Jump to content

Floki

Użytkownicy
 • Content Count

  358
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

689 profile views
 1. Dlaczego pod tym textem sponsorowanym, komentarze które tam się pojawiły, zostały usunięte? Została zablokowana możliwość dodawania nowych. Przecież każdy ma prawo do wyrażenia swojego poglądu tym bardziej kiedy w grę wchodzą meble, które grają.
 2. Ja co bym chciał zobaczyć jeszcze w moim żywocie to na żywo głuchy test ludzi którzy wydają na audio krocie. Przekonać się co im gra, ucho czy oczy? 😂
 3. Jest w UK powystawowy Pioneer a40ae za £199,do tego masz Dac na pokładzie.
 4. To starych Dynek, stare Rotele zawsze się zgrywały.
 5. No nie wiem, są tutaj ałdiofile dla których Spotifaa nie istnieje, dla mnie zaś za Tidala dużo sobie krzyczą. Spotify w zupełności mi starcza a do audiofilskiej "nirvany" mam kolekcję płyt😉
 6. Z tym się nie zgodzę. Wciskają Tidala ponieważ jest bardziej audiofilskie 😁, zaś Spotify jak jest to jest zintegrowany tzw Connect, nie wszyscy go mają ponieważ nie wszyscy dostają zgodę na taki zabieg.
 7. Ja posiadam X-stream 9 i od tej pory nie narzekam na brak, czegokolwiek. Bluetooth działa wyśmienicie, więc taka apka Replaio Radio gdzie jest kilkanaście audiofilskich stacji oraz z próbkowaniem320kb/s,brzmi jak z CD.
 8. Floki

  Black Friday 2019

  Chłopaki by chcieli na pół darmo wyrwać nowy sprzęt, hahah. Dorośnijcie.
 9. Im lepszy sprzęt tym więcej wyciąga że słabszych nagran z dobrego nagrania więcej nie wyciagniesz. Dlatego pytałem na czy słuchacie. Dlaczego Flac zrobił taka furorę? ludzie słyszeli coś lepszego od mp3 na pierdziawkach z komputera. Mało kto rozróżnia Flac od mp3 320kb/s U mnie dobra realizacja z YouTube brzmi na wysokim poziomie po Bluetooth, technologia Pany.
 10. A na jakim to sprzęcie porównania dokonujecie? To ma też znaczenie. Im lepszy sprzęt to różnica się zaciera.
 11. Haha Ale jazda Słucham Spotify dlatego że leci w tle, czasami słucham z głośnika Bluetooth w sypialni i wciąż jest to do zaakceptowania. Mam Deezer oraz Spotify, ja nie analizuje nagrania, kiedyś tak miałem jak system był przejrzysty
 12. Sytuacja jaka jest na orbicie każdy wie. Niech najpierw dadzą kanały Full HD a nie skalowanie do 1080p. Droga do 8k to pewnie jakieś 30lat jak spadną satelity z orbity a na ich miejsce pojawią się nowe.
 13. Na co mam się obrażać 😃🤔 Pozbyłem się i32 na rzecz Lar a widzę że fanem jesteś Primare, za gładko to grało u mnie, bez emocji. Leema Quasar miała wykop ale uszkodzona była więc oddałem a drugiej w tak dobrej cenie nie znalazłem, więc wybór padł na ia200h. Szukałem all in one dlatego padło na x stream9 😃 Będę w Pl to podjadę posłuchać YB, bo po głowie mi chodzą z Equilibrium oraz Wigg art.
 14. Mam wpisany w "o mnie" jakoś tak to się zwie?
 15. Najpierw napiszcie na czym słuchacie, potem możemy dyskutować panowie. Niech sobie i są nowe formaty, mnie taki DSD nie interesuje. Słucham Spotifaja chociaż to tylko mp3 czy ogg vob dla niektórych. Tak samo nie lubię płyt remasterowanych. Przyejdz, wbije ci youtuba i ciekawe czy poznasz że to tylko yt. Druga sprawa Dac jest ważny, przekonasz się jak posłuchasz np minimum 10 modeli. Xz2 ma dobrą jakość dźwięku, żadne cuda. Mój błąd,pisałem o Z3, sorki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.