Jump to content

izapat

Użytkownicy
 • Content Count

  601
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

403 Bardzo dobry

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  sprzęt audio,muzyka,tenis ziemny.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1218 profile views
 1. Świetne. Aż mi się zachciało pracować😃 Posiadam płytkę.🙂
 2. Coś na piątkowy wieczór Bon Scott był mistrzem
 3. Również lubię i szanuję Naima, ale Accu daje więcej przyjemności.Ciekaw jestem jakby Accu zagrał z Audiovectorami ,albo PMC miałem jedne i drugie i wiem ,że mogło by być bardzo ciekawie.A może ktoś ma i się pochwali?
 4. Nigdy nie wytrzymałem w słuchawkach dłużej niż godzinę.Z Accu wczoraj skończyłem o drugiej w nocy,czyli jakieś cztery godziny słuchania z małymi przerwami.
 5. Bo naprawdę dobrze grają ze ściereczką i bez.
 6. Oczywiście masz rację,bo jak na razie nie chcę się pozbywać Dynaudio.Z drugiej strony Accu jest na tyle dobry , że warto pokusić się nad zmianą kolumn.Wczoraj a raczej dzisiaj w nocy ,testowałem go na słuchawkach.Miałem kilka wzmacniaczy słuchawkowych do 2tyś i żaden nie dorównuje jakością do dziurki w Accu.
 7. Ach te jej oczka..... Jakby komuś nie chciało się spać😃
 8. Kołysanki są dobre, ale rzeczywiście dobre przyłożenie muzyczne ,potrafi skutecznie uśpić🙂
 9. I tu jest problem.Dobre pytanie. Accu ociepla wokale,ale jestem w stanie to wybaczyć.Naim wypycha wokal do przodu ,ale....? wzmocniony bas je trochę przesłania,szczególnie przy cichym słuchaniu ,o czym w xs2 nie można było powiedzieć.Jak na razie wokal najlepszy był w Audii fl3s.(z c20i) A najlepszy wokal, jaki mi się podobał, to Naim xs2 + Atc scm 11🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.