Jump to content

Lukasz9876

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

341 profile views
 1. No własnie strumento - ciężko odsłuchać - nikt nie ma. Po drugie jeśli kiedyś chciało by się zmienić, nie wiem jak z odsprzedaniem - pewnie nie ma wielu amatorów.
 2. Ja miałem 2 lata accuphase e 360 i w porównaniu do audio fls 1 + 4, audia gra lepiej, praktycznie w każdym aspekcie. Szukając nowego wzmacniacza podczas odsłuchu miałem okazję porównać Audię z Mcintoshem ma 9000 oraz c 52 + mono 611, audia bardziej mi sie podobała, ale oczywiscie to kwesta gustu. Zestaw c 52 plus m 611 - grał bardzo dobrze, inaczej niż audia trudno powiedzieć czy lepiej czy gorzej - inaczej. Natomiast z Markiem Levinsonem 532 plus 326 s - ML -to był przeskok - na korzyść ML. ML w tym zestawie kosztował ponad 2,5 x tyle co audia.
 3. Witam, pytanie z jakimi modelami może konturować Chord Dave? Z czyn warto podczas odsłuchu porównać? DCS Bartok, co jeszcze? Będzie grał w zestawie z Markiem Levinsonem 326 s plus końcówka 532
 4. ostatecznie nie zdecydowałem sie na audię, wybrałem Marka Levinsona 532 + pre 326s zagrał wg mnie lepiej, ale też jest sporo droższy
 5. Gdyby ktoś miał do sprzedania fls 1 i 4 to proszę o kontakt
 6. A porównywaliście ją z Accuphase?
 7. A mieliście okazję porównać serię Flight ze Strumento?
 8. A jak jakość Daca który jest dostępny jako opcja?
 9. nie była wpięta w kondycjoner.
 10. Lukasz9876

  Audia FLS 1+4

  Witam, Pytanie czy ma ktoś na dolnymśląsku audię FLS 1+4 ? nie mam za bardzo gdzie odsłuchać. Słyszałem FLS 10 z kolumnami sonus faber serafino tradition. Grało bardzo dobrze - ale miałem wrażenie że brakowało mocy i basu - szczególnie gdy wzmacniać był ustawiony cicho. Trochę to dziwne bo przy 4 omach powinien mieć okolo 400 w na kanał. U mnie grają SF elipsy i zastanawiam się jak audia może zagrać. Może ktoś z forumowiczów słyszał ją z elipsami?
 11. napiszesz więcej ? czytałem (ale nie słyszałem :) że AR REF 75 podobno świetnie grają w komplecie,
 12. W mojej ocenie radzi sobie OK, ale słyszałem te kolumny z Gryphon Diablo - i muszę przyznać że zestaw grał lepiej. Ja dokupiłem do toru SOtM sms 200 oraz nieco zrekonfigurowałem Roon - co dało poprawę szczególnie w niskich pasmach. Kolumny wciąż sie wygrzewają wiec zobaczymy za jakiś czas.
 13. wszystko super, graja pięknie, nie wiem jak wrzucic foty, podpowiedzcie to wrzucę. Dokupiłem jeszcze kable: [Hidden Content] i transport Sotm sms 200. generalnie jestem mega zadowolony. .
 14. Czy ktoś zna różnie pomiędzy SOtM sms 200 a sms 200 ultra? Pytanie czy warto dopłacic za ULTRA ? ewentualnie jaki konkurencyjny transport w cenie 5 - 6 K lepszy niż SOtM 200 Ultra?
 15. Czy ktoś porównywał SOtm sms 200 do SOtM sms 200 ULTRA?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.