Jump to content

Chomik Sz

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Cześć, wracając do temat - jakiś czas temu kupiłem topping mx3 i podłączyłem do niego magnat monitor 220. Całość podłączona do lapka po usb. Przy głośności ok 70/100 topping się wyłącza. Domyślam się że jest to jakieś zabezpieczenie ale na takim poziomie? Nawet 3/4 mocy się nie wykorzysta i niestety nie można dać więcej bo tak jak wspominałem topping się wyłącza. Czy to normalne? Może w czymś innym leży problem? Dodam że ma tak od nowości Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 2. Q21 taka opcja wydaje się być dobrym pusunięciem, aczkolwiek te Pylony odpadają ze wzglęgu na bass reflex z tyłu, więc musiały by być inne monitory, najlepiej nie zbyt duże. Wracająć do monitorów aktywnych co sądzicie o PRESONUS ERIS E5?
 3. Regały jak i całe pomieszczenie należą do mnie więc można co nieco zmodyfikować. Jedynie przemeblowanie nie wchodzi w gre. Nagłośnienie może być z dowolnego miejsca :)
 4. A myślałem że wymagania nie są duże 😉 Budżet niewielki, do 1,5 tysia ale na upartego do 2 mogę naciągnąć.
 5. Słuchał będę zarówno siedząc przy miejscu pracy jak i z dalsza. Nie ma możliwości odsunięcia, brązowe paski na zdjęciu to blat roboczy przy którym pracuję i jest on na stałe przy ścianie. Siedzę raz tu raz tu, w zależności od tego co wykonuję. Jestem przez większość dnia w ruchu, więc nie ma możliwości by grały one cały czas w moją stronę. Mają po prostu grać w tle, głośno i czysto.
 6. Cześć, słuchajcie mam spory dylemat. Zasnatawiam się jakie monitory będą odpowiednie do pomieszczenia ok 30m2 ale o mocno nieregularnym układzie (jak na zdjęciu) Jest to moje miejsce pracy, na regałami jest skos. Sufit i ściana na zielono są z płyty osb, reszta murowane. Miejsce odsłuchu mniej więcej tam gdzie czerwone linie. Na podłogówki niestety nie mogę sobie pozwolić, jedyna opcja to monitory, najlepiej aktywne bliskiego pola. Znalazłem takie ILOUD MICRO MONITOR ale zastanawiam się czy nie braknie im mocy do takiego pomieszczenia. Uprzedzając pytania - n
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.