Jump to content

Kratos40

Użytkownicy
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Sprzęt audio, muzyka oraz wycieczki rowerowe
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

480 profile views
 1. Jak w temacie od 3 tygodni nie mogę włączyć głośników Taga Harmony inTone 2.1 które mam podłączone do kompa. Bateria w pilocie nowiutka dale się nie da włączyć, kabel zasilający sprawdzony działa poprawnie, rozłożyłem pilota żeby przeczyścić styki i dalej nie da się włączyć. Proszę o sugestie.
 2. Prawda jest taka że teraz ludzie którzy siedzą za konsolą nie do końca się znają na tym. Nie wszyscy oczywiście. Ale spore grono, myślą że są super producentami hahahaha. I kiedyś nagrywali na taśmy matki a nie na nośniki cyfrowe.
 3. Nie zrobisz końcówki bo nie ma do tego wejść.
 4. Problem jak w opisie tematu, od ponad 1,5 miecha nie da się słuchać bo selektor szaleje. Co zrobić, zafundować czyszczenie czy szukać nowego, Wzmak w opisie.
 5. Panowie co by nie było Polska jest pachołkiem USA i tego nie zmienimy. Jest żałosne. A jeszcze rozlokowanie u nas rakiet Amerykańskich to już strzał nie w kolano a głowę.
 6. Mam Tega Harmony PF1000 i jestem zadowolony są 4 gniazdka filtrowane i 4 nie. Mi te 4 starczają. I cena dobra.
 7. Wiem że o to mu chodzi. Ale zawsze można podać jakąś alternatywę.
 8. U mnie tak samo 38 cm. Może po prostu kup dustcover nakładany na gramofon
 9. Bardzo fajnie, dwóch moich znajomych mający sprzęt można powiedzieć hi end kręciło głowami ze zdziwienia. Denon obsługuje bas a atoll górę.
 10. Jasne, listwa na wtyczkach filtrowanych polepszyła mi tony wysokie i ogólnie brzmienie jest trochę bardziej selektywne i ostrzejsze. Bawiłem się w przełączanie wzmaka między zwykłymi a filtrowanymi i słychać różnicę. Jak za te pieniądze to super. Nie mam na tyle kasy żeby kupić jakiś kondycjoner.
 11. Współpraca wzmak Denon PMA 1500R + ATOLL AM80 + MONITOR AUDIO SILVER 6
 12. współpraca Denon 1500r oraz końcówka mocy Atoll AM80 + Monitor Audio Silver 6
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.