Jump to content

Millerek

Użytkownicy
 • Content Count

  134
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

798 profile views
 1. Kilka lat temu, z tego akurat sklepu, sprowadzałem swojego PMA 1520AE który z przesyłką kosztował prawie 2kzł taniej niżeli w HORNie u nas w PL [emoji106] Dostałem wtedy gwarancję 2 lata z wysyłką z PL do nich bez kosztów...
 2. Obecnie dla porównania nie śledzę cen na rynkach Europy, ponieważ już mnie to nie interesuje, ale jak byłem zainteresowany parę lat wstecz, to wolałem kupić PMA 1520AE z oficjalnego sklepu w DE o 1900zl taniej jak w Hornie i z wysyłką DHL w cenie wysyłki kopertowej w PL. Jak również, do pary kupiłem DCD 1520AE który przyjechał z Belgii za połowę ceny jak w polskim Hornie. Wtedy oba klocki wyszły mnie prawie tyle co PMA w Hornie. Oba sprzęty nowe, nówki sztuki z papierami i gwarancją oczywiście wszędzie tylko nie w Polsce ponieważ Horn nie uznaje napraw sprzętu z poza granic PL, i to też jest niezgodne z prawem EU ponieważ wszędzie jest to dozwolone oprócz polskiego Horna. Blado to wypada jak by nie patrzeć, a miliarderem widocznie są ci którzy przepłacają dwukrotnie kupując u polskiego przedstawiciela przykładowo Denona w pl. Ale żeby nie było szaro buro, to słyszę ciągle w telewizji że dzisiaj Polacy są bardzo bogaci, stać ich na wiele, kupują jeszcze więcej i nie ma potrzeby patrzeć na rynek sklepowy na zachodzie. Niestety rzeczywistość jest odmienna, ale kto to zrozumie skoro wszyscy mogą być miliarderami jak napisałeś.... [emoji6] Niestety wspomniany sklep (jak inne w pl) kiedyś sprzedał mi towar z etykietą wysyłkową z...., Niemiec. Niektórzy wiedzą jak to się rozgrywa, skąd kupują, ale sprzedają w polszy z marzą grubo przekraczającą nawet wspomniane 100%. A jeśli chodzi o eBay, to tam też są oficjalne stoiska oficjalnych sklepów, w dobrych cenach oczywiście patrząc na PL, ale trzeba wiedzieć od kogo się kupuje. Ja kupowałem wtedy poza eBay, używałem stron przedstawicieli Denona w de oraz be.
 3. ....ponieważ Polska to fajny kraj w którym przewidziano stosowanie marży w wysokości minimum 100%.
 4. Wszelkie przejawy konfabulacji nie są rozumiane realizmem bądź zdrowym rozsądkiem. [emoji6]
 5. Tandetna propaganda nie warta klikania w link, a tym bardziej nie warta komentarzy. Trzeba takie głupoty chyba kochać aby się tym czymś kierować a tym bardziej tłumaczyć swoją prawdę. Masz rację, wstyd.
 6. [emoji4] Chyba też nie... Może lepiej umrzeć z dumą niż przeżyć ze wstydu [emoji848]
 7. Cześć oferowanych rzeczy na AliExpress, w momencie zamówienia, nie jest wysyłanych z Chin. Część asortymemtu wysyłanych jest z innych miejsc świata. Nie ma przeważnie zadnych szans, abyśmy dowiedzieli się skąd towar został wysłany, z jakiego miejsca świata konkretnie.
 8. Wydaje mi się, że paczkolandia na terenie EU leży, patrząc w porównaniu do.l Chin. Po tygodniu są w pl, a dwa tygodnie listonosz je donosi [emoji4]
 9. Nie masz podstaw do obaw, a tym bardziej patrząc na "pandemię" covid19. Możesz się martwić, jeśli listonosz podczas doręczenia będzie mieć widoczną gorączkę i masmarka bądź nakaszle tobie na przesyłkę, którą po chwili obmacasz rączkami i je wyliżesz [emoji16] Zamawiaj bez obaw, oczywiście dojdą w terminie jeśli doręczyciel w pl nie nawali. Po stronie Chin nie ma żadnych obostrzeń czy rezygnacji do realizacji zamówień. Obawy to ewentualnie możesz mieć, ale do jakości tych kabelków...., ale jak to mówią CCC. (cena czyni cuda). No i przestrzegaj środki ochrony osobistej. Albo jedź do pierwszego lepszego szpitala, zobacz co i jak się dzieje podczas "pandemii" jak to opisujesz, to gwarantuje ci ze zanim dojedziesz do domu zrobisz "klepniesz" zakupy od razu bez zastanowienia.
 10. Elektronika, drobna mechanika, i jakieś inne bzdety, idą normalnie, nie ma przeszkód. W grudniu czy styczniu były problemy, obecnie nie.
 11. Można też zrobić jedną poświatę pod czy w okolicy gałki jak widać wyżej, co bardzo ładnie wygląda w zależności od lubianego koloru LED, ale..., można jeszcze szarpnąć się o dodatkową diodę wskazującą aktualną pozycję gałki. Może to być na stałe dioda 0.5mm z boku gałki tuż przy dnie, albo pod spodem gałki jako dodatkową poświatę w innym kolorze jakby punktową. Efekt, dwa kolory w tle. Jedna to poświata gałki dookoła równomierna, i druga punktowa z lekkim rozproszeniem światła na tle tej drugiej...., wtedy widać jaka jest pozycja gały [emoji16] Coś jak selektor obok, ma wskazanie z osobna dla każdego źródła.
 12. Gdzieś był dostępny tutorial do takiego podświetlenia.
 13. Tak to jest normalne. Po zaniku napięcia w kablu zasilającym, Denki uruchamiają się automatycznie. Mam tak w PMA 1520AE oraz DCD 1520AE. Troszkę to nieodpowiednie, faktycznie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.