Jump to content

Kratos40

Użytkownicy
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Sprzęt audio, muzyka oraz wycieczki rowerowe
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1012 profile views
 1. Czyli czysta podróba. Tak w sumie myślałem.
 2. Witam, miał ktoś z szanownych kolegów styczność z takim kablem.
 3. Sprzęt został sprzedany a co z tym idzie problem rozwiązany.
 4. Myślę że do 5 tyś maks, może być używka,
 5. Nie masz się co obrażać bo sam słucham metalu od 13 roku życia a mam już 44 więc sporo. Chodzi że PF, Oldfield i im podobne rzeczy grają dobrze. A ostra często słabo. Zdarzają się perełki realizacyjne w ostrej muzyce. Posłuchajcie Staurnus - Veronika Decides to Die z 2006 roku, Z drugiej beczki czy kolumny w obecnym czasie są strojone na większa ilość niskich tonów. Miałem w domu od kolegi B&W DM 604 S1 i było więcej środka i góry.
 6. Głównie cd a od kilku dni Tidal ( do cxa 80 mam BT100 ) płus LG V30 z kodekiem aptX i aptX HD. Tidal mam HI FI z Master.
 7. Panowie każda inna muza ( elektronika, lata 80, pink floyd itp ) gra super na takim miksie jaki mam. Problemem jest tylko metal.
 8. Hmm dobrze ale pobór prądu tego wzmaka to chyba 750 wat więc całkiem sporo mi się wydaje, Co byś proponował.
 9. Na Wolfie mam ustawione na 2 filtr. Muzyka Judas Priest, Kreator itp. Dobrze to dla czego inna muzyka gra bardzo dobrze. Jakbym miał zmienić wzmak to na na co.
 10. Witam, przypadłość mojego sytemu wygląda następująco. Posiadam wzmak CA CXA80 + ATOLL AM80 + DENON DCD 1550AR + MONITOR AUDIO SILVER 6 + DAC WOLF 2 ROZSZERZONA WERSJA. Między cxa a atoll jest wpięty Albedo Blue. Bas jest ciągnięty z cxa kablem choseal LB5109, góra z atoll kablem Qed Ruby Anniversary. Dac z wzmakiem Chord Chameleon Plus. Sprzęt jak i kolumny stoją na dłuższej ścianie pokoju. Każda normalna muzyka gra świetnie, jest dynamika ( skoki są świetne ) bas idealny jak dla mnie, góra bardzo dobra. Problem zaczyna się gdy zaczynam słuchać ostrej muzyki ( dupa, klapa i koniec ) gra jakby
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.