Jump to content

Kratos40

Użytkownicy
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Sprzęt audio, muzyka oraz wycieczki rowerowe
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

254 profile views
 1. Prawda jest taka że teraz ludzie którzy siedzą za konsolą nie do końca się znają na tym. Nie wszyscy oczywiście. Ale spore grono, myślą że są super producentami hahahaha. I kiedyś nagrywali na taśmy matki a nie na nośniki cyfrowe.
 2. Nie zrobisz końcówki bo nie ma do tego wejść.
 3. Problem jak w opisie tematu, od ponad 1,5 miecha nie da się słuchać bo selektor szaleje. Co zrobić, zafundować czyszczenie czy szukać nowego, Wzmak w opisie.
 4. Mam Tega Harmony PF1000 i jestem zadowolony są 4 gniazdka filtrowane i 4 nie. Mi te 4 starczają. I cena dobra.
 5. jak babciny mebel, chyba nie wydałbym na nie kasy bo w tej cenie można kupić lepsze i zgrabniejsze choć pewnie są ludzie którzy kupią lub już kupili
 6. Wiem że o to mu chodzi. Ale zawsze można podać jakąś alternatywę.
 7. U mnie tak samo 38 cm. Może po prostu kup dustcover nakładany na gramofon
 8. Bardzo fajnie, dwóch moich znajomych mający sprzęt można powiedzieć hi end kręciło głowami ze zdziwienia. Denon obsługuje bas a atoll górę.
 9. Jasne, listwa na wtyczkach filtrowanych polepszyła mi tony wysokie i ogólnie brzmienie jest trochę bardziej selektywne i ostrzejsze. Bawiłem się w przełączanie wzmaka między zwykłymi a filtrowanymi i słychać różnicę. Jak za te pieniądze to super. Nie mam na tyle kasy żeby kupić jakiś kondycjoner.
 10. Monitor Audio Silver 6 + Denon pma 1500r + atoll am80
 11. Współpraca wzmak Denon PMA 1500R + ATOLL AM80 + MONITOR AUDIO SILVER 6
 12. współpraca Denon 1500r oraz końcówka mocy Atoll AM80 + Monitor Audio Silver 6
 13. Sam słucham dosyć ciężkiej muzy. Teraz nie chodzi mi o sprzęt a o samą jakość produkcji materiału co niestety jest porażką, mastering końcowy dla mnie to żenada na wielu płytach. A co idzie z tym przyjemności ze słuchania tak słabo wyprodukowanych płyt jest znikoma. Musisz posłuchać jak masz możliwość wzmak przed kupnem. U jedno zagra tak a u drugiego inaczej. Nie sugeruj się opiniami tylko własnym słuchem. Drugie te Bowery nie dają tyle niskich tonów bo miałem 602 s1 czyli chyba najlepsza seria, u mnie grały środkiem i górą a bas był twardy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.