Jump to content

KrisNext

Użytkownicy
 • Content Count

  685
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

228 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

703 profile views
 1. Nie mierz wszystkich swoją miarą
 2. Rozumiem że to działa również w druga stronę? Błogosławieni którzy nie widzieli w uwierzyli:) Wybacz ale nie będe ci niczego udowadniać bo i po co. Jak ci napisze co widziałem to mi zarzucisz że i tak nie byłem a to co napisałem znalzłem w sieci. A na czym słucham mam aktywne głośniki z rynku pro. Na razie to wystarczy:)
 3. Na część pytań... Nadal nie wiem czy dla ciebie głupotą jest słyszenie izolacji czy poddawanie tego w wadliwość? Robię wywiad, bo podważyłeś sensowność prezentowania "swoich" poprawionych systemów na wystawach. Choć tak naprawdę w identycznej sytuacji są producenci. Różnica polega na tym, że oni próbują zarabiać na swojej wiedzy a ty nie. Jeśli inżynier wymyśli choćby dynamiczną zmianę biasu tranzystorów mocy w zależności od oddawanej przez wzmacniacz mocy To ty, jako klient możesz mieć wątpliwości czy to ma sens i jak to wpływa na brzmienie. Idziesz na wystawę słuchasz i masz swoje zdanie na ten temat. Tak samo z twoimi modyfikacjami prezentujesz je na wystawie i masz odzew czy inni też to odbierają tak jak ty czy inaczej. Ja, jeśli chodzi o wystawy to tak byłem na Audio Show. Bywam też regularnie na AES'ie i na IBC Prawie, co roku. Na każdej z tych wystaw jest ok 15 tyś wystawców, więc może nie będę wymieniał, co widziałem i co słyszałem. Najlepiej, jak ktoś sam wymyśli sobie tezę i z nią potem polemizuje 🙂 to jak rozumieć twoje słowa? Bardzo mi przykro... Żadko się spotyka taki bełkot około techniczny. Stosowanie tago czegoś jest obarczone ogromną odpowiedzialnościa. Gdyby wyrzucić taki eliminator szumu do morza bo przestanie szumieć...:)
 4. Rozumiem że wg. Ciebie sprzęt projektują wyłacznie słyszący? Odwarzne stwierdzenie. Nie wiem dlaczego słyszący upraszczają wsystko tak bardzo. Czy jeśli ktoś nie słyszy wpływu kabli to znaczy że nc nie słyszy ? że nie odróżnia trabki od saksofonu? że nie może mieć np. słuchu absolutnego? Już to kiedyś pisałem ale dla przypomnienia. Sceptyk to osoba która zna ograniczenia ludzkiego słuchu i dlatego nie poprzestaje na stwierdzeniu "ja słyszę" ale próbuje zweryfikować ten fakt innymi metodami. Np testem różnicowym kabli sygnałowych.
 5. Masz racje nie napisałeś że wsystko zaprojektowałeś sam. Ale napisałeś że: "Ja to przez tych ładnych kilkanaście lat nie doczekałem się na żadne projekty niesłyszących, które to zaprojektowane zgodnie ze sztuką inżynierska rozwalają te wszystkie audiofilskie wydumki" Stąd pomyślałem że wsystko masz własnoręcznie zrobione i zaprojektowane. Bardzo chętnie się czegoś nauczę więc jak masz jakieś własne ciekawe projekty to bardzo chętnie sie zapoznam.
 6. 1. Napisz jak jest jeżeli jestem w błędzie 🙂 2. Nie wiem, napisz nam. 3. Ja nie słucham izolacji 🙂 Pochwał nam się swoim zestawem, gdzie byłeś co słuchałeś 🙂 Dziękuje. Nastepnym razem zanim kogoś ocenisz to sie zastanów czy masz ku temu wystarczającą wiedzę. A jeśli chodzi o słuchanie izolacji ja nie twierdze że TY słuchasz, spytałem cie tylko co jest głupotą... znów nie odpowiedziałeś Boisz się że bardziej słyszący koledzy od ciebie się obrażą ? Widziałeś tu wpisy że słychać izolacje i moment z jakim sie dokręca śruby. Głupota czy nie ?
 7. Ciagłe ? Bo ciagle nie odpowiadacie na pytania tylko lawirujecie Jesli ktoś twierdzi że jeszcze nie znalazł na rynku sprzętu który dobrze gra to chaiałbym wiedzieć jak zbudował swój? Ciebie to nie interesuje? Wygląda na to że mamy na forum znakomitego konstruktora warto zkorzystać i sie czegoś nauczyć. I mówie to całkowicie poważnie Jeśli ktoś twierdzi że poprawił fabryczny sprzęt to znaczy że sie zna i nie powinien się tego wstydzić. Jeśli się powchwali na takiej wystawie pozamyka geby niedowiarkom.
 8. Bardzo rzeczowa i konkretna odpowiedź. Jak wiekszość.... Nadal nie odpowiedziałeś na pytania: 1. Skąd wiesz że nie odwiedzałem ludzi? 2. Skąd wiesz jaki sprzęt widziałem i jakiego słuchałem? 3. Co jest według ciebie głupotą to że słychać izolacje czy to że ktoś poddaje to w wątpliwość?
 9. Sam wszystko zaprojektowałeś? Czy poskładałeś czyjś projekt ?
 10. Wiem bo zignorowałeś moje wpisy o audio show. Wiem po tym, jak odrealnione posty piszesz... Podałbym bardzo chętnie takie firmy od tuningu, ale zaraz zostanę posądzony o reklamę, wiec mogę Cię zachęcić do tego byś sam znalazł... Ale no tak, trzeba chcieć, skoro tego nie zrobiłeś wcześniej to czemu miałbyś to zrobić teraz 🙂 Hmmm znaczy wszyscy inni uzotkownicy AudioShow nie zignorowali? Śmiała koncepcja. A co z pozostałymi pytaniami? Skąd wiesz że nie odwiedzałem ludzi? Skąd wiesz jaki sprzęt widziałem i jakiego słuchałem? Co jest według ciebie głupotą to że słychać izolacje czy to że ktoś poddaje to w wątpliwość?
 11. No Jar1 nic nie kupił wszysto sam zaprojektował więc masz racje ludzie badziewia nie kupują.
 12. Zapomniałeś wspomnieć o swoim sprzęcie. Kabel zasilający już wiemy jaki masz, na kawałku deski z kondensatorem i rezystorem. To może teraz CD? jak zrobiłeś układ ogniskowaia lasera? pochwal się nie sie głąby uczą.
 13. Nie podejmujesz żadnego wysiłku wypisując jakieś bzdury, które sobie wymyślasz, a ja mam tracić swój czas dla osoby, która nie jest zainteresowana faktami. Gdybyś był tutaj z powodu audio to zadałbyś sobie trudu by się zorientować w temacie, pojawiłbyś się na audio show, odwiedził ludzi z okolicy, którzy mają lepsze zestawy itd. to nie jest trudne, trzeba tylko chcieć, ale jak ktoś woli pisać głupoty na forum zamiast podjąć wysilek, który naświetli mu sprawę to ta osoba ma problem, nie ja 🙂 Skąd wiesz że nie byłem na Wystawie? Skąd wiesz że nie odwiedzałem ludzi? Skąd wiesz jaki sprzęt widziałem i jakiego słuchałem? U ciebie nie byłem fakt ale świat istnieje równiez poza toba. Co jest według ciebie głupotą to że słychać izolacje czy to że ktoś poddaje to w wątpliwość? Wiem że głeboko wierzysz w to co słyszysz ale jak ci pokazałem są tay co wierzą że słyszą napoleona. Jaka jest między wami różnica? Twoje słowo i zapewnienie że tak jest? Ps Podaj link do jakiejś firmy która zajmuje się tuningiem sprzętu aduio
 14. No PROJEKT kabla opisany przez ciebie ... brak słów, jak ktoś tam napisał MIT normalnie. Zapomniałeś tylko dopisać z jakim momentem dokręcałeś śrubki. A jeśli chodzi o twój sprzęt to napisz coś więcej. Może jakis schemat żeby taki sceptyk jak ja mógł sie czegoś nauczyć. Pochwal się z tego co piszesz masz czym.
 15. I wszystko w temacie słyszenia:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.