Jump to content

Adi777

Użytkownicy
 • Content Count

  261
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka:rock progresywny,jazz-rock,muzyka growa,filmowa,klasyczna<br />Gry komputerowe i konsolowe
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

321 profile views
 1. Nie chce offtopować, ale masz? Jeśli masz, to polecasz? Czuć różnicę między zwykłą wentylacją a rekuperacją, jesli chodzi o powietrze, ogólnie oddychanie, komfort? Trochę o tym czytałem ostatnio, może będę w to inwestował, ale opinie są różne. Przeważnie pozytywne, ale nie widziałem jeszcze jakiegoś super entuzjastycznego komentarza pod adresem rekuperacji, a na papierze tak to właśnie wygląda, ale wiadomo, papier przyjmie wszystko.
 2. Słodki Panie, skąd się biorą tacy ludzie? Czego można oczekiwać za 200 zł? Swoją drogą, autorze tematu, czy mógłbyś pisać trochę staranniej? Ostatnio na internetach widuję to nagminnie...
 3. Ja raczej w cztery suby się nie będę bawił, chyba, że na jakichś pomiarach wyjdzie, że cztery się najlepiej sprawdzą. Zobaczymy, a to, że jest to droga zabawa, ale kogo to obchodzi? Ma być fun, subf(u)n 😉
 4. Sprawdzę na pewno. Dzięki. Zanim zacznę, to trochę wody w Wiśle upłynie, ale, jestem dobrej myśli.
 5. Nie muszą być nawet tańsze, ważne, żeby dawały radę, a jeśli będą lepsze od najlepszych gotowców, to super.
 6. Jeszcze nie wiem, ale pewnie jakieś dwa amerykańce, np. takie: albo takie: Albo zlecę komuś zrobienie subwoofera, tak jak ma kolega HQ150.
 7. Już się nie mogę doczekać, kiedy ja będę robił sobie subwoofery, no, nie ja oczywiście, zlecę to komuś, kto się na tym zna. Będzie bez kompromisów, z najlepszych części, jakie będą wtedy na rynku do kupienia.
 8. Bardzo ciekawa scena muzyczna. Ja bardzo lubię debiut Matching Mole, także włoskie Picchio Dal Pozzo z 1976 roku, dwójki nie znam, muszę to nadrobić.
 9. To jest jakiś topowy głośnik, czy można jeszcze lepiej?
 10. No to i ja coś jeszcze dorzucę. Connivence – Connivence - 1977. Ładny, folkujący prog - rock. Oraz jedna z najczęściej słuchanych przeze mnie płyt z Kanady, czyli Charles Kaczynski - Lumière de la nuit - 1979. Polecam. Opus-5 - Contre-courant - 1976. L'engoulevent - I'île Où Vivent Les Loups - 1977. Contraction - 1972. Druga płyta zespołu, zatytułowana La bourse ou la vie z 1974 roku.
 11. O, właśnie miałem o tej płycie napisać. Bardzo dobry album, inspirowany Gentle Giant, ale nie jest to kopia tego genialnego zespołu. Sporo dodali od siebie. Jest żeński wokal, jest ciekawy instrument, jakim są Fale Martenota. Warto przesłuchać.
 12. Wracając jeszcze do Kanady, polecę też płytę zespołu Aquarelle, pod tytułem Sous un arbre z 1978 roku. Jazz - prog - rock na dobrym poziomie, przyjemne granie. Żeński, bardzo ładny wokal, skrzypce, saksofon, flet, warto posłuchać.
 13. Dawno nie słuchałem, ale jeśli mam być szczery, to Les Porches słuchałem chyba tylko raz, i nie zachwyciłem się. Natomiast, bardzo polubiłem debiut, później poznałem drugą płytę, także bardzo mi się spodobała. Przypomnę sobie za chwilę Les Porches, może bardziej mi się spodoba, w końcu, jeśli się nie mylę, jest najwyżej oceniana z płyt zespołu.
 14. Świetne płyty, być może moje ulubione ze sceny Quebec, chociaż, Harmonium - Si on avait besoin d'une cinquième saison (1975) jest przecudowne, trudny wybór. Niedawno wspomniałeś o włoskim Celeste, bardzo ładna płyta, podobna właśnie do wspomnianego przeze mnie Harmonium. PS Nie znaliście szwedzkiego Ragnaroka? Dosyć znana płyta, jeśli chodzi o NKR. Te płytę Panowie i Panie znacie? Warto, zdecydowanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.