Jump to content

Mario1976

Użytkownicy
 • Content Count

  177
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Filmy,muzyka,samochody
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1118 profile views
 1. Nie chodzi mi zbytnio żeby przejść z kolumn na słuchawki tylko o możliwość posłuchania od czasu do czasu muzyki przez słuchawki.
 2. A ja tak z innej beczki. Szukam jakiś dobrych słuchawek nausznych-wokółusznych do NuPrime Dac 10h. Miałeś jakieś doświadczenia z tym przetwornikiem? Jaki model słuchawek byłby odpowiednim "towarzyszem"? Myślałem o Grado PS1000e i jako troszeczkę z innej półki Final Audio Design Sonorous VIII. Zaznaczę, że jestem zielony w temacie słuchawek. Pozdrawiam
 3. To w co zainwestować,co będzie lepszym rozwiązaniem dorzucić parę złociszy do regeneratora czy zadowolić się kondycjonerem? Jak do tej pory nie miałem jakiegoś niedoboru dźwięku, nie wspominam o akustyce bo ona kuleje. Nie wiem co wyżej wymienione urządzenia mogą wnieść do systemu.
 4. Dzwoniłem do ZE i powiedzieli, że to był wypadek przy pracy. Parogidzinny spadek napięcia. Mam nadzieję, że nie będą systematycznie powtarzały się takie spadki. A swoją drogą zastanawiam się nad kondycjonerem do mojego zestawu. Po głowie chodzi mi NuPrime pure AC 4. Czy coś pozytywnego wprowadzi do systemu? Jak nie sprawdzę to się pewnie nie dowiem. 🤔 Pozdrawiam Mariusz
 5. Wczoraj chciałem coś pospawać i nie dało rady. Dlatego sprawdziłem co jest z tym napięciem. Takjak radzicie dzisiaj zadzwonię do ZE . Ciekawy jestem co powiedzą na taki spadek. Wczoraj chciałem coś pospawać i nie dało rady. Dlatego sprawdziłem co jest z tym napięciem. Takjak radzicie dzisiaj zadzwonię do ZE . Ciekawy jestem co powiedzą na taki spadek. Na szybkości poczytałem o regenatotrze zasilania PS Audio ciekawa sprawa ale 18k🤔. Może najpierwej jednak zadzwonię do ZE.
 6. Dzisiaj sprawdziłem miernikiem jaką mam wartość prądu w gniazdku wyszło 195V. Co byście zaproponowali , żeby wartość była wyższa i nie spadała? Pomyślałem o jakimś kondycjonerem ,czy jest sens? A jeżeli zakup wyszedłby na plus to jaki? Myślałem coś z NuPrime.
 7. Też mam jakieś wydanie 4 pór roku. Na razie nie mam możliwości sprawdzenia jakie to wydanie ale można by się spotkać i ocenić jakość nagrania Zawsze to lepiej że graty gościnne lądują na podłodze o wiele łatwiej jest je podłączyć i w razie czego wymieniać można kabelki.
 8. Od planów do czynu. Czego tam słuchaliście? Jakieś ulubione kawałki? Jak widać podłoga najlepszym miejscem do ustawienia gratów. Pozdrawiam
 9. Zapisuję się do klubu że skromnymi WireWorld gold Eclipse 5 XLR. Pozdrawiam Mariusz
 10. Z przyjemnością podzielę się wiedzą. Jak już wszystko będzie tak jak należy zapraszam na odsłuch i wymianę doświadczeń.
 11. Akustykę będzie robił nasz kolega z forum. Mirk z Białegostoku. Chyba nie znajdzie się lepszego specjalisty.🤔. Pozdrawiam
 12. Pokój tylko do słuchania muzyki. Powierzchnia niecałe 40m w prostokącie 9×4,5. Ponoć pieniądze zainwestowane w akustykę to najlepszy wydatek poprawiający dźwięk w systemie. A widzę, że VA Liszt ma dużo do zaoferowania i szkoda tego nie wykorzystać.
 13. Pomieszczenie odsłuchowe czeka na adaptację akustyczną. Jestem w kontakcie z Mirkiem z forum i jak dogramy się czasowo to zaczniemy prace. Kolumny nie mogą się rozwinąć w takich warunkach. Skosy,puste ściany i wykładzina. W takich warunkach nic nie zagra na 100%. Reszta systemu to Pass Labs INT 150 i CD Esoteric X 03. Spięte jest po XLR .
 14. Jest to głośnik konstrukcji Vienna Acoustics. Układ łączy zasadniczo konwencjonalną, jedwabną kopułkę wysokotonową, z przetwornikiem średniotonowym o płaskiej membranie, solidnie usztywnionej od spodu "pajęczyną". Manewrowanie górnym modułem daje większy luksus przy ustawieniu kolumn . Nie trzeba przedstawiać całej skrzynki (44kg). Znalezienie optymalnej pozycji staje się bardziej wygodniejsze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.