Jump to content

izapat

Użytkownicy
 • Content Count

  422
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

87 Neutralny

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  sprzęt audio,muzyka,tenis ziemny.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

942 profile views
 1. Taka ciekawostka dla Audiofilów. Sprzedałem część sprzętu i dopóki nie kupię nic nowego "audiofilskiego" podłączyłem stary gramofon pioneera pl 620 pod wzmacniacz Sony ,również stary.Dawno już nie słuchałem muzyki z taką przyjemnością ,wstałem z kanapy i nie mogłem uwierzyć w to co słyszę.Prawie 40 letni sprzęt,oprócz contour 20🙂,pod które jest podłączony , tak pięknie gra. Poważnie zastanowię się nad kupnem używanego sprzętu retro,ale z wyższej półki.
 2. Jak już pewnie Wiesz ,miałem M6si .ale podobno między M3 ,M5 i M6 są dość znaczące różnice i nie wiem czy będę mógł Ci pomóc.
 3. Czy orientujecie się,gdzie jeszcze można kupić Naima CD5XS ? Dzięki.
 4. Bardzo ciekawe.Z tymi 20i będą przejścia i chyba się nie doczekam. Temat bardzo ciekawy i pouczający.Można by założyć osobny wątek na temat "Rozmowy w salonie audio"
 5. Tak zalecano do starszych Naimów ,teraz już nie ma takiego obowiązku.
 6. 100watów w zupełności wystarczy,ale liczy się prąd liczony w amperach,jednym słowem ,wydajność wzmacniacza.Następnie skuteczność głośników.Tłumaczyć chyba nie ma sensu,bo napisane o tym jest już chyba wszystko i wszędzie.
 7. izapat

  Skan dowodu

  Sam już nie wiem co mam o tym myśleć.Pracownik Allegro potwierdził maila payu. Na razie wszystko w porządku.Oczywiście zachowam wiadomości Allegro i Payu. Jednak jeszcze zadzwonię i zapytam się po co im to było.
 8. Jutro dzwonię do salonu,zapytam się co i jak.
 9. ?????????Nie może być! Do tego czasu z dwa razy zmienię kolumny.🙂
 10. izapat

  Skan dowodu

  Dziwne,ale bez tego nie odblokowaliby mi płatności.Trzeba by być prawnikiem,żeby się wykłócać.A w sądzie powiedzą...nie znasz prawa,nie masz nic do powiedzenia.To jest Polska. Pomocne ,warto poczytać.
 11. Wzmacniacz nigdy nie będzie się dusił,tylko kolumny w zbyt małym pomieszczeniu.Im mocniejszy, tym lepsza kontrola głośników a barwa,to już inna sprawa.M6si miałem a M6500 podobno cieplejszy.
 12. Hmm... Kasprzak😪.Dostałem na komunie.Nagrywałem audycje trójki.Kanał lewy,kanał prawy...mówi Wam to coś?Long playe puszczane w całości,to było RADIO a nie dzisiejsze głupoty.
 13. To prawda .Słuch niby gorszy niż 20 lat temu ,ale bardziej wyczulony.
 14. Zrozumiałbym gdyby płyty z lat osiemdziesiątytch były źle nagrane a jest na odwrót. Np. Jethro tull czy Alan Parsons Pr. pierwsze wydania są bardzo dobrej jakości.Muzyka płynie delikatnie,nic nie wierci w uszach,czysta przyjemność.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.