Jump to content

Millerek

Użytkownicy
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

381 profile views
 1. W Windowsie, znajdź Napraw odtwarzanie dźwięku, później wybierzesz to połączenie dac i dalej napraw. Powinno być ok, miałem tak podobnie z innym USB-DAC.
 2. Doskonale Cię rozumiem, i nie mogę mieć pretensji. Niestety, jak widać to już była ostateczność z twojej strony. Spoglądam czasami na temat Tomanka, i niestety zrobiło się hmm, niekomfortowo dla.... obu stron. Podejrzewam że nie jesteś pierwszą osobą która poczynila tak drastyczne kroki. Co mogę napisać..., trzymam kciuki, aby tomanek mógł stanąć na nogi i wrócić do tych dobrych czasów w których dobrze traktował klientów. Kasę dostaniesz, odzyskasz, i szkoda tylko twojego zmarnowanego czasu na realizację zamówienia. O nerwach nie wspomnę, chyba że na miękko to przyjąłeś.
 3. Miałem cichą nadzieję, że policja nie będzie musiała interweniować w sprawie Tomanka. Jednakże taka droga to już ostateczność. Przemawia do mnie argument kolegi, aczkolwiek przez pryzmat czasu mojej realizacji na dwie listwy od Tomanka z kapryśnymi potrzebami co do listew i błyskawiczny czas realizacji, temu zaprzeczają. No cóż [emoji3525]
 4. Millerek

  Rcf L15K81Y

  Oporność rezystancja czy rezystywność. W zależności o które pytasz, może mieć związek z osiągniętą bądź zamierzoną mocą, ogólnie pisząc to..., tak. Masz plan na te przetworniki?
 5. Millerek

  Rcf L15K81Y

  Zajebiście dużo [emoji16] A jakie było pytanie? [emoji6]
 6. Millerek

  Rcf L15K81Y

  Tak, jest informacja w sieci że są też 4ohmowe, tylko w zależności na którą stronę się patrzy, głośnika czy całej kompletnej kolumny. Będziesz coś z tego robić? Na potrzeby domowe to średnio się nadaje, nie dość że 15" to sporą skrzynkę potrzebuje i odpowiedniej "wentylacji".
 7. Millerek

  Rcf L15K81Y

  [Hidden Content] Pierwszy z brzegu... [emoji6] Listę dwóch kolumn estradowych, innych estradowych subwoofer ów też mam podać? Katalog z pomiarów, litrażu, średnicy cewki kosza itd... Wszystko jest w sieci [emoji6][emoji106]
 8. Millerek

  Rcf L15K81Y

  Sporo informacji jest w sieci, co cię dodatkowo interesuje?
 9. Tak, używane. Wielkie RP280 są ok, jednakże wiadomo, to klipsch... dół jest ciepły mocny dostojny dorosły, środek jest ok, gorzej z górą. Stąd myśl o Heco które miały zagości od razu, nie udało się. Teraz jest szansa. MS1000 czy GT902 czy GT702 🤔 Wystarczy mi ogólna spójna opinia.
 10. Spoko, każdy ma inaczej... Ja do stereo suba nie używam, i używać nie będę. A w moim KD 7.2 fronty heco czy obecnie RP280 robią tylko zasadzie "bo muszą" i tyle. No i najważniejsze, mój salon to salon dzienny, nie audiofilski stricte do słuchania muzyki, więc wiesz, jest trudniej. Co do rozmiaru, RP260 zginęły i dopiero RP280 "dały radę". Także przesiadka na ciut większe Heco nie robi kolosalnej różnicy. Chodzi tylko o zmianę "pyskatego" klipscha na "grzecznego" Heco. [emoji6]
 11. Oczywiście chodziło o MS1000. Pomieszczenie około 30m2 z aneksem kuchennym 15m2 idealnie na końcu salonu Muzyka przeważnie elektroniczna, oraz jakieś filmy SF ponieważ PMA 1520AE gra jako pre aut z AVR-X3100W. Klipsch na frontach do KD są super, ale w stereo są już przesadne. Wolę ciepło w odsłuchu, ciemną stronę muzyczną i klipsch akurat dobrze tutaj wypada chociaż dół jest jakby hmm, czegoś mi tam brakuje. Akurat podane wyżej Heco były w planach od początku ale cena była wyższa od RP280 trzy lata temu. Heco miałyby być używane oczywiście i licząc ich stu procentową sprawność, mogę zaryzykować. Kupowałem klipsche nowe i nie mam zamiaru czekać aż Heco się "ułoży" "wygrzeje". I Jeszce małe info, przed RP280 były RP260 które definitywnie były za "małe" za "słabe"... Tak więc, które z tych Heco ? Boję się że GT702 mogą być troszkę za małe, chociaż jest tutaj plus bo rzadko słucham muzyki na 100% mocy. Przeważnie granie do kotleta, aby ładnie coś grało w cieniu codziennych pracac jako drugi plan w tle. Nie mam pojęcia, nie wiem czego oczekiwać z tej trójki. Testy odpadają niestety. Z chęcią postawił bym GT902/GT702 jako ładny mebel 😁
 12. Hejka, przyszedł plan zmienić moje Klipsch RP280 na coś z Heco. Najpierw była myśl o MS100. Później ze względu na wygląd mebla Celany GT 702. No i ostatecznie GT902. Stereo to Denki DCD i PMA 1520AE. Przydałaby się jakaś klasyfikacja pomiędzy tymi trzema Heco patrząc na RP280 które wiadomo jak "grają". Ktoś poradzi?
 13. Też o tym myślałem, założyć wyłącznik na zasilaniu i już. Zasilacz mam swój, nie używam tej impulsówki. Chciałem dokupić zasilacz od Tomanka ale jakoś był niedostępny. Mam od niego dwie listwy tap 8 z 2xDC bloker, zasilacz do pary byłby w sam raz, ale zrobiłem swój i tak już zostało. Fajnie bo SQB szybko startuje po włączeniu zasilacza, raptem może 5 sekund i już gra. Albo, musiałbym sprawdzić sterowanie/zasilanie samego wyświetlacza, może dałoby się nim sterować... Jak dotąd wyłączam go wyjmujac wtyczkę od zasilania.
 14. LMS - Logitech Media Serwer, no tak, faktycznie... Oczywiście używam, na Synology NAS, na Windowsie czy Android.., bez tego ani rusz. W LMS nie ma żadnych ustawień aby wyłączyć całkowicie wyświetlacz. Poza brakiem wyświetlania treści. Kilka lat wyświetlał zegarek w trybie stend by, jednak już widzę konsekwencje, wypalenie- osłabienie punktów na wyświetlaczu "po zegarku" już nie naprawię.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.