a jednak nie kłujące po uszach. Fajna, tłusta średnica(choć u mnie dużo tu pomagają amperexy). Kontrolowany bass. Cena do jakości petarda.
 3. A ja dziękuję za skrócony kurs elektrotechniki, który pomaga mi zrozumieć działanie mojego wzmaka.
 4. Zarządzanie kryzysem-jedyna umiejetność kaczora. Spisków rozliczyć nie umieją, kradnących układów nie posadzili, kaska płynie do PiSiorow i ich pato-elektoratu, ale źródełko niestety posiada dno. Trzeba się co raz pobawić zapałkami żeby suweren poczuł się potrzebny. Na tweterach, fejsbukach, na forach audio, na marszach itd...
 5. Już niedawno jeden z forumowych orędowników dobrej zmiany wrzucał zdjęcia Wałęsy z Kiszczakiem przy stole, za chwile ktoś go naprostowało wrzucając zdjęcie JK po drugiej stronie tego samego stołu.
 6. Krak_ON zaraz zapoda tekst o wyższości polskiej myśli zbrojeniowej i jej wstawaniu z kolan
 7. Mnie tam układami oczu nie zamydlą. Układ, Żydzi, masony, Tusk to mogą w kurwizji albo z ambony głosić swoim łowieczkom, a nie człowiekowi, który do swojego dochodzi codzienna pracą...
 8. On jest z Inowrocławia. Podawał przykłady, których ja potwierdzić nie umiem.
 9. Dywagowałeś ładnych kilkanaście miesięcy temu ze swoim klientem-zwolennikiem PiS. On się cieszył umiarkowanie nowa władzą, bo wreszcie skończyły się układy. Ja powiedziałem wtedy, ze wole układy niż wstyd jaki czuję za PiS. To co robią teraz wywołuje już mega wstyd. Tak lepsza zmiana. Co mogli poprawić tego nie ruszają, a co mogli spieprzyc to pieprzą.
 10. Jestem w hotelowej stołówce zmuszony ogladać kurwizję. Ponizszy wykres był opatrzony paskiem-prawie polowa Polaków popiera ustawę o IPN. Pieprzeni propagandzisci. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 11. Producenta już pewnie ze 30 lat nie ma na rynku
 12. Gość odleciał. PiS nie kradnie? Aaa...PiS przyjmuje darowizny
 13. Mój teść nie odpali auta póki nie gasną kontrolki. Różne ludzie mają przyzwyczajenia. Ja używam tej możliwości, bo nade wszystko cenie sobie lampy. Wyłączanie i włączanie wzmaka podczas testów, plus czas potrzebny na ich rozgrzanie to dla nich niepotrzebne moim zdaniem obciążenie. Każda z lamp, które u mnie padały, robiła to przy włączaniu.
 14. Bez przesady. Wzmacniacze lampowe nie powinny, ale jak pisał kiedyś Pan Grzegorz, Cayin jest zabezpieczony przed problemami wynikającymi z odłączania kolumn podczas pracy. Sam wielokrotnie tak robiłem testując kable i nic się nie działo w cs55a
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.