Jump to content

izapat

Użytkownicy
 • Content Count

  743
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

826 Bardzo dobry

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  sprzęt audio,muzyka,tenis ziemny.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1895 profile views
 1. U mnie Diana zazwyczaj wieczorami.
 2. A co z ATC?🙂 Może warto wymienić wzmaka na Octave?
 3. Na taki koncercik chętnie bym poszedł, koniecznie w pierwszym rzędzie. A blondyna , to chyba trzeźwa nie jest😉
 4. Rammstein w czeskim wydaniu🙂 Super.
 5. Dziwna sprawa. Wyłączam i słychać od razu normalne pstryknięcie przekaźnika a po godzinie słychać jeszcze jak by jeszcze coś się odłączało , może to jakieś dodatkowe zabezpieczenie , które po wystygnięciu się wyłącza ? I nie jest to pojedyńczy przypadek ,tylko zawsze tak jest , ale wcześniej nie zwróciłem na to uwagi.
 6. Witam.Mam pytanie , czy to normalne , że w octave v70se po wyłączeniu, mniej więcej po godzinie słychać pstryknięcie?
 7. Wczoraj dotarła do mnie płytka. Jak ktoś lubi Kaśkę , to polecam ten koncert. Bardzo dobrze nagrany.2CD ładne wydanie.Opis , zdjęcia z koncertu.
 8. C20 nie zabije basem , ale jest taki ,(jeśli ktoś słyszał) między xavian xn250 a focus 160 . W połączeniu z Octave .
 9. To zworka pre z końcówką. Należało by sprawdzić czy piny są całe . Kabelek podłączony jest do masy , bo może coś nie styka . A najlepiej zapytać właściciela , co tam na cudował i po co. A nie , to masa do uziemienia jest podłączona. Może coś brumiało? Drogo chce za tego sn2 . Dołóż trochę i rozejrzyj się za nowym. Po targowaniu za 12tyś powinieneś znaleźć.
 10. Trochę marne nagranie , ale wydaje mi się , że XD grają czyściej ,odtwarzając skrzypce. Na wokalu różnicy nie usłyszałem.
 11. Nie mogę się uwolnić od tego utworu. Ona jest wspaniała, Elvis również🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.