Jump to content

Floki

Użytkownicy
 • Content Count

  304
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Neutralny

About Floki

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

260 profile views
 1. Jesteś zajebisty, po co tutaj zaglądasz skoro masz Google.com?ręce opadają od trollingu.
 2. To nie jego ogłoszenie, źle zrozumiałeś. Swoją drogą Primare i32 jest zacnym klockiem, sprzedałem go po trzech latach nie dlatego że jest "nie dobry". A dlatego że Leema Quasar mam w dobrej cenie ex demo £1800 zamiast £2950 a posiada wszystko czego potrzebuje no i nie zagraca mi stolika hifi gdyż to all in one😉 Dźwięk jest też na innym poziomie. Primare znowu kapryśna bestia jeśli chodzi o kolumny a powracam do podłogówek,więc... Wyznacznikiem jakości nie jest odsprzedaż klamotów, wiemy że jak ktoś goni uszatego to ma przesrane🤪
 3. Daj spokój z tymi klamotami, kumplowi takie coś złożyłem. https://m.olx.pl/oferta/wzmacniacz-stero-cd-pioneer-a-a6j-zapraszam-CID99-IDzHECC.html
 4. Ja zaczynałem od Marantz PM6005 + CD6005 do tego Castle Knight 4,jako świeżak nowe że sklepu klocki po £240 sztuka w promocji oraz kolumny £240 też w promocji. Od 2012r dorobiłem się sprzętu który już zostaje, przykładowo mam kable głośnikowe w cenie twojego amplitunera. Po jakimś czasie wyjdą niedoskonałości systemu jak się bardziej osłuchasz. No chyba że zapuszczasz muzę raz w tygodniu jak mój kumpel, złożyłem mu system z kilka lat temu i dalej mu służy.
 5. Problem z Primare jest taki że bez dobrego Dac nie podchodź. Dlatego wymieniam na Leema Quasar lub Gato 250s npm. Za dużo tych klamotów na szafce i kabli. Chwilowo mam Quad Artera ale przemawia do mnie system all-in-one Myślałem nad mm30 ale kolega Krzysiek na olx krzyczy sporo polskich złociszy, powodzenia 😉
 6. 2500zeta za nowe? Zapomnij że znajdziesz brzmienie jakiego szukasz. Ja mam 16m2 podstawkowe Lsa Statement 1 i do tego 140watt na kanał.Grają jak podłogowe. Celuję we wzmocnienie 180watt a może nawet 250watt,przy czym będzie kolumny trzeba wymienić 🤔 pewnie.
 7. Floki

  Streaming muzyki

  Za 300zł nie kupisz streamera czy network playera. Tak to w audio już jest. 😉
 8. Floki

  Streaming muzyki

  http://simpleaudio.muffins.diskstation.me/ Poczytaj tutaj, możesz go ożywić 😉
 9. No właśnie, już teraz Quad pokazuje pazurki, gra wielkim dźwiękiem. Gdybym zakrył moje Lsa Statement 1 powiedziałbyś że grają podłogówki.
 10. Wrażenia🤔 Zacznę od końca, jest dobrze. Dlatego dobrze że tego zestawu nie powinno się rozdzielać jak pisał jeden Pan w polskiej recenzji. Artera Play z Primare i32, złe połączenie, słabe dociążenie dźwięku a lubię masę na dole,mięso😉 Pewnie ułomności pokazuje Sabre, nigdy za nim nie przepadałem w moim systemie. Dziś pojechałem odebrać że sklepu Artera Stereo ponad godzinę drogi co by nie czekać na wysyłkę w Poniedziałek. Decyzja padła na Quada dlatego że przebudowuję system, za dużo klocków, kabli, muza leci dla mnie w tle, nie siedzę przed sprzętem i nie chlastam się na wysyp dźwieków🤪 A Artera ma wszystko prócz streamera na jakiś czas muszę grać z tableta win10. Różnice pomiędzy i32 z m2tech young a Quadem są do wychwycenia na korzyść Primare ale na tyle znikome że da się żyć z tym. Zaraz zapodaje ciężkie brzmienie a na tym polu Quad powinien być lepszy.
 11. Co ostatecznie posiadasz? Z czym przegrał bój🤔
 12. Mam ten zestaw akurat na odsłuchu kontra Primare i32.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.