Jump to content

memphissto

Użytkownicy
 • Posts

  213
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

49 Neutralny

Audiostereo

49

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2387 profile views

memphissto's Achievements

 1. W którym numerze Audio jest recenzja Huracanów ?
 2. Dziwny temat. Przecież CD w Biedronce to normalne standardowe wydania jakie są dostępne w innych sklepach. To nie są jakieś odrębne edycje produkowane specjalnie do Biedronki. Równie dobrze można by założyć temat "CD z Empiku" czy "CD z Mediamarktu"
 3. Warto się spieszyć z zakupem tego używanego WBA bo z postępującym wygrzewaniem cena pewnie jeszcze będzie rosła 😁
 4. Czy to prawda, że Klipsche Cornwall i Forte dobrze znoszą ustawienia blisko ścian ?
 5. Szymek_47295, na 35m2 to spokojnie możesz brać Diamondy 28, nie sądzę żeby miały być za duże. Miałem je kiedyś u siebie i z opisu to stały podobnie jak u Ciebie - jedna w rogu pomieszczenia, druga na otwartą kuchnię. Stojąc dość blisko ściany (jakieś 30-40cm) i tak nie miałem żadnych problemów z - jak to napisałeś - duszącym się dźwiękiem. Ogólnie bardzo fajne kolumny. Z moim NAD-em 375 też dobrze się zgrywały.
 6. wzmacniacz Yamaha A-S701 [Hidden Content]
 7. Osobiście nie słuchałem, ale zdaje się że Electrokompaniety mogłyby się wpisywać w te poszukiwania.
 8. Jak dla mnie to podbity wyższy bas miał Roksan Kandy K3 i dla mnie to była jego wada bo to podbicie było dość nachalne, ale skoro taki jest poszukiwany to polecam. Natomiast kompletnie nie rozumiem proponowania Rotela 1572/1592. Słuchałem ich kilkukrotnie i nigdy nie miałem odczucia żadnych podbić.
 9. Szkoda byłoby zarówno Onkyo jak i Tannoya. Czyż to nie objaw ogólnego zapadania się sektora domowego audio do niszy ? Producentów jest mnóstwo a rynek kurczy się nieubłaganie. No i Ci którzy sprzedają masowo najbardziej odczuwają ten spadek popytu.
 10. Bogus18, o czym Ty piszesz, ja właśnie dzisiaj oddałem po tygodniowym wypożyczeniu.
 11. U mnie też miał miejsce delikatny bzyk w głośnikach. Przy umarkowanym poziomie głośności słyszalny tylko stojąc przy samych głośnikach. Przy dużym poziomie słyszałem jednak ten dźwięk w przerwach między utworami już z miejsca odsłuchowego jakieś 3,5-4,0 metra od kolumn. W słuchaniu muzyki to w żaden sposób nie przeszkadzało.
 12. Przez miniony tydzień miałem okazję przetestować wzmacniacz ZXT-70 u siebie w domu. Grał z kolumnami Tannoy Revolution XT8F. Padło tutaj określenie, że to czaruś. Różnie można to słowo rozumieć, ale jeśli ktoś się spodziewa, że ten wzmacniacz to taki przyjemny kolorowy przytulny misiek to może się zdziwić. To kawał solidnego grania z wykopem. Owszem, jest kolor i czar, ale są też kontury, zwarty, mocny krzepki bas i solidny prąd. Moc ze specyfikacji nie powala, tymczasem przy potencjometrze na pół skali z moich Tannoyów wydobywała się już nawałnica. Co ważne to nie chaos, ale bogaty, barwny dźwięk z niezłą sceną. Naprawdę solidny zawodnik. Będę nie pierwszy i zapewne nie ostatni dziękując za udostępnienie sprzętu dystrybutorom - Pani Joannie i Panu Kamilowi - polecam kontakt.
 13. A może by tak wyprówać Gato Audio DIA-250 ?
 14. Cabasse Java i Pylon Diamond to dwu zupełnie różne brzmienia. Miałem okazję posłuchać Javy: grają bardzo lekko i niesamowicie przestrzennie, ale zejścia i masy basu to tam raczej za wiele nie będzie. Widać to już zresztą po pasmie przenoszenia, od 59Hz. Z kolei Pylon Diamondy to raczej nie są kolumny, dla kogoś kto lubi bogactwo górnego pasma. Góra jest gładka i precyzyjna, ale raczej dość oszczędna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.