Jump to content

Bogusław_59825

Użytkownik Premium
 • Content Count

  1435
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

212 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2369 profile views
 1. automatyka pogodowa to czujnik na zewnątrz, który szybciej reaguje na zmiany temperatury i na bieżąco zmienia (ustawia) moc kotła, na długo przed tym wewnętrznym który zaskoczy dopiero, gdy temperatura będzie spadać już w pomieszczeniu. Programator?! ehh..
 2. Nie wiedziałem że jesteś autorem tematu, ale niestety, 3setka jest Playerem CD
 3. Jeśli ma byś muzycznie? bez angażowania, swój głos oddaje na nie tak dawno testowany u mnie Soul Note CS300. opis
 4. To możoeeee Kawałki krzemu wstawione gdzieś pomiędzy laserem a wyjściem cyfrowym mogącym mieć wpływ na zmiany. Tu wersja z NuPrime CDT-8 Pro -- "Urządzeniem zarządza mikrokontroler PIC24FJ128 ze stajni Microchip. Odczytem danych zajmują się układ mikrokontrolera LPC2103F i dekoder Philips SAA7824HL." Niestety, ale ta sama konfiguracja scalaków nie występuje we wszystkich transportach CD. Inna sprawa, .. [Hidden Content] braki doświadczenia i osłuchania, bo nikt z nas nie rodzi sie audiofilem. Koncerty live, filharmonie, spotkania jazowe, itd, słuchanie lepszych konfiguracji sprzętu od własnych, bo przecież myślimy że nasz set to już dobry jest ... dopóki nie usłyszymy lepszego, to tu nabywamy wiedzy i potrafimy rozróżniać transporty, kable i całą reszte. To tu, teoria techniczna i pomiarowa nie ma już zastosowania. To tu wychodzą różnice w obu obozach, jedni potrafią wykorzystać doświadczenie w słuchaniu, powiedzieć coś o zmianach, inni wolą tylko siedzieć przy PC i pisać wciąż to samo.
 5. Nie łączyć NAD`a 326/356/375 z Heco. Siedem-setki połączyć z Audiolab`em 6000
 6. Nie mam już Tidal`a, ale jest słychać różnice z MQA i bez. Inna sprawa to własnie mastering. Dzis korzystam z Qobuz`a bo lepszy, ale i tak nigdy nie usłyszę tam kopi CD z wytwórni Mo Fi czy Audio Fidelity. Jak jest możliwość ... brać z MQA streamer.
 7. Z tych co podałeś najlepszy jest Qed, bo już na szkle, reszta to plastikowa żyłka i przy długości jaką potrzebujesz w zupełności starczy z nawiązką. Jak będziesz przekraczał 10m długości to mmmoże coś lepszego, a tak to zwykły firmowy optyk.
 8. hehe... to prawda. "Nauka kosztuje"
 9. Ale, ciekawszy jest opis jest .....2-3 wpisy niżej.
 10. Może dziś z pożyczaniem lepiej. Byłem tam za czasów szukania wzmacniacza i pytałem o E270 Accuphase , nie mieli na stanie, byłem w obu salonach. Ale było hasło ...Mogą sprowadzić., - ...ale tylko na sprzedaż i info o pożyczaniu ....tak ogólnie.
 11. Ups! Hmm... tu chyba nie sprzęt ma winę, a Człowiek.
 12. Właściwy kierunek, ale jeśli ma być bliżej opisu ... To stawiam na PAD Musaeus`a
 13. Jeszcze kolega @degsterr do mnie sie wybiera, jak ostatnio wizytował nie było jeszcze obecnych głośnikowych a Mak w międzyczasie dostał Marconi ECC 81 na pre, wiec tylko termin wspólny jest potrzebny.
 14. Tak, niech to całe zamieszaniu już minie, sądzę, że to już będzie 2020r co w niczym nie przeszkadza spotkania przy kawie. ----- A może jeszcze ktoś z okolicy chętny na espresso? Niech DAC Moon`a, pokarze jak jest "zamulony".
 15. To już do Wejherowa blisko. Będzie kawa. Jeśli to nie kłopot, zapraszam CD Playerem, o ile posiadasz takowy. Qobuz, czy pliki, to ~5-10% straty do płyty CD.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.