Jump to content

Mario1976

Użytkownicy
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Filmy,muzyka,samochody
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

599 profile views
 1. Różne są opinie na temat ud-503. Nie korzystam ze słuchawek tak więc ten gadżet jest mi zbędny, chociaż nic nigdy nie wiadomo. Zastanawiam się nad Chord Qutest. Tylko, że ten DAC nie posiada XLR .Czy brak tego wyjścia oznacz gorszy sygnał po rca, czy to go dyskwalifikuje ?Chciałbym mieć cały tor po XLR-u. I ta cena za Chorda ,wart tej ceny? Obudowa piękna ale pewnie pochłonęła sporo pieniędzy.
 2. Panowie czekam na odpowiedzi dlaczego ten a nie tamten? Musical Fidelity MX-DAC Topping D90 Proszę o konstruktywne wypowiedzi. Pozdrawiam.
 3. Nie zgodzę się z tym. Obecnie słucham na Arcam r'dac i jest różnica na plus w dźwięku niż jak słucham bezpośrednio po"kablu". Czytam o tych odtwarzaczach sieciowych i widzę żeby to działało trzeba podłączyć Internet,założyć konto,opłacać abonament . Ponadto ja nie będę używał radia internetowego. Powiem szczerze, że nie szukam czegoś takiego. Mam piosenki które mi się podobają q pamięci telefonu i na laptopie i do odsłuchania ich nie potrzebuje wyżej wymienionych rzeczy. Przepraszam , ale tak jak na początku będę jednak szukał samego DAC-a.
 4. Witam . Zostałem wywołany więc piszę. Umówiony jestem dopiero na kwiecień i to pod koniec miesiąca. Tak więc na relację trzeba będzie trochę poczekać. Plan zakłada adaptację akustyczną sali kina domowego. Dla mnie jest w porządku ale chcę się przekonać co fachowa ręka może ulepszyć (poukładać dźwięk). A po KD do adaptacji pójdzie salka audio. Tam będzie co robić gdyż jak na moje ucho akustyka kuleje. Mam wrażenie, że dźwięk jakby wisiał w powietrzu, nie ma przestrzeni jest wrażenie że się dusi. Może to wina skosow? Cierpliwości w kwietniu napiszę co było i co się zmieniło- w kwestii dźwięku. Pozdrawiam Mariusz
 5. Jaki jest koszt wypożyczenia dwóch grajków? I na jakiej zasadzie to się odbywa?
 6. Panowie mam na oku takie dwa urządzenia CAMBRIDGE AUDIO CXN V2 Pioneer N-70AE. Te dwa aparaty które mi podchodzą .Plus sla N70AE że można słuchawki podłączyć . Który według Was zagra lepiej z moim zestawem? Pioneer jest cieplejszy czy CXN? Może jest jeszcze jakiś który "pozamiata " te dwa.
 7. Wspomnę, że szukam urządzenia które poprawi dźwięk z telefonu i czasami z laptopa. Zastanawiam się lepszy będzie do tego DAC czy bardziej uniwersalny odtwarzacz strumieniowy. Mam dwa typy. Poczekać na TOPPING D90 czy skierować kroki w stronę CAMBRIDGE AUDIO CXN V2. Które urządzenie będzie bardziej odpowiednie dac czy odtwarzacz strumieniowy.
 8. Napisałeś to lepiej niż ja pomyślałem. Obecnie używam acarma i jestem zadowolony. Ale on nie ma wyjścia XLR. Co byście zaproponowali -rozwiązanie typu all-in-one gdzie streamer/dac/storage będą w jednym urządzeniu-.? Dobrze , że tutaj zapytałem bo bym błądzi po ciemku. A zapytam jak takie urządzenie się nazywa? Odtwarzacz strumieniowy, sieciowy?
 9. System to Pass int 150 , Esoteric X03 i B&W 801. Dac z wbudowanym zasilaczem ?Jaki masz na myśli i dlaczego taki?
 10. Witam wszystkich. Jestem w trakcie poszukiwań dac-a do mojego systemu audio. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w znalezieniu danego elementu. Czego potrzebuje: wyjście XLR ,pilot i USB wejście. Używać będę do słuchania muzyki z telefonu i czasami z laptopa. Moje typu to Hegel HD12, Pro-Ject Dac Box RD i trzeci typ to Nuprimed Dac-9H. Co Wy na to? Czekam na Waszą pomóc i podzieleniem się Waszą wiedzą. Używane-jak najbardziej do zaakceptowania. Pozdrawiam Mariusz
 11. Przejście z B&W 801 na Tannoy będzie krokiem do przodu czy to ten sam poziom grania? Powiem, że nigdy nie miałam głośnikowy papierowych A do Tannoy zawsze coś mnie ciągnęło. W analogowy torze słucham na Tannoy Revolution XT 8F I ten dźwięk jest bardzo naturalny, bez zabarwień.
 12. Witam wszystkich. Chodzi mi po głowie zakup Tannoy Turnberry-SE. Bardzo mało jest informacja na ich temat w necie. Jak ma ktoś styczność z nimi i mógłby podać parę szczegółów na ich temat to byłbym wdzięczny. Zamierzam je połączyć z Pass int-150 lub lampą Williamson od Haiku( te wzmaki mam na stanie). Obecnie słucham na B&W 801 Matrix Series 3 i dźwięk mi odpowiada ale przyznam szczerze chciałbym spróbować wyżej wymienionej kolumny. Czy zakup tych kolumn za 3100€ będzie dobrym wyborem ( ceną) . Pozdrawiam
 13. Gumy " starzeją " się normalnie. Oryginalne zawieszenie i żadnych oznak zmęczenia czy zużycia . Możliwe że nie były katowane albo solidnie wykonane.
 14. Z tylu mam fotele i czy umieszczenie za nimi suba nie będzie negatywnie wpływały na rozchodzenie się dźwięku?
 15. Witam wszystkich. Możliwe że temat się przewinął na tym forum, szukam pomocy. Jak najlepiej ustawić trzy subwofery w pokoju. Pokój ma wymiary 5x6 na krótszej ùścianie znajduje się ekran ,jeden sub 15 calowy i dwa 12 calowe. Obecnie moje ustawienie to duży z przodu po prawej stronie i dwa małe przy lewe ścianie w odległości 1/3 od ścian bocznych. Jak to widzicie?Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.