Jump to content

izapat

Użytkownicy
 • Content Count

  885
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

1143 Audioholik

Audiostereo

1143

Bocznica

0

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  sprzęt audio,muzyka,tenis ziemny.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2346 profile views
 1. Dzisiaj mam maraton z Oldfieldem ...Oraz z Kayanisem , to kompozytor z mojego miasta🙂 Warto posłuchać od początku do końca.
 2. Opisałbyś w skrócie jakie są różnice względem 6550 ?
 3. W tym budżecie , to może nowe x18. Dobra cena i świetne monitorki.Warto posłuchać.
 4. Kolego , nie obrażaj innych. Skoro nie słyszysz różnic w brzmieniu wzmacniaczy, nie wypowiadaj się. Szumy , moc , zniekształcenia i inne czynniki , właśnie dają tą różnicę w brzmieniu.
 5. Wybacz , ale nie rozumiem Twojego aktualnego podejścia do wzmacniaczy. Wydawało mi się , że słuch masz dobry i dlatego wybrałeś Luxmana. Dobrze przecież wiesz , że pomiary i inne składowe mają się niczym z prawdziwym odsłuchem.
 6. Bo naprawdę warto ich posłuchać. Wtedy słuchałem ich z Octave i Accuphase.Moim zdaniem barwa w s40 jest ładniejsza niż w conturach 20i , za to w tych drugich bas łatwiej okiełznać w mniejszych pomieszczeniach.
 7. Miałem s40. Piękna barwa , ale u mnie za bardzo wzbudzał się średni bas. W 20 metrach powinno być bardzo dobrze. No i są prześliczne.
 8. Rel t5i , to sub z obudową zamkniętą , jeśli o tym mowa.
 9. W moim pokoju jest "idealnie" pod względem basu jeśli chodzi o 11-tki , wracając do Dynaudio c20i robi się o wiele za dużo, chociaż słuchając syntetycznego basu jest super, ale tylko na krótko , bo to już za dużo jak dla mnie. Myślałem wcześniej ,żeby kupić 7-mki i dwa suby rel t5i w roli dopełnienia. Może kiedyś spróbuję.
 10. Mam jeszcze 11-tki na testach , bo to one miały u mnie zostać. Dobrze wpasowały się w mój pokój pod względem basu. Jednak włączając po nich 20sl , zapominamy o 11-tkach. Z różnymi wzmacniaczami słuchałem 11-tek ,Naim , Audia , Moonriver. Z Naimem przy wyższych poziomach zaczęły krzyczeć. Z Moonriverem okazało się , że one wcale nie są krzykliwe , tylko łagodne jak baranek a przy tym detaliczne. Zagrają ze wszystkim , ale lepiej żeby zasilane były czymś mocniejszym . U mnie jest Octave i jest bajka , pewnie można lepiej , ale to czas pokaże.
 11. Miałem dużo czasu na skupianiu się na jednej parze , ale gdy przełączyłem , uśmiech na ustach był od razu.jednak po przesłuchaniu płyty , tęskniłem za tymi drugimi . Tylko plecy mnie już bolą od przestawiania , bo młodzieniaszkiem już nie jeste🙂 Atc 20sl ważą 20kg . Jest co targać.
 12. Proponuję wypożyczyć Audię fl3 i Moonrivera404 a przekonasz się , że różnica w brzmieniu jest kolosalna.Nawet głuchy na jedno ucho odróżniłby te dwa wzmacniacze bez żadnych pomiarów.A jakie Ty płyny spożywasz , to nawet nie chcę wiedzieć , bo pewnie po nich też nic bym nie usłyszał.😉
 13. Harbeth 30,2 i Atc scm 20sl . Nie mogłem się zdecydować na te jedyne😀Będę słuchał na zmianę. Dynaudio też zostawię , bo szkoda , chyba że dostane za nie dobrą kasę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.