Jump to content

headstar

Użytkownicy
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

923 profile views
 1. Dzięki Bali, do Szczecina mi trochę nie po drodze, jestem spod Wrocławia.
 2. Zakupy i tak planuje bliżej końca roku, wiec jak jeszcze zostaną to dobrze, jak nie to będę szukał. Zależy co wybiorę.
 3. No dobra, to pozostaje posłuchać: - Onkyo TX-8390; wg większości opinii powyżej lepiej zagra z Klipsch, kombajn z HDMI, na minus ciężej z dostępnością - Yamaha R-N803D; co do jakości grania muszę porównać bezpośrednio, brak HDMI może być trochę uciążliwy ale pewnie dostępna od ręki Dzięki na razie.
 4. Tak wiem, ale muzyka leci głównie w tle, więc jakość nie jest najważniejszym wyznacznikiem. Dlatego też patrzę na amplitunery stereo z HDMI, przy których nie będę musiał włączać TV, żeby posłuchać muzyki. Co do Tidal, to miałem przez kilka miesięcy, ale HiFi/Master można chyba wykorzystać tyko przy odtwarzaniu przez PC - poprawcie mnie jeśli się mylę.
 5. Grać będzie z Klipsch RP-600M albo RP-8000F, zależnie co ostatecznie stanie na frontach w kinie. Do stereo i tak mam lampę i będę szukał do niej fajnych kolumn. Rozumiem że ta Yamaha będzie grać przez wejście optyczne z TV, czy w takim razie telewizor musi być włączony np. jakbym chciał posłuchać Apple Music? Obecnie wszystko wpinam pod amplituner i jednym kablem do TV.
 6. Cześć, Szukam porady w wyborze amplitunera, który generalnie będzie wykorzystywany jako wzmacniacz do oglądania TV, słuchania muzyki z Apple Music lub CD. Wymogiem jest kilka wejść HDMI, żeby podłączyć SAT, Apple TV, Blu-rey. Obecnie korzystam z Denona 6500, ale on wyląduje w pokoju z projektorem. Myślę nad Denonem DRA800H, ale może są lepsze rozwiązania. Głównie skupiłem się nad amplitunerami z HDMI, ale może bez tego dałoby się to ogarnąć? Jakieś passthrough przez TV za pomocą optyka? Wtedy można by nad lepszym wzmacniaczem pomyśleć. Budżet ok 3000pln, no mogę trochę dołożyć, bo zakup i
 7. To dobrze wiedzieć na przyszłość jak to działa.
 8. Hej, może na to już trafiłeś, sam poszukałem z czystej ciekawości, ale nie mam jak sprawdzić, bo nie mam dodatkowych stref: [Hidden Content] Wygląda, że dla każdej strefy trzeba dodać kolejny raz te same urządzenia i zdefiniować aktywności.
 9. [Hidden Content] jakas relacja jest
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.