Jump to content

kszyho

Użytkownicy
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

600 profile views
 1. Przykro że coś takiego cię spotkało. W serwisie to raczej nie dostaniesz. Na stronie eet.pl nie ma dostępnej części o takim symbolu A-4733-764-A (complete amp board ). Pozostaje szukać jakiegoś innego egzemplarza z którego można by wyjąć.
 2. Mam pytanko czy wydruki 3D trzymają wymiar czy przed wydrukiem prosisz o konkretny materiał z którego mają drukować? Dawałem do drukowania dźwignię z odtwarzacza i po wydruku były niezgodności.
 3. kszyho

  Firmy kurierskie

  Brakowało płyt na których najbardziej mi zależało. Widać było że ktoś otwierał pudełko.
 4. kszyho

  Firmy kurierskie

  Dziś do mnie dotarła przesyłka. Niestety częściowo rozszabrowana akurat z tego na czym mi najbardziej zależało. Normalnie brak słów.
 5. W końcu po dłuższych poszukiwaniach udało się kupić odtwarzacz pięciopłytowy CDP-CA80ES w bardzo dobrym stanie z oryginalnym opakowaniem. Mam co prawda bardzo podobny CDP-CA8ES ale nie ma funkcji CD-TEXT na której zależało mi. Oba urządzenia mają drobną wadą lekko brumiące trafo, a po zdjęciu obudowy jest cicho więc może da się to jakoś wyeliminować. Zobaczę czy jak postawię na samym dole i dociążę resztą urządzeń to problem sam się rozwiąże. Żałuję że SONY tych zmieniarek nie produkowało również w wersji szampańskiej.
 6. kszyho

  COLUMBO pamiętacie?

  Z seriali z detektywem w roli głównej to moim zdaniem bardzo fajny jest też Hercules Poirot z Davidem Suchet.
 7. kszyho

  COLUMBO pamiętacie?

  Moim zdaniem to trudno wskazać jeden jedyny najlepszy odcinek. Serial jest bardzo fajny, a rola sprawiającego wrażenie naiwnego i mało rozgarniętego Porucznika Columbo wyśmienita.
 8. Całą eskadrę pilotów możesz zastąpić jednym. Do niedawno używałem sterowania Sony RM-AV2500. Może sterować urządzeniami innych marek, programuje się od innych pilotów. Możliwość zaprogramowania sekwencji włączania/wyłączania grupy urządzeń. [Hidden Content]
 9. kszyho

  Heco la Diva

  Z wyglądu to mi nie spodobały się, szczególne podstawa i te żebra na bokach.
 10. kszyho

  Audiolab M-DAC+

  W M-Dac podoba mi się duża ilość wejść i wyjść. Trudno znaleźć coś podobnego u innych producentów.
 11. Tak trochę z innej beczki. Zastanawiam się czym będziesz ogrzewać dom bo na razie na rysunku jest kocioł na ekogroszek albo pellet. Podajnik jest dosyć głośny więc może przeszkadzać w odbiorze muzyki czy spaniu.
 12. Może to jakiś challenge o którym nic mi nie wiadomo?
 13. kszyho

  MiniDisc

  Żeby sprawdzić czy to wina płyty czy napędu to najlepiej włożyć inną płytę i zobaczyć czy wyświetli się ten sam błąd?
 14. Zastanawiam się czemu nie zakładacie nowych wątków w klubie tylko ciągle maltretujecie ten sam, który już ma 346 stron.
 15. kszyho

  MiniDisc

  Laser może być brudny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.