Jump to content

panQ

Użytkownicy
 • Posts

  64
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

4 Neutralny

Audiostereo

4

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1194 profile views

panQ's Achievements

 1. Wojtek1234... maszerują oficery...a raczej trole...ten to jeden z nich...brak mi słów na takim poziomie...
 2. To potężne kolumny. Większe przetworniki potrzebują więcej pradu - tu moc zestawu powinieneś liczyć w kW. Zwrotnice tam są pancerne tak jak w 801-ach, także im więcej tym lepiej... Pokój minimum 30m2.
 3. Oczywiście i podejrzewam, że klubowicze, którzy go posiadają lub słyszeli podzielają tą opinię. Chipset ogarnia up to DSD512, czego nie potrafił zrobić poprzednik, poza tym jest wymienny...powtarzam się...
 4. Mam go w c53. Zależało mi na DSD i muszę przyznać, że to świetny DAC - o wiele lepsza konstrukcja niż DA1, który miałem c2500, Chipset to Sabre9038. Modułowa konstrukcja pozwala w przyszłości wymienić tylko DAC'a, a nie cały pre, co znacząco redukuje koszty. Poczytaj: [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content]
 5. Serwus. Czy ktoś z klubowiczów posiada c53podlaczony komp->usb? Mam problem z wejściem USB - widzi max 44.1kHz pomimo odtwarzania plików dsd - windows 10.
 6. ...ale niestety głos zabierają Ci po Ciemnej Stronie Mocy...
 7. Ten wątek ma 438stron. Pytałem, bo szukam szybkiej, jasnej odpowiedzi, ale wolicie się droczyć...uprzedzam: wy też kiedys będziecie w podobnej sytuacji. Pozdrawiam
 8. Proszę o linki... Zabawę z malina zaczynam i proszę o pomoc, ale widzę, że tutaj też masa ludzi co poziadała rozumy i zapomniała o tych co mogą czegoś nie wiedzieć... ...ale jak sterować Tidalem? Myślałem, że apka przez bt...
 9. Nie chcę maliny jako daca bo mam lepszy we wzmacniaczu. Potrzebuję "transport" Tidala. Ktoś pomoże, zamiast zadawać dziwne pytania?
 10. ...bo nie mogę podłączyć tel bezpośrednio do dac'a przy użyciu USB...
 11. Dzieki...a jak dokładnie wyglądają te ustawienia,których muszę dokonać? Możesz szczegółowiej opisać temat lub podesłać linki?
 12. Witam. Jestem tu nowy. Mam pytanko do ludzi siedzących w temacie rpi4, a mianowicie: czy jest możliwość zbudowania z malinki streamera, który będzie podłączony kablem USB do zewnętrznego DAC'a? Chodzi o stream Tidala z telefonu przez bluetooth. Jeśli odpowiedź to Tak, to jak to zrobić? Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.