Jump to content

fanM

Użytkownicy
 • Content Count

  180
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Marie Fredriksson wokalistka Roxette,Mamas Barn,Strul tylko niech mi nikt nie mówi że ona piszczy albo wyję bo chyba każdy się zgodzi że ma dobry głos?
 2. Czy tylko mnie to nurtuję że dzisiejsze płyty muzyków sprzed 30,35,45-50 lat brzmią gorzej albo jeszcze gorzej od ich pierwszej twórczości i pomijając oczywiście dynamikę mi chodzi o samą twórczość.Chętnie posłucham spostrzeń innych bo może mi się tylko tak wydaję?Zapraszam do dzielenia się spostrzeniami!
 3. Ciekawy jestem czy ktoś lubi coś w stylu takim jak ja
 4. Witam czy ktoś wie jak odtworzyć funkcję UNcompressor z waves C4 w innym kompresorze pasmowym.Kto coś wie pisać śmiało bo jest to dla mnie bardzo ważne
 5. Funnykris dzięki za dłuższą i w miarę sensowną wypowiedz.
 6. fanM

  Analogowy kompresor

  To czyli można kompresorem podwyższyć dynamikę pytanie tylko jak to zrobić ma ktoś jakiś sposób?
 7. Np. Utwory bonusowe dodawane do płyt?
 8. Witam nurtuję mnie jedna rzecz dlaczego nagrania nie przycięte czyli nie mające clippingu mają niski zakres dynamiki czyli tzn.DR jak np. DR8 albo DR9.Wydaję mi się że chyba zostały tak nagrane.Za najlepszą odpowiedz będę bardzo wdzięczny!
 9. Dawno tutaj nie zaglądałem ale temat widzę jest kontynuowany i to bardzo dobrze bo nadal zmagam się z tą cholerną kompresją czyli lodness war.Podziędzkowania dla osób które mówią żeby szukać starych wydań udało mi się dorwać 4 płyty czyli remastery z lat 90 Gyllene tider.I to jest niebo a ziemia w porównaniu z tymi z 2000 któregoś.Pozdrowienia dla wszystkich w tym temacie!
 10. fanM

  Wzmacniacz Unitra PW 7011

  Mam nadzieję że mówicie prawdę i nie chcecie mi na siłę go zbrzydzić! Bo tego nie lubię?
 11. Zdijęć Marian niestety nie pokaże bo musiałbym wszystko rozwalać a to mi się nie marzy.Generalnie chodzi o to że wszystkie głośniki są sprawne a sorzęt gra raczej dołem i straśnie kłującą górą słychać ostre syczenia a ciepło średnicy jest jakby słabe bo zamiast ładnego wybrzmienia talerzy perkusji jest zamulone brzmienie talerzy one jest ale nie takie jak powinno być jakie znałem ze wzmacniacza Polkatu gamy 08.
 12. fanM

  Wzmacniacz Unitra PW 7011

  A Darek słychać dokładnie na nim wybrzmienie talerzy bo oto mi chodzi?
 13. fanM

  "Jasne" wzmacniacze.

  Dokładnie sam szukam problemöw na siłe w moim sprzęcie który gra ciemno zyli z przewagą basu.A prawda jest taka że człowiek jak chce naprawdę posłuchać muzyki to nawet na najgorszej wieży nie będzie dla niego źle brzmiała!
 14. Stare kultowe vintage niemieckie dokładnie to kenwood Ls 204A Vintage i Heco Visonik vl 700 i wzmacniacz Rft sv 3930!
 15. Co zrobić jeżeli wzmacniacz i kolumny grają ciemno czy da się coś zmienić by grały bardziej jasno? Za odpowiedzi będę bardzo wdzięczny!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.