Jump to content

kszyho

Użytkownicy
 • Content Count

  159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

779 profile views
 1. Wiem ze krzywą można sobie modyfikować ale sporo czasu zajęło mi odpalenie sprzętu. Miałem problem żeby w windows uruchomić Dirac Live, instrukcja wprowadza trochę w błąd piszą żeby wyłączyć DDRC-22 utility przed uruchomienie DL a tak się nie da, nie mogłem zalogować się i potem tak na szybko robiłem pomiary bo już czasu brakowało. Zastanawiało mnie czemu tak cicho brzmi sygnał testowy czy to może być związane z regulacją głośności DDRC-22D. Wzmacniacz musiałem ustawić dużo głośniej niż przy pomiarach do REW>
 2. Tak wygląda po korekcji za pomocą DDRC-22D. Mam wrażenie że teraz jest mniej basu.
 3. Wydawało mi się ze przesyłki bez cła do 150 Euro. Mi Szwjacar nie robił żadnych trudności z wysyłką.
 4. Ze Szwajcarii dojdzie cło i VAT (z uwzględnieniem kosztów transportu)
 5. Podbity bas to mają HECO Music Style 900.
 6. Zakupiłem miniDSP DDRC-22D, jak do mnie dotrze zobaczę czy będzie różnica w odbiorze muzyki w stosunku do tego co jest teraz.
 7. To proszę wykres przed regulacją i po, przy wygładzaniu 1/12.
 8. kszyho

  Mikrofon ECM-333SEQ

  Zastanawiam się jakbym zamiast oryginalnego mikrofonu użył mikrofonu kalibracyjnego od kina domowego Yamahy to czy mógłbym coś uszkodzić w korektorze? Inna sprawa że pomiar mógłby być błędny. Może mikrofony kalibracyjne różnych firm mają zbliżone parametry?
 9. W przypadku jak używasz jej jako sprzętu audio to czemu nie.
 10. Wydaje się że jest bardziej szczegółowo i łatwiej wyłowić różne dźwięki. Np. na płycie The Chemical Brothers /Brotherhood utwór Electronic Battle Weapon w tle jest dźwięk silnika pracującego cały czas to teraz jest dużo wyraźniej i słyszalny i lepiej brzmiący. Pokrętło od fazy ma zakres 0-180, poprzednio cały czas było na 0 ale jak kombinowałem z fazą to zauważayłem że na wykresie jest najlepiej jak ustawiłem na 90. Eins. Zwei, Drei, Vier. Dzięki Xajas za zaangażowanie.
 11. Zasugerowałem się bo mój GX-215 działa i ma gdzieś z 26 lat.
 12. Twój STR GX-315 to miał 7 czy 27 lat?
 13. Trochę kombinowałem ( z 50 różnych ustawień przeprowadziłem ) wyjąłem zatyczki z basreflexów, ustawiłem suba z przesunięciem fazy o 90 stopni i dodatkowo pogłośniłem i wydaje mi się że nachylenie przypomina to o czym pisał Xajas.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.