Jump to content

tuktuk

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. U mnie szum się zwiększył jak podłączyłem antenę (wcześniej słuchałem na kablu głośnikowym). Za to dzięki antenie sygnał się wyraźnie wzmocnił a szum redukuję zmianą ustawień przełącznika fal na tunerze z auto FM na FM, ew. pomaga też filtr wysokich tonów na wzmacniaczu.
 2. Dzięki za info! Ja doszukałem się jeszcze, że drugi album to https://www.discogs.com/Art-Blakeys-Jazz-Messengers-With-Thelonious-Monk-Art-Blakeys-Jazz-Messengers-With-Thelonious-Monk/master/120704, więc zapowiada się bardzo przyjemnie.
 3. Ktoś wie co poleci za tydzień?
 4. No to jest efekt wrzucenia wszystkiego do jednego worka. Można by robić osobno np top 20 jazz rocka, prog. rocka, rocka gotyckiego, punk rocka, hard rocka itp. Wtedy listy byłyby bardziej spójne. Niestety, czy stety, rock jest chyba najbardziej rozległy podgatunkowo ze wszystkich rodzajów muzyki i w efekcie do tej samej kategorii zaliczono baaardzo różne rzeczy. Co nie zmienia faktu, że jest tam wiele dobrych płyt. Osobiście nie widzę powodu, by nieuchronną różnorodność listy powiększać, przez dolepienie do niej jeszcze popu,no ale zawsze można nie głosować na te popowe płyty ;)
 5. Haha, czekałem na tę płytę, jakby nie było internetów :P W samą porę zakupiłem szpulowca i Can już się kręci! W proponowanej setce rock-pop też sporo niebanalnych propozycji.
 6. Dobrzy ludzie, z chęcią zakupię srebrny i działający magnetofon Nordmende CD 1200 lub CD 1050, rozważę też CD 1400. Ktoś, coś?
 7. Czy mikrofon Unitry MDU-24 (700 ohm, 2x jack) będzie dobrze współpracował ze szpulowcem Akai x201D? Będę wdzięczny za wszelkie opinie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.