Jump to content

Bogusław_59825

Użytkownik Premium
 • Content Count

  1868
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

589 Bardzo dobry

About Bogusław_59825

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Folder docelowy wybieramy po lewo - pozycja "Path" [Hidden Content] obok jest przycisk "Set" Ten otwiera drogę do zasobów komputera [Hidden Content] Tam pokaż mu folder gdzie chcesz wszystko zgrać. ----- Nad "Path" możesz wybrać format do zgrywania. Wiem, że większość ludzi wybiera "flac" ja jednak w dobie cen i pojemnosci dysków talerzowych, zawsze wybieram "Wave". Prędkością zgrywania się nie przejmuj, jak będzie coś nie tak, zaznaczy krzyżykiem błędy w zgranych bitach. [Hidden Content] jak by
 2. Dokładnie. też mam Win7 To jeszcze na szybko efekt końcowy zarejestrowany fonem, dla filmu fragmenty po 30s [Hidden Content]
 3. tak, program zgra wszystkie utwory z płyty, a ich długość będzie taka jaki ustawisz czas (u mnie teraz 1min) czyli od 0,00s do 1,00min i na końcu nagrania - szybkie wyciszenie. Sprawdziłem teraz proces i trzeba dodać jeszcze jedną opcje "Write Silence" czyli dodać cisze, bo szybko wchodzi następne nagranie. Ja ustawiłem przerwę na 1s. teraz wszystkie utwory mają czas 1,01 (minuta i jedna sekunda) Nagrania których nie potrzebujesz, oczywiście usuniesz. możesz to zrobić już w programie zaznaczając które tylko Ciebie interesują utwory lub potem już na dysku, albo przed nagrywaniem w Ner
 4. Przecież wszystko wyjaśniłem wyżej. Nic nie trzeba zrzucać na dysk wcześniej, program sam zgra na dysk nagrania o długości tylko 1min (tu do ustawienia potrzebnej długości) z całej płyty po kolei i to z wyciszeniem na końcu każdego nagrania. W czym jeszcze jest problem? program jest darmowy przez 20dni.
 5. dBpoweramp, [Hidden Content] można testować przez 21dni Wpierw daj mu do ripowania znaną płytę by dobrał pewne wartości pod Twój CD/DVD ROM potem trzeba wejść w zakładkę DSP i dodać dwie opcje [Hidden Content] a dokładniej .. [Hidden Content] [Hidden Content] Teraz każde nagranie z ripowanej płyty, będzie miało 1min długości i wyciszenie na końcu.
 6. No jak ogarnia flac to po kłopocie. Potem Nero i zapis na DVD jako dane. kiedyś dawali Nero na przetestowanie.
 7. W opisie jest ... obsługa plików o wysokiej rozdzielczości — odtwarzanie płyt CD, Super Audio CD, DSD (2,8 MHz / 5,6 MHz) i plików PCM do 192 kHz / 24 bitów nagranych na DVD R / RW Piliki muszą być jak "wave", czyli kopia 1-1 CD, bez zmniejszenia danych z płyty. Jest to wykonalne, tylko czy opłacalne. Na DVD to, ile płyt CD zmieścisz? 5-6? Co wyjdzie ... gdzieś 80 DVD RW Czy takie coś Ciebie urządza?
 8. Był tak czas, że testowałem oba, ale XLR. Dzis juz tak dokładnie nie pamietam róznic, ale był test w AV tutaj jak maz mozliwosc pożyczenia na testy to zrób to, inaczej sie nie dowiesz czy warto, a jak wiesz, w audio nic nie jest oczywiste.
 9. Tu nie pomogę. O ile oba RCA są mi znane, to zasilających takich nie testowałem.
 10. Ja, korzystam. Cedek (transport) korzysta z Aquila Wzmacniacz jest na Venustas, poprzednio był Aqueos
 11. Dzis dojechała jedna cd do kolekcji. Wysłana 6 styczeń -- tym razem puściłem jako zwykła przesyłka, bez numeru do śledzenia. Wiec potwierdzam słowa kolegi, co już o tym wspomniał, że różnica w terminie dostawy nie wielka względem rejestrowanej.
 12. Ukazał się kolejny test drutów od Purist`a [Hidden Content]
 13. kierunkowy i do ogólny - "Sens Factor =-.7234dB, SERNO: 7036827" plik kalibracyjny jest indywidualny do każdego mikrofonu.
 14. Normalizuje poziom poszczególnych nagrań względem siebie. nawet na jednej płycie CD wykonawcy, gdy materiał jest tworzony w różnych sesjach/studiach słychać różnicę, teraz przełóż to na różnych wykonawców i ich płyty w streamingu, czy gdy grasz z playlisty. "normalizacja "to zawsze mniej kręcenia potencjometrem volume. ----------- A wracają do MQA na płycie CD - to dopiero chory pomysł.
 15. Takie jest teraz zapotrzebowanie. Wyrównać poziomy instrumentów i ograniczyć dynamikę. Gorzej, że przy okazji uwalą też master pod płyty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.