Jump to content

finchers

Użytkownicy
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

640 profile views
 1. Słuchając i mając te kolumny na odsłuchu podejrzewam że można z nich sporo jeszcze wycisnąć widząc co siedzi w środku... 1. okablowanie z miejsca bym zmienił (wywalił konektory) 2. zaciski na kable głośnikowe również 3. zwrotnica
 2. Jak można oceniać czy coś fajnie gra na podstawie nagrania z jakiegoś youtuba?😔
 3. Dziwne rzeczy panowie...u mnie w Spendor A5 normalnie membrany chodzą,,, Może mniej niż w innych kolumnach ale widać ich ruch. Może głośniki użyte w Spendorach mają mniejszy skok membrany...ale żeby praktycznie się nie ruszały??
 4. panowie co to za kondensator niebieski w moich Spendorach 40 MFD? co to za dziwne oznaczenie ile to będzie uF ?
 5. panowie co to za kondensator niebieski w moich Spendorach 40 MFD? co to za dziwne oznaczenie ile to będzie uF ? chciałbym coś wrzucić lepszego...
 6. Tak Gustawo to są te kości... Na jakie polecasz?w takim razie? jakieś wskazówki jak się do tego zabrać? na 3 zdjęciu lepiej widać...jeśli o te kostki Ci chodzi...
 7. Ciekaw jestem czy tutaj też można coś poprawić?:)
 8. Jest ktoś z okolicy Śląska, (Katowice, Kraków) kto ma tego chińczyka po modyfikacjach? Wpadłbym z Topping D70 też na tych samych kościach akm ciekawe jakby wyglądało porównanie:) Pułap cenowy podobny więc porównanie jak najbardziej wskazane.
 9. Nic juz z tego nie rozumiem.... Myślałem sprawdzić Maline 3 z HiFiberry digi+ pro bo z tego co zdążyłem doczytać malina ma słabe wyjscie usb.
 10. Panowie jestem w temacie maliny zielony więc proszę o wyrozumiałość:) Stron jest tyle że czytać będzię ciężko od początku... Za transport obecnie robi mi pc terminal z daphille po usb do zewnętrznego DAC-a. I czy przesiadka na malinę da odczuwalne lepsze brzmienie? Którą teraz wersję najlepiej opłaca się nabyć i z jakiego źrodła? Przydałby się w 1 miejscu jakiś poradnik:co z czym i jak ? Chyba że jest coś takiego tylko słabo szukam?
 11. Też chciałbym wiedzieć jakież to są różnice?
 12. Który model masz?Bo w A5 też to zauważyłem muszę mocno odkręcić żeby cokolwiek dmuchało. Jak daleko masz oddalone od tylnej ściany?
 13. Max wersja ok. 1000 zl za parę.
 14. To nie wiem czy nie jestem naciągany ale chodzi mi po głowie taka propozycja upgrade zwrotnic: Aby znacząco poprawić ich brzmienia należy liczyć się z kosztami są 3 opcje do wyboru: 1. w klasie Jantzenaudio 2. w klasie Premium z cewkami tasmowymi w torze tweetera 3.w klasie Premium Top dodatkowo z kondensatorami Superior w torze tweetera. Cen nie będę podawał oficjalnie ale dodam że zwrotnice poprawia niejaki Pan Janusz z Wawy może ktoś miał przyjemność? Podobno jest znaczna poprawa i dość sporo można zyskać... No i stracić kasy przt okazji😜
 15. Nie wiem czy pijesz do czegoś? czy masz taki styl pisania poprostu... Zaczepny? Zeby tylko coś nabazgrolic... 🤔
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.