Jump to content

Łukasz_65813

Użytkownicy
  • Content Count

    27
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Dodam jeszcze że mam pokój ok 30m, kolumny dosyć blisko przy odsłuchu (metro od ściany 2 od uszu) Często słucham cicho, bo w nocy. Czy taka moc jak C372 nie będzie się po prostu wtedy marnować. Ja sobie wyobrażam że większa moc da mi więcej przy cichszym słuchaniu - będzie mieć od samego początku więcej prądu i nawet na cichym graniu poruszy niskotonowy, czy wręcz odwrotnie, że trzeba będzie go odkręcić? - pomoże mi ktoś rozjaśnić tą sprawę?
  2. Cześć. Szukam wzmacniacza z drugiej ręki do Dynaudio 3/7 do ok 2000zł Aktualnie grają z NAD320Bee - ale jest za słaby do tych podłogówek. Czuć że nie daje trochę rady. Testowałem NAD C356 - było dobrze, bardzo dobrze bo jestem przyzwyczajony do tego brzmienia (szersze stereo więcej detali i separacji + delikatnie lepsza głebia) Pojawiły się niskie - ale nie za dużo. Będę jeszcze załatwiał do testów Audiolab 8000s i Hegel h1 mk4 -ale nie spodziewam się cudów. Największe nadzieje w tym przedziale cenowym pokładam w NAD C356 albo mocniejszym starszym NAD C372 (różnica w cenie
  3. Mam możliwość kupienia 372. Zastanawiam się, nawet jak by mi nie siadł, to można zawsze sprzedać. Niestety nie mam nikogo z takim sprzętem mocnym, żeby podłączyć i przesłuchać. 🙂 Ale mocno zastanawiam się nad 355BEE - znajomy go posiada i bardzo chwali, zapewnia że spokojnie wystarczy do Dynaudio DM 3/7. Tyle że ten wzmacniacz jest ciężko dostępny - jak myślicie ile może teraz kosztować z drugiej ręki? Może po prostu kupić 372?
  4. Dzień dobry. Posiadam NAD C320Bee miałem go sparowanego z kolumnami Celestiona F30. Udało mi się niedawno kupić Dynaudio DM 3/7 za świetne pieniądze - bardzo mi się podobają te kolumny, chyba mają coś wyjątkowego, magiczonego co mnie przyciąga w nich jak magnes :) Problem w tym ze zacząłem o tym gadać na forum gdzieś na FBooku i tam mnie poprawiają że mój piec jest za słabiutki prądowo na te kolumny. Ja z przesiadki póki co jestem zachwycony. Ale w głowie jest drzazga która mi cały czas każe szukać mocniejszego wzmacniacza ( 100-200 W na 8Ohm). Powoli sobie myślę czy może zmieniłbym go na
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.