Jump to content

Bogusław_59825

Klubowicz
 • Content Count

  1352
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

188 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2031 profile views
 1. U mnie JRiver ustawiony upsampling tylko przez mnożnik - synchronicznie - X 8 czyli na 352,8 a wszystko z 48 na 384 Czy tak lepiej? bo ja wiem... jeśli producenci tak robią w sprzętach (NuPrime CDT-8 Pro / CD CARY AUDIO CDP-1 / Lumin U1 mini) synchronicznie czy asynchronicznie do wartości 7xx kHz i więcej (DSD256) to chyba w niczym nie przeszkadza taka operacja, a że DAC dostanie 8X więcej próbek, to raczej się nie obrazi.
 2. Ehhh... żeby był tylko pełno wymiarowy, już bym testował. --------- Jeśli wierzyć opisowi o ATC w testach AV, to ten Rotel ..........mogę opisać że gra bardzo podobnie do opisu CD2 - oczywiście, .....sygnał przez Moon 280D Zaś cofniecie się do CD14 w nadziei że może to podobny napęd i da rade, skończyło się krokiem wstecz, to taki powód do Emotiva ERC3 + DAC
 3. mnie przerzuciło na plan "Studio" i nie pozwala nic zmienić. [Hidden Content] Jak na chwile wyłączyli prąd, Restart PC, Qobuz mnie sprawdził i nie chciał się uruchomić, na konto też nie wpuszczał, musiałem mieszać z VPN , -- zaskoczyło.
 4. Chwilami na pewno. Przy mniejszych prędkościach (do ~120-130) chiptuning pomaga, Ale pełny zbiornik (chyba 70L) bez problemu starcza na drogę powrotną, a to 1000 km dało by i wiecej, ale ..... te nasze zawalone drogi, ehh... Rodzina tak szczelnie wypełni bagażnik, że gdyby nie hydro, to samo-poziom w lampach już by nie pomógł.
 5. hehe, to fakt, jest taki fragment. Gdzieś miedzy DDR a RFN (pamiętać o pomiarze prędkości, 3 sztuki, każdy patrzy na swój pas i nie błyskają)
 6. trzeba pamiętać o jakości paliwa. Z Wejherowa do Oberhausen Citroen C5, (tuning w VTech) Polska, wyprzedzanie Tirów / DE Autoban A2, na ograniczeniach 120km/h, reszta 160-180 chwilami Max muszę do-tankować po drodze do Niemiec, ale z powrotem i to samo ( ) + dociążenie bagażnika i wystarczy jeden zbiornik.
 7. A kto czeka do 30tys.? wszyscy wiedzą że to głupota. Pierwszy olej zmieniałem po 15tys, (zalecane 30tys Citroen C5 ) zresztą w nowym VW UP! (zalecane 15tys) już po 10tys i zmiana.
 8. Wiadomo, że nie macie serwerowni Microsoftu. Tylko ten nowy soft nadal nie jest w stanie zapisywać w tempie przed migracją, dlatego wspomniałem o ogólnym przeładowaniu strony audiostereo. Już się spotkałem z sytuacją dużych opóźnień w zapisie, w klubach i w nocy jednocześnie, gdy innych użytkowników tam nie było. Trochę to dziwne, że nowszy i sprawniejszy soft, silnik forum, ma większe opóźnienia w zapisie niż ten poprzedni. Może tak ma być? Tylko, forum Audio ma ten sam silnik i jakoś tam działa sprawniej, bez tych wszystkich skórek i nadmiaru materiałów.
 9. Jest za dużo nowych artykułów, dodatków, trzeba odciążyć ten silnik i server, chociaż 2/5 przenieść na stary (wiem że nie rozwojowy) ale pare mniej używanych forów można śmiało przenieść.
 10. Nie popieram opinii by 280D "mulił" każde zejście za nisko odbija się czkawką na Heco (2X 20cm), W tym samym miejscu Atoll DAC 300 chciał przestawiać meble. Moon ma dobre połączenie średnie-niskie tony, a to ważne. Słyszałem lepsze, ale nie za 7,5k (z Top...) Inna sprawa to zasilanie z jednego trafo dla DAC, streamer, to nie jest nic dobrego. Słuchają dwóch transportów cd, stwierdzam że oba grały gorzej od Emotiva z jednym małym Ale, oba były lepsze pod względem separacji kanałów, lepiej budowały scene w szerokość. Audiolab 6000cdt i Primare dd15 to nie sprzęt z górnej półki. Możliwe że wspólne puszczenie obu kanałów przez jedną płytkie z DACiem i jeden transformator do wszystkiego, może co nie co wpływać na efekt końcowy.
 11. 4 single z tej płyty już można słuchać, reszta jeszcze zablokowana.
 12. Konto na Amazon miałem wcześniej, teraz podepnie się pod muzykę. Finansowo 17zera po okresie próbnym, tylko brak PayPal, to źle, numer z karty potrzebny, a już mi się nie chce, wiec jutro dokończę rejestracje na drugim PC, potem skonfrontuje z Qobuz
 13. Jest też Franek i ... Verba, 24 pozycje, single i płyty, ......jestem zdziwiony, że na polski rynek nie wpuszczają sygnału.
 14. Ostatnio zrobiłem mały przegląd biblioteki i byłem zdziwiony, jak dużo jest tam polskiej muzy. Niemen, Oddział zamknięty, Jacek Skubikowski, Krawczyk i wiele bardziej znanych. Universe? - nie znalazłem, a Franka Kimono sprawdzę dzisiaj. I tak jest tego na prawdę sporo, co może dziwić, blokując granie w naszym kraju.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.