Jump to content

ttimon

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, Szukam wzmacniacza do drugiego systemu do kolumn Monitor Audio Bronze 2. Jak najbardziej może być używka. Pomieszczenie ok.20m2. Muzyka różna (jazz, rock). Cena do ~1000PLN
 2. ttimon

  Audio over IP

  W najbardziej prosty, prymitywny wręcz sposób: tak. Ale Dante to coś zdecydowanie więcej: to możliwość połączenia rozproszonych elementów audio przy pomocy sieci ethernet (i to nie tylko pasywnych jak kabel, ale bardziej aktywnych jak switche). Czy spięcie urządzen bezpośrednio tylko jednym kablem zapewni lepszy dzwięk (w porównaniu do wpięcia do switcha itp) ? Śmiem wątpić, bo dante jest optymalizowany do zastosowań bardzo rozbudowanych (rozproszonych).
 3. Proponuje Momrio MC206. Moim zdaniem gra tak jak w opisie Twoich wymagan: nie za ostra góra, rewelacyjna średnica i dobrze kontrolowany dół.
 4. I32 tak, ale I35 podobno (bo żadnego nie słyszałem) gra zdecydowanie gęściej i ciekawiej w środku i na dole.
 5. Hegel H80.Fajna scena, przestrzem ale za 'ostro'. Brakuje ciepła i barwy. Sprawdzałem jeszcze z Monrio MC206. Bardzo dobre połączeni. ... i myślałem by sprawdzic jeszcze M6si i I35 w Q21 własnie :)
 6. Bardzo fajny opis. Tez mam XT8f, tez uważam je za bardzo dobre kolumny i tez czegoś szukam :)... Ja myślałem by przesłuchać je z M6si lub nowym Primare I35. Może to bedzie dobry trop...
 7. Miales okazje posłuchać nowego I35? Dlaczego nie pasuje? Czym różni sie od I32?
 8. Dzięki uprzejmości Manufaktury Smaku i Pana Romana, przez ostatnie 5 dni miałem sposobność posłuchać w swoim systemie wzmacniacz Monrio MC206. Mój system: Wzmacniacz: Hegel H80 Kolumny: Tannoy xt8f DAC: Holo Audio Spring L1 transport: Allo usbridge, spięty z DAC'iem poprzez Matrix x-spdif 2 i I2S.Monrio MC206 podpięty do Holo poprzez RCA, Hegel - XLR'y. Hegel gra przestrzennie, ale konturowo. Wszystkie dźwięki świetnie kontrolowane, jakby na smyczy; bas jest - ale jakby go mało. Wszystko ładne, niesamowicie poukładane; pełna kontrola nad dźwiękiem...i przy dłuższych odsłuchach troszkę męczące. Monrio - góra i holografia może nie taka jak w heglu, co powoduje że scena nie jest tak szeroka i głęboka. Za to średnica! Po prostu czaruje! Dla samej średnicy już chciałem zatrzymać MC206 u siebie. Nie wiem co to znaczy, że 'gra jak lampa', bo nigdy lampy nie miałem, ale właśnie tak to sobie wyobrażam: miękkość przy jednoczesnej kontroli (dźwięki nie zlewają się, wzmacniacz nadal nad wszystkim panuje, nie ma żadnej kluchy na dole jak to miałem okazje słyszeć w niektórych hybrydach) Nie jest tak analitycznie jak w heglu, ale wystarczająco detalicznie, a wszystkie dzwięki miękko otaczają sluchającego. Różnice pomiedzy zestawami dobrze słychac np. w utworze 'Lili was here' Candy Dalfer, na płycie z koncertu w Amsterdamie: gitara i tony średnie - zdecydowanie Monrio wygrywa, szarpnięcia strun słychać hm...jakby niżej (bardziej prawdziwie?) niż w heglu, który odtwarza je po prostu ostrzej, saksofon i tony wysokie - tu hegel gra wyżej i bardziej przestrzennie; w monrio jakby góra troche przytemperowana, co nie znaczy że zła, że jej nie ma. Jest ale nie taka jak w Heglu. całość jednak na plus dla Monrio. Monrio jest zdecydowanie bardziej muzykalny w tym zestawieniu. Gdybym mógł wybierać, chciałbym holografie i góre z Hegla a średnice i dół z Monrio...no ale nie mozna mieć wszystkiego. Chyba ze MC207 oferuje takie zestawienie... MC206 wraca do Pana Romana, a u mnie wskakuje do pierwszej trójki kandydatów na nastepny wzmacniacz. H80 kiedyś mnie wreszcie tak zmęczy że się go jednak pozbędę :)
 9. Chyba jednak jakieś zmiany są... [Hidden Content]
 10. A z czym porównywałeś?
 11. A gdzie mozna dostać 2Qute za 3500pln?
 12. ttimon

  Protagonist DAC

  Wybierajac LKS'a miałeś może sposobność poeównać go z Holo Audio Spring?
 13. ttimon

  Protagonist DAC

  Bardzo ciekawe zestawienie. Czekamy na wyczerpujący opis porównania! :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.