Jump to content

Pietuisza

Użytkownicy
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

350 profile views
 1. Tylko czy tego systemu da się słuchać dłużej niż 10-15 min?
 2. A porównywałeś może 337ESD z 557ESD i X7esd?
 3. Czy model 338esd, zagra z większa ilością szczegółów i góry niż 337esd?
 4. Na chwilę obecną pod usb najsensowniejszy jest sotm, Schiit Eitr spróbowałbym jeszcze, sotm robił też pod spdif konwerter: sotm dX-USB HD ale trudno dostępny. Marantz jest niezwykle muzykalny, tylko ten system....
 5. Tak..ale zarówno Denon jak i Marantz maja fatalne oprogramowanie systemowe, nie wiem z czego to wynika, tak duże koncerny a takie wpadki. Ciekawym rozwiązaniem jest komp Mac mini + Audirvana + jakiś konwerter na spdif, np. M2tech evo itp. Lub DAC Korg.
 6. Ale nie zapominajcie o sotm sms200 neo..bardzo dobry.
 7. Pietuisza

  Audio over IP

  Masz powyżej na audiostream wyraźnie zaznaczone, że charakterystyki grania malinkowego się nie przeskoczy i takie są też moje doświadczenia, wątpię teraz by Sbooster, coś w tym temacie zmienił....
 8. Pietuisza

  Audio over IP

  Zgadza się, malince pod względem basu, konturowości, środka sporo brakuje i chyba się tego nie przeskoczy. https://www.audiostream.com/content/allo-digione-signature-review Zgadza się, na Dynaudio w życiu się tego nie usłyszy. Dynaudio grają misiowato, potwierdzam, bo też mam w drugim systemie.
 9. Pietuisza

  Audio over IP

  Jest Mytek streamerem: https://mytekdigital.com/hifi/products/brooklyn-bridge/
 10. Pietuisza

  Audio over IP

  Moim zdaniem transport cyfrowy ma wpływ, na to jakie brzmienie ostatecznie uzyskujemy z DAC-a. Auralic Femto z zasilaczem liniowym, gra klinicznie czysto, brak muzykalności, powiedział bym że jest bliżej dante. Najbardziej muzykalne transporty to: Marantz NA8005, N11-S1, SOTM i może malinka, jeśli da się w modelu sygnature jakimś cudem poprawić tą miałkość basu i brak konturowości, barwę średnicy, stabilność pracy. Wciąż nie wiem jak się to ma do DCS, Mytek, Moon.
 11. Pietuisza

  Audio over IP

  Moim zdaniem malinka, to brak barwy na średnicy, bas taki sobie...ogólnie brak konturowości...SOTM lepiej sobie z tym radzi, Dante zupełnie ok ale to jest takie zimne brzmienie, suche, neutralne, bark odrobiny ciepła. Ciekawy jestem porównania z Mytek, Moon, DCS. Bardzo dobry (choć funkcjonalność do kitu) jest Marantz NA8005, jeszcze lepszy N11-S1. Jeśli chodzi o plankton brzmieniowy, to wiele zależy od głośników, czasem ilość tego planktonu przeszkadza w odsłuchu....
 12. Pietuisza

  Audio over IP

  Czy porównywałeś swoje rozwiązanie z Sotm SMS 200 lub ultra, Moon neo, Mytek Brooklyn Bridge? Dante to ciekawe dosyć rozwiązanie, co ci w nim nie pasowało?
 13. Pietuisza

  Audio over IP

  Tak wiem, malina najlepsza:-) lepsza niż sotm, dante a nawet dcs. a XiangSheng to dopiero DAC:-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.