Jump to content

Bogusław_59825

Użytkownik Premium
 • Posts

  2049
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

625 Bardzo dobry

Audiostereo

576

Bocznica

49

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Bogusław_59825's Achievements

 1. Kolega Tomek pożyczył mi na tydzień magiczna skrzynkę zwana DDR-24, więc przetestowałem działanie Dirac Live w moim pokoju. oczywiscie ..... nie obyło się bez problemów z konfiguracja i konieczności komunikacji z Tomkiem, no ... Plug-and-play to to nie jest.
 2. Kopia na płycie JVC CD-R PRO Printable GLOSS TaiyoYuden wypełni gotowa, teraz oryginał na półkę. Te płyty, to stara produkcja, jeszcze na srebrze jako odbłyśnik a nie amelinium., łatwiej do czytania w starych playerach.
 3. Ale musicie wiedzieć, że pewności nie ma czy aby to kopia 1-1 Obie są czymś zabezpieczone. Pierwszy raz widzę coś takiego, jest tak, na wszystkich 3 napędach jakie mam w domu.
 4. Przyznam, że jestem lekko rozczarowany zawartością/wartością płyty, poprzednia płyta ”Sentimental Reasons” jakoś bardziej wpada mi w ucho. Zrobiłem sobie kopie do grania na co dzień, a oryginał schowany do magazynu, czyli na półkę.
 5. Czy uważasz, że Twój wpis jest pomocny? DBS to taki piorunochron w kablach AQ, ma zadanie zbierać wszelkie zakłócenia fal radiowych z powietrza, chroniąc te właściwe, sygnałowe druty. Sam proces "wypalania" kabla pozostaje bez zmian (potrzeba im trochę czasu) i nie ma to związku z DBS. noise-trapping dbs packs.pdf
 6. O, czy ja widzę kolejny atak? jednak musiałem nadepnąć na odcisk ze duma ucierpiała.
 7. Wow, jak ton wypowiedzi się zmienił i teraz tylko odwód kontrolowany pozostał, no!, oczywiście ostatnie odszczekania na pożegnanie musi być. Była gdzieś mowa o dźwięku u mnie?????? chyba coś zagubiłem? moderator schował? ....... No szkoda, że tyle lat doświadczenia kolegi z kablami AQ właśnie poszło się ....... . Już nawet nie zapytam jakie masz kable z dodatkiem DBS w swoim systemie i doświadczenia z tym związane.
 8. Musisz się zdecydować, bo ja tu widzę jakieś rozdwojenie jaźni ... czytałem? .... wiem? W przeciwieństwie do Ciebie .... wiem z własnego doświadczenia... że oba kable które mam (Thunder i Blizzard) z DBS zwyczajnie potrzebowały trochę godzin dla siebie jak każde inne kable. Ja zaś ponownie odsyłam na stronę Audioquest tłumaczone przez translator, może nie idealne, ale sens jest zachowany Opatentowany przez AudioQuest Dielectric Bias System (DBS) umieszcza wszystkie dielektryk kabla w silne, stabilne pole elektrostatyczne, które nasyca (organizuje) cząsteczki izolacji ... w sposób ciągły od momentu zakończenia kabla. Wyjątkowo prosta konstrukcja wykorzystuje przewód na środku kabla, który jest po prostu przedłużeniem anody baterii. Ten przewód jest dołączony do ujemnego (-) akumulatora DBS i nic więcej. Nie znajduje się na ścieżce sygnału i nie ma interakcji z sygnałem. W zależności od modelu połączenia (analogowego lub cyfrowego) lub kabla głośnikowego, istniejąca folia "tarcza" jest używana jako anoda DBS, łącząc ją z dodatnim (+) akumulatora DBS. Negatywna strona baterii jest niczym; to tylko pusty zbiornik. Ponownie, nie ma interakcji z przepływem sygnału i nie ma dodatkowych połączeń są wprowadzane do ścieżki sygnału.‎ Tak, zgadzam sie z Tobą ..
 9. Już widzę, że temat z DBS opanowany, więc już wiadomo ze w wygrzewaniem kabli nie ma nic wspólnego. Brawo Ty.
 10. Proponuje wpierw poczytać na stronie AQ, po co jest DBS.
 11. To dzisiejsza dostawa z CDJapan i nie była obarczona cłem.
 12. dokładnie - 453,53 PLN Powalony rząd zasadził się na chińszczyznę a rykoszetem złapało Japonie.
 13. Dzisiejsza dostawa musiałem zapłacić cło - 76pln.
 14. No ... to doświadczyłeś zjawiska opisanego już w prasie fachowej ... ... Na początku wpięcie tytułowych PAD-ów wywołało bowiem klasyczny efekt Wow!. Niesamowita przestrzeń, iście hollywoodzki rozmach, oszałamiająca feeria barw i taka ilość skrzących na górze pasma detali, że zacząłem poważnie się zastanawiać, czy ktoś „życzliwy” nie doprawił mi niedzielnego espresso jakimiś psychoaktywnymi kropelkami działającymi jako „popepszacz percepcji”. Zanim jednak z ową intensywnością doznań zdołałem się na dobre oswoić, eliminując w tzw. międzyczasie ewentualność farmakologicznego dopingu, po kilkudziesięciu godzinach grania przekaz ni stąd ni zowąd „zgasł” jak zapałka na silnym wietrze. Wszystko „siadło”, pokryło się szarością ma tyle, iż dla pewności od razu podjąłem działania weryfikacyjne, czy przypadkiem oba wysokotonowce na skutek wcześniejszego bogactwa informacji nie przeniosły się do krainy wiecznych łowów. Okazało się, że wszystko z nimi jest OK a jedynie wygrzewane okablowanie strzeliło focha i zamknęło się w sobie. Kolejnych kilkanaście godzin i … z owego szarego marazmu najpierw nieśmiało, a potem niespecjalnie elegancko zaczęła wyłaniać się góra, która najwidoczniej upodobała sobie kliniczną ostrość i podkreślone sybilanty. Jak się jednak miało okazać nie było to stadium finalne, które de facto dyskwalifikowałoby amerykańskie przewody z dalszych testów, lecz przejściowe. Najwidoczniej PAD-y musiały zagrać źle, by osiągając umowne dno móc się od niego odbić i koniec końców zagrać, tak jak opiszę dosłownie za chwilę. tekst pochodzi z testu Purist Audio Design na stronie – Soundrebels I jak tu wierzyć tym pismakom? to oni na prawdę piszą prawdę?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.