Jump to content

kalibra

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Bardziej naturalnym wydawało mi się że lepiej najpierw kupić wzmacniacz potem kolumny niż odwrotnie- w danym przedziale cenowym jest więcej kolumn niż wzmacniaczy więc łatwiej dopasować kolumny pod wzmacniacz niż odwrotnie. Poza tym kolumn szukałbym pewnie wśród używek, więc zanim bym trafił na coś konkretnego to między czasie mógłbym używać sprzętu bo mam możliwość pożyczyć na jakiś czas monitory- nic konkretnego ale zawsze by coś grało i nie było by presji na szybki zakup Póki co czekam na odłsuch, może wtedy coś się wyjaśni
 2. dzięki za odpowiedzi. Dokładnie, cena jest bardzo dobra i to mnie kusi najbardziej, im mniej wydam na wzmacniacz tym więcej pozostanie na kolumienki. Dlatego jeśli Onkyo 9050 muzycznie wypada podobnie czy nawet jest ciut niżej niż Marantz to tym bardziej nie widzę sensu płacić za niego więcej - niby nie wiele ale czy warto? jeśli chodzi o NAD 326bee to byłem w salonie audio i też mi go polecano, w tygodniu jadę na odsłuch tylko niestety nie będzie Marantza Podsumowując aktualne propozycje: Marantz PM6006 - 1400PLN Onkyo 9050 - 1550PLN NAD 326bee - 1700PLN Warto dorzucić coś tego tego zestawienia? Może ktoś ma jakieś bezpośrednie porównanie między tymi modelami? Marantz nie ma wyjścia na subwoofer więc nie będzie ewentualnej możliwość dorzucenia basu - może to stanowić problem?
 3. rozpisałem się o nim ponieważ kupowałbym go z Anglii, przy dzisiejszym kursie to 1400zł więc jak najbardziej w budżecie. Onkyo A-9050 też ciekawa propozycja, rozważę go bo z tego co widzę to też do 1,5kpln da się kupić nowy. @niebond i jak twoje wrażenia z Marantzem? Z czym u Ciebie pracuje? Nie masz odczucia że brakuje mu miękkości i dołu? Nie zamieniłbyś teraz na wspomniane Onkyo?
 4. Witam, To mój pierwszy post na forum także witam wszystkich serdecznie. Jestem na etapie kompletowania mojego pierwszego stereo i proszę o pomoc. Zakup chce przeprowadzić stopniowo , najpierw wzmacniacz a za jakiś czas kolumny/monitory. Sprzęt miałby służyć do słuchania muzyki - głównie rock, metal symfoniczny, muzyka elektroniczna, ogólnie dynamiczniejsze brzmienie , czasem hip-hop, natomiast wykluczyć można muzykę klasyczną, jazz, soul itp. oraz byłby jednocześnie podpięty pod tv (wejście optyczne) i służył jako kino domowe stosunek słuchania muzyki do oglądania tv to pół na pół Założony budżet to 1500zł max i sprzęt nowy (chodzi o sam wzmacniacz) - wiem nie będzie to super sprzęt ale na początek wystarczy (kolumny planuję poszukać już w używkach). Pokój 16m2 Pokopałem na forum i w tym przedziale pojawiają się podstawowe modele pioneera, yamahy, ale opinie są różne, sporo jest tych negatywnych, szczególnie w odniesieniu do moich preferencji. Natomiast wpadł mi w oko Marantz PM6006, co prawda opinie niewiele szczególnie u nas w kraju, ale ogólnie sprzęt zbiera pozytywne opinie, wygrał jakieś plebiscyty w swoim przedziale cenowym, preferowany jest do muzyki jaka mnie interesuje oraz ma wbudowanego daca więc bezpośrednio podepnę go pod tv optykiem (dobrze kombinuję?), czy też pod laptop Poprzedni model PM6005 pojawia się częściej na forum i ma pozytywne opinie a PM6006 jest jeszcze lepszy teoretycznie. Niestety nie mam możliwości potestowania sprzętu na żywo więc zdaję się na waszą pomoc póki co Czy to dobry wybór? Co ewentualnie polecicie nowego do 1500zł? wszelkie opinie mile widziane
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.