Jump to content

amiku

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

128 profile views
 1. amiku

  Kto doradzi gramofon

  Niekoniecznie...przedstawiam jedynie alternatywę. Posiadam kilka gramofonów 30-to i 40-letnich i właśnie owego Technicsa SL-1500C. Nie powiem o nim złego słowa. Porządny DD za rozsądne pieniądze z przyzwolitym preampem (punkt odniesienia Nudamini). Zakup używanego gramofonu z epoki to jest loteria. Mam przypuszczenie graniczące z pewnością, iż 9 na 10 gramofonów z przed kilkudziesięciu lat będzie wymagało nakładów finansowych na serwis (nie każdy ma smykałkę do majsterkowania). Kwestia preferencji i znajomości tematu. Wniosek Kolegi przeze mnie cytowany idzie zdecydowanie za daleko i jest, przynajmniej w moim przypadku fałszywy.
 2. amiku

  Kto doradzi gramofon

  ...a może Technics SL-1500c
 3. Witam wszystkich uczestników Forum. Mam pytanie, czy do realizacji projektu można zastosować kabel SOMMER CABLE - SC-PEACOCK AES/EBU Specyfikacja przewodu tutaj: [Hidden Content] Wydaje mi się, że spełnia warunki prawidłowego rozdzielenia mas a dodatkowo nie trzeba by puszczać dwóch przewodów. Z góry dziękuję za wszelkie uwagi na powyższy temat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.