Jump to content

Rosek

Użytkownicy
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Głośniki: Audio Physic Classic 20,
  Wzmacniacz: Rogue Audio Cronus Magnum,
  Przedwzmacniacz: RCM Sensor 2
  Źródła: Naim CDX2, Naim ND5 XS + Teddy Pardo, Nottingham Analogue Sapcedeck (Ortofon Quintet Black)
  Kable:Albedo Monolith, AR Sound Lunar, QED Qunex Silver Spiral
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

306 profile views
 1. A ja zapytam jaki lepszy interkonekt; monokrystaliczny monolith czy zwykły solid? Dodam, że mam głośnikowe monolithy nie monokrystaliczne.
 2. Panowie mam pytanie, czy RCA Monolith ma sens między wzmacniaczem a przedwzmacniaczem? Obecnie mam w to miejsce wpięty QED Silver Spiral. Posiadam również głośnikowe Monolithy i są naprawdę dobre więc chodzi mi po głowie ten interkonekt aby był komplet tylko nie wiem czy na analogu różnica będzie warta ceny kabelka.
 3. Miałem 502BRC ale sprzedałem za 3000zł. Jak by ktoś był zainteresowany to mam na sprzedaż przedwzmacniacz Jolida JD9a. Więcej informacji na priv.
 4. Panowie, wszystko się fajnie czyta i super, że znowu klub żyje (ostatnimi czasy cicho tu było). Ja mam pytanie czy ma ktoś na sprzedaż czarną face plate (czy jak to się nazywa) do Cronusa Magnum I. Mój jest srebrny a niestety troszkę do całości mi to nie pasuje. Jak ktoś widział gdzieś lub ma na sprzedaż to niech pisze na forum lub priv. Dzięki.
 5. To ja zapytam, bo może już było albo ktoś ma porównanie między ND5XS z Teddy Pardo a ND5XS2 bo się zastanawiam jaka jest różnica i czy warto. Jestem posiadaczem pierwszego wymienionego zestawu.
 6. Kupiłem pierwszą wersję Cronus Magnum bo miałem na nią dobrą ofertę więc skorzystałem.
 7. No i w końcu kupiłem Cronusa Magnum. Słuchałem tylko raz kilka godzin wczoraj ale zmiana z Jolidy 502 BRC jak najbardziej na plus. Jeszcze nie słuchałem winyli ale nie będę używał wbudowanego phono bo mam wkładkę Low output więc się nie da. Za niedługo jak się "oswoję" z dźwiękiem przyjdzie czas na zabawę z lampami. Co polecacie na początek? Myślę o Amperex Bugel Boy aby poprawić średnicę (rada kolegi Balum Balum - dzięki). Jak macie jakieś pomysły to śmiało podawajcie. Dzięki jeszcze raz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.