Jump to content

Carlosuk

Użytkownicy
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Możesz sprubowa zresetować tv i zostaw wyłączony z prądu na godzinkę
 2. U mam sat do satki a jak chce oglądać tv na pilocie muszę przycisnąć tv jeśli jej nie włączę mam obraz ale bez dźwięku.
 3. No faktycznie,jeśli masz podporządkowane wejście a ja tak mam to jeśli załączam ps4 lub tv to na pilocie ampa muszę przełączyć na ps4 lub tv w zależności bo chce oglądać.
 4. Tylko Youtube czy ogólnie z programów tv ? Nie chodzi mi kanały poprzez dekoder tylko prosto z tv.
 5. O ile pamiętam video/hdmi setup hdmi audio out avr
 6. Kolego szukasz dalej a ja podałem ci na tacy 2 modele pilotów......... na innym forum
 7. Ja używałem sam rozdzielacz hdmi tylko ze z tunera sat rozdzielałem sygnał na dwa tv.
 8. Subwoofer poszedł na 20 cm do ściany i z 35 cm od narożnika i powiem szczerze jest lepiej.
 9. Takie mam rozmieszczenie pokoju
 10. Kolumny man ustawione Small Bass odcięcie mam na 80 hz Sub ustawiony mam na -3.0 db I resztę głośników odcięcie tez na 80 hz Gdy go podkręcę ręcznie mam wrażenie ze słychać bardziej jak by dudnienie (sadze ze brak mocy),możliwe ze będzie musiał zmienić suba
 11. Tylko ze cytuje ,,Cross na max, phase na zero a volume zacznij od połowy mocy i kalibracja. Po niej sprawdź ile (db) amp av dał. Jeśli jest więcej niż zero (+db) to volume podkręcasz mocniej, jeśli zaś masz mniej (-db) to zciszasz. Wartość nie powinna przekraczać (-12db) najlepiej aby była bliska zeru, mi się udało na (-1.5db) ustawić. W samym amp av ustawiasz odcięcie na 120hz. Pamiętaj po każdej zmianie manualnej musi być kalibracja robiona'' Ampi pokazuje mi -12 jeśli skręcam volume do mniej niż polowy ampi pokazuje mi -9 ale sub jest coraz cichszy,jeśli chce uzyskać około -1,5 to jest naprawdę cichy.
 12. Mam subwoofer Wharfedale Diamond SW150 i mam wrażenie ze troszkę w nim mało mocy podczas oglądania filmów,oprócz regulacji na subwooferze i przestawiając w ampi, kolumny na small można coś jeszcze zmienić ? Ampi to Marantz SR7007 a pokój ma wielkość 25 m2
 13. Nikt nie ma marantz sr??? Czyli mam rozumieć że marantz przepuszcza tylko ostatni używany port hdmi albo ustawiony w opcjach np. Ps4 ?
 14. Panowie czy Marantz SR7007 przepuszcza sygnał HDMI do tv w trybie standby ?
 15. Przetestuj i zobaczę co będzie lepsze jako odtwarzacz,mam do wyboru ps3,ps4 pro i teraz marantz 5005
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.