Jump to content

Bogusław_59825

Użytkownik Premium
 • Content Count

  1926
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

600 Bardzo dobry

Audiostereo

551

Bocznica

49

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jako że mam teraz dwa wolne miejsca do Qobuz Germany to mogę dopisać chętnych.
 2. hehe, a mój 280D działa normalnie .... bo nie mam Mind2 😄
 3. Ja konto zakładałem dawno temu i nie liczyłem ze się uda wiec nie przyłożyłem się do lokalizacji należycie. Jakiś czas temu puby z drugim kontem ale już na GB się nie udaly bo rozpoznaje adres mail PayPal (tu chyba jest problem). Tak właściwie w niczym mi nie przeszkadza język niemiecki, bo chodzi mi o muzykę anie o czytanie. Co prawda od nie dawna mam jeszcze jedna opcje na zmianę kraju bo korzystam z plastiku z Norwegii ale czy to coś zmienię w repertuarze Qobuz?
 4. Przy uzupełnianiu danych odnośnie adresu rodziny, kraj jest już zablokowany tam, gdzie konto (u mnie Niemcy) ale resztę, czyli ulice, kod pocztowy, miasto, wpisałem własny adres.
 5. Bede musiał prosić Ciebie o pomoc, bo mój kolega trochę sobie z aktywacja nie radzi, a ja nie wiem jak mu to wszystko łopatologicznie wytłumaczyć. ----- Szybko zadecydowałeś o wyższości tego serwisy nad Tidalem, ja spędziłem dwa dni porównując te same płyty na obu serwisach co zakończyło się wycofaniem subskrypcji na Tidal w trybie natychmiastowym i usunięciem zbędnego programu z PC.
 6. @ciszyn11 @MarcinGD @mkk1 Ten miesiąc jest od firmy w gratisie, może kiedyś i ja będę w potrzebie, ale flaszka należy się Marcinowi za złamanie systemu.
 7. Trzeba się podłączyć do kogoś innego z aktywnym kontem. procedura jest już opanowana.
 8. Ups! A to szybko Tobie poszło .. widzę, że masz teraz status "Aktiv" Niestety, mam już dwóch kolejnych chętnych.
 9. No tak. Warto ściągnąć taki album offline. Na kompie także można ściągać albumy offline w aplikacji. Nie jest tak źle, trochę tych danych dają nam w abonamencie, ale tak jak piszesz zawsze jest opcja ściągnięcia albumu.
 10. @ciszyn11 działaj, bo @mkk1 też aktywował "wejście" do rodziny.
 11. Super,że znalazłeś sposób. Moja też biega płynnie tylko bity mocno uciekają, jak zapodam coś gęstego. Jedna płyta w 24-192 i 2 GB poszło 😃
 12. Udało mi się dołączyć na niemieckim koncie. Za 30min będę w domu to sprawdzę bo aplikacja qobuz na telefonie strasznie mi przycina. Ale generalnie pisze że jestem w rodzinie. Potwierdzam, teraz podziel się z kolegami jak to zrobiłeś. Może jeszcze coś z tego będzie.
 13. Zaczynam się zastanawiać czy warto w to iść dalej, 3 adresy i nikt nie może tego przejść. Qobuz się ufortyfikował na całego nowe adresy mail - Nie wirtualny serwer - Nie --------- Dobrze, że nie brałem rocznego, bo tam zwrotów nie ma.
 14. Jak to się Tobie udało? @mkk1 i @MarcinGD nadal walczą
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.