Jump to content

Jonasz Śnieżyński

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  DIY, Soldering, Electronic, HI-FI
 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

116 profile views
 1. [Hidden Content] Może to komuś pomoże, w tych klockach nie jestem zbyt dobry 🤐
 2. Ee tam, lepiej jest grać na desce. Deska lepiej tłumi drgania transformatora 😂
 3. Jest to wersja poskładana do uruchomienia i tak sobie od pół roku to leżało. Bałagan w przewodach itp. ogarnę na końcu. Wymyśliłem sobie zasilanie, DAC, amp i raspberry w jednej obudowie. Teraz widzę, że to był błąd. Jako odtwarzacza używam głównie Volumio, którym chcę sterować też z pilota dlatego pytałem o LIRC 🙂
 4. Znam kolegę 🙂 Nawet zamawiałem selektor i2s, nie chciałem jeszcze bardziej komplikować odtwarzacza ponieważ skończyło mi się miejsce w obudowie i dodatkowo wycinałem na CNC otwory pod gniazda. Szkoda byłoby kupować kolejną z modushop. Źle się do całego swojego projektu zabrałem i teraz kombinuje co z tym można jeszcze zrobić 🙂
 5. Troszkę z innej beczki, próbował ktoś wpiąć się po i2c do AK4118, żeby sterować tym np. przez Raspberry. Można by dodać komendy do LIRC-a i mieć sterowanie pilotem IR.
 6. Korzystał ktoś z transformatora z alliexpress typu r-core ? np. taki : [Hidden Content] Może lepszą opcją będzie zamówienie z toroidy.pl trafa z odczepami ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.