Jump to content

Bogusław_59825

Klubowicz
 • Content Count

  1151
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

154 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1447 profile views
 1. na max "24-192" Tylko za mało muzyki dla mnie by tak 120zeta co miesiąc.
 2. Później się domyśliłem, że płytę (pliki) można kupić HiRes ,ale chyba wykonawca nie pozwala puszczać w pełnej jakości w streamingu, co do jakości 24/192 idzie to bez żadnego problemu co rzuca cień na streaming Tidala w MQA jako lekko zbędny format przy bez problemowym łączu przez ruter. Nadal płyta i Tidal to najlepsza opcja.
 3. Nie miałem z tym kłopotu. Wykorzystałem VPN, płatność przez PayPal kartą z MBank. Koniec testowania, odwołałem dalszą płatność i skasowałem konto. A i jeszcze wzmianka że lekko oszukują, pokazuje HiRes (góra po prawej) a na dole po prawej sygnał wyjsciowy ------=== Mp3 żadne przełączanie jakości, nie działało.
 4. Bogusław_59825

  Klub HEGEL

  To może McIntosh D150? dźwięk? pełna kultura i mocno rozdzielczy, u mnie za bardzo, musiałem oddać. Sorry za wpis w tym klubie.
 5. 24bity? to taka kopia standardu HDCD bez licencji Microsoftu. O ile jako przesył (streaming) niech tam sobie jest, to upychanie tego na płycie CD? uważam na pomylony pomysł.
 6. hehe, nie wiem o jakim modelu dokładnie mówimy, co nie zmienia faktu, że to bardzo wysoka płka, poza zasięgiem wielu i moim również, wiec zainteresowanie nie wielkie, fakt, posłuchać można i tyle z tego, a nawet nie myślę o reszcie toru Audio i dodatkach. Może coś, tak bliżej ziemi do posłuchania?
 7. Tak mało się dzieje w trójmieście to może tam małe spotkanie?
 8. To może spotkanie na zaproszenie od antraxaudio wstęp wolny / dogodny parking C.H. Metropolia, poziom 0
 9. W końcu dla wygody uruchomiłem pilota do 280D i tak z kanapy (kąd 45*) włączam CD i Mac`a, ale Moon`a się nie udaje, uuuuu
 10. Song na dobranoc https://tidal.com/track/68667400
 11. A i u mnie rano się posypał, teraz jest ok, pewnie mieli problem z indeksowaniem a serwerze.
 12. Dzięki, widzę że to grubsze wydawnictwo.
 13. Czyżby zapowiedź nowej płyty? https://tidal.com/album/108964903
 14. @niowluka Z PC od rana gra normalnie, od 30min z telefonu przez blut. do DAC, tez bez jakichkolwiek przerw. Pokazywane czasy? jest ok. Masz pełny abonament?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.