Jump to content

Adi777

Użytkownicy
 • Content Count

  537
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

100 Dobry

Audiostereo

96

Bocznica

4

Karta premium

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka:rock progresywny,jazz-rock,muzyka growa,filmowa,klasyczna<br />Gry komputerowe i konsolowe
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2217 profile views
 1. Ja się tylko nabijam. Albo trolluję, jak kto woli 😊
 2. Przecież wiadomo, że im więcej klocków w systemie, tym system lepiej zagra, tak samo jest z wagą różnych klocków, im cięższy wzmacniacz, tym lepiej gra.
 3. 🤦‍♂️ Na trzeźwo nie da się raczej ogarnąć tego, co piszesz.
 4. Może nie do końca pasują do wątku, ale wydają się ciekawe.
 5. Tak, kochajmy artystów: Takie pytanko, w poprzednim życiu byłeś poetą? Po co to popisywanie się wyszukanym słownictwem? Ambitnie.
 6. Macie Panowie jeszcze małe pojęcie o muzyce rockowej, jeśli dla Was rock to tylko łojenie, brud i hałas.
 7. Tak, na początku bazował, ale później rozrósł się "trochę", i często w niczym nie przypomina łojenia. Kolega wyżej mam wrażenie, że zna tylko łojący rock, a wypowiada się bardzo autorytarnie. Ale tu brudu i łojenia, aż kuźwa trzeba posprzątać... Dlaczego wyrywasz kawałki zdania, które całkiem zmieniają kontekst? Wszystko u Ciebie w porządku? Nie zrozumiałeś ironii w tym moim komentarzu?
 8. Czy ja wiem, czy nie warto? Na pewno można, bo przecież mamy właśnie ambitną muzykę zespołów, które nie patrzyły na względy merkantylne, a z drugiej zespoły, których głównym celem było zarabianie, sprzedaż jak największej ilości płyt - bez jakichś większych artystycznych ambicji. Na pewno nie jest to ani nic złego, ani niewłaściwego, a czasami takie dzielenie i wskazywanie, która muzyka jest ambitna, a która nieambitna może zachęcić jakieś postronne osoby do posłuchania właśnie tych bardziej wartościowych płyt, a to z kolei może doprowadzić do poszerzenia gustu, spojrzenia na muzykę z innej, s
 9. Bo tak naprawdę, to przede wszystkim o muzykę w tym wszystkim chodzi 😉
 10. Adi777

  Ansuz acoustic

  Tak, hmm, jaki kabel by tu wybrać, ten za 36 tysięcy Euro, czy może dorzucić do tego za 70 tysięcy, myślę, że ten droższy pokaże więcej planktonu, a nawet mikroplanktonu, ten mikroplankton wręcz wyleje się z kolumn i przeczyści mi uszy, podejrzewam też, że scena dźwiękowa nie będzie trójwymiarowa, tylko minimum 6D, czyli dźwięk będzie też można wręcz czuć, wliczając w to audiofilskie pierdy, które powstaną w wyniku zachwytu nad jakże niesamowitymi zmianami, które dokonają się w moim systemie audio.
 11. Birth Control to chyba taki tradycyjny hard-rock, ja pod pojęciem krautrock określam inną muzykę, czyli na przykład Can, Popol Vuh, Ash Ra Tempel, Faust, Agitation Free, Embryo. Dobrego rocka? Cały dzień, jaki to niby problem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.