Jump to content

Adi777

Użytkownicy
 • Content Count

  305
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka:rock progresywny,jazz-rock,muzyka growa,filmowa,klasyczna<br />Gry komputerowe i konsolowe
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

734 profile views
 1. Może muzyka, której słucha, jest nagrana tylko w stereo.
 2. Z czym Ty masz problem? Że Xajas się zgermanizował, czy co? Ty mieszkasz w Polsce?
 3. Rewelka. Właśnie słucham drugiego utworu, klasa.
 4. Nie znacie się, nie ma to jak filmy Majkela Beja i Rolanda Emmericza. Joker naprawdę dobry. Gusta nie mają tu nic do rzeczy.
 5. Ja jestem ciekawy, jak prezentuje się Quadral Aurum Base Titan 9, niezły klocek.
 6. W porównaniu z innymi centralami, oczywiście odpowiednio droższymi, to nie taki kolos, a przecież 33 kilo to niezła lufa 🙂
 7. Porównywałeś może z Goldem C350?
 8. Centralny, i do tego nowy za 300 zł może robić jakikolwiek efekt?
 9. Jak już, to Adrian, przydupasie wiadomo kogo. Ty może dorosłeś, ale na pewno nie mentalnie. Sądząc po Twoich wpisach, umysłowo zatrzymałeś się na poziomie ,,gimbazy''. Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że WARMSTONE i Xpedite999 to ta sama osoba.
 10. No, dokładnie, uciekają tchórze... Bez komentarza. Ja tylko żałuję, że nie ,,uciekłem'' wcześniej. Przynajmniej 3, 4 lata wcześniej, i domek bym miał. Da się dobrze w Polsce zarabiać, wbrew temu, co niektórzy twierdzą. Jak widzę jakieś żenujące wpisy a' la Subfan, że ktoś, kto się dorobił czegoś w Polsce i dobrze zarabia, to złodziej albo kombinator, to nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. Ludzie robiący z Polski Afrykę są kretynami. Można ze spokojem postawić dom w Polsce przed trzydziestką, i to bez kredytu, ale trzeba mieć dobrze płatny zawód, i tyle.
 11. 😲 Serio? To ja, albo nie...
 12. Zawsze coś, tym bardziej, jeśli osiągnęli to w stosunkowo krótkim czasie. W Polsce pewnie dłużej by im to zajęło.
 13. Cud, że jeszcze żyję 😄 U mnie akurat liczba w nicku nie nawiązuje do daty urodzenia 🙂 Trochę wiosen mi do kolegi Raf77 brakuje. Na szczęście 😁
 14. Kaszel ma pewnie od tego polerowania berła. Spokojnych Świąt wszystkim. Czyli jesteś rocznik 77, jak można wywnioskować z liczby w nicku?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.