Jump to content

hemi825

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

202 profile views
 1. Cayin A70T MKII zniknął z cennika, nie ma też żadnego opisu/śladu na stronie. Czyżby szykował się następca?
 2. Zgadza się. Ale chyba w tym wypadku mówimy o wersji Signature, tej najbardziej szlachetnej w brzmieniu z Morelem Elite , lepszą zwrotnicą i zmienionym wewnętrznym okablowaniem.
 3. Nie chodzi mi o różnice w brzmieniu tylko w budowie tych monitorów. Czy to jakaś wersja na specjalne zamówienie? Według tego co pisze na stronie Studio 16 hz najwyższa wersja to CG Sig. a ta środkowa to wersja premium. Sam mam CG Sig. i zdziwiłem się ze istnieje jeszcze wersja z plusem.
 4. Mogę napisać że warto było zmodernizować moje Canto Grand do wersji Signature. Pojawiła się wyższa średnica, ogólnie lepsza góra, więcej szczegółów co baaardzo mi odpowiada. A gdy podłączyłem Xiangshenga 05A z modem "by Venom200" mordka mi się uśmiechnęła. Rzeczywiście ten egzemplarz ma niesamowitą dynamikę.
 5. Panowie może ktoś z Was opiszę brzmienie Xiangshenga wersji 05B. W końcu siedzi tam inna kość - AKM 4495. A może posiada ktoś zestaw Hegla H80 plus Canto Grand? Jak 05B gra w takim ustawieniu? Czy można wymienić jakieś wzmacniacze operacyjne. Co z wymianą lampy na inną? I co to daje? Pozdrawiam
 6. Witam na pokładzie z Canto Grand. Od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad upgradem do wersji Signature. Mój wzmacniacz to Hegel h80. Czy jest sens takowej zmiany. Hegel to raczej neutralne granie ale czy muzykalne ? Pokój to 25m, muzyka smooth jazz, pop, raczej spokojne granie. Dotychczas grałem na wbudowanym dac-u, myślę o chwalonym ŁKS 004. Szkoda że nie można go wypożyczyć. Ponawiam pytanie, czy jest sens upgradu CG do wersji Signature. Dzięki za wszelkie odpowiedzi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.