Jump to content

AnAm

Użytkownicy
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

664 profile views
 1. A te revelatory w tych Xavian xn250 i System Audio Pandion 2 to niby czym kolega ,,rozbuja,,?Tymi Cyrusami?
 2. W końcu ktoś napisał prawdę o tej padlinie.
 3. No rzeczywiście bebechy ,,prawie,, te same😉
 4. ... Nie.Ja nie czerpie dochodów z audio...To tylko hobby🙂 Zawsze stałem ,stoję i będę stał w opozycji do wszelakiego pozerstwa😉 Jeżeli nie jesteś pracownikiem tej firmy...Czy w takim razie czerpiesz korzyści majątkowe z promowania tego producenta na tutejszym forum?
 5. Kolego widzę że często Ty oraz kilku kolegów macie zawsze informacje z pierwszej ręki na temat działań producenta kolumn ze śląska🙂Oraz zawsze kilka usprawiedliwień jeżeli ktoś podważy jego sposób na biznes lub oferowany dzwięk... Czy jesteś pracownikiem tej firmy?
 6. Racja.Kolega powinien napisać że dzwięk z tych kolumn są dla uszu jak biegunka dla zwieracza...Przyjemność to raczej nie jest.
 7. Sorki akurat to nie tyczyło się Twojej osoby.A że wydmuszka cóż zrobić nie tylko Ty dałeś się nabrać ☺
 8. Kolejna wydmuszka zwerifikowana☺Oraz oczywiście jak to bywa dziwnym zbiegiem okoliczności obrońcy wadii próbują ją sprzedać 😄
 9. Przecież ten paździerz który został wymieniony w tym wątku nie zasługuje nawet żeby stać obok tych Chario Academy Millenium 2 .
 10. @szpakowski Dziękuje za odpowiedzi.Pamiętasz może w jakim metrażu one grają?
 11. Zawsze to coś😉Jak ogólnie wypadły te Sonnety?Szkoła Chario zachowana?tzn.słodko fajnie i przyjemnie? Jakim obciążeniem są dla wzmocnienia?
 12. Panowie słuchał ktoś Chario Academy Sonnet?Jak one brzmią w porównaniu do Academy Milennium 2?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.