Jump to content

Przemos1980

Użytkownicy
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

768 profile views
 1. Porównywał ktoś może Elaca 407 z nową wersja Vela 407 ? Posiadam „zwykłe” 407 i jestem ciekaw jak duże zmiany zaszły. W najnowszym audio video same ochy i achy na temat testowanych tam Vela 407 , trudno się z najwyższym wyróżnieniem nie zgodzić : )
 2. To i ja dodam co mam na sprzedaż z Wile RCA WILE wersja 5.0m 1metr - 700zł
 3. Przemos1980

  stolik audio + tv

  Też sie pochwale swoim stolikiem :) Bardzo dobre wykonanie. Na moja prośbę, Bartek wykonał otwory do zasypania konstrukcji piaskiem. Wszystko dobrze spasowane, ciężkie stabilne, nic sie nie chwieje. Blaty to olejowana sklejka bukowa, wykonane we własnym zakresie. W rzeczywistości wszystko wygląda lepiej niż na zdjęciach. Miły kontakt , profesjonalne podejście do tematu ,dlatego złożyłem kolejne zamówienie , tym razem platforma antywibracyjna.
 4. Przed kupnem miałem ten sam dylemat. Niestety nie miałem możliwości porównać jeden do jeden, ale podobno róznica jest niewielka i jeżeli nie planujesz w przyszłości rozszerzać o Ariesa G2 i zegar, to nie warto dopłacać.
 5. Interkonekt RCA Wile 5.0 m [Hidden Content]
 6. Interkonekt RCA Wile 5.2 (TON) [Hidden Content]
 7. Witam wszystkich Dołączam do klubu z Vega G1, która zastąpiła dotychczasowego Altair. Altair na sprzedaż jak by ktoś był zainteresowany :)
 8. Mam do sprzedania kabel zasilający Wile 5.1 Pro , wersja na zamówienie pod kondcyjoner o długosci 2,2m
 9. Auralic Altair [Hidden Content]
 10. Zasilający Wile MOC S1 [Hidden Content] Zasilający Wile MOC 5.1 Pro [Hidden Content] Zasilający WILE MOC 5.1 Pro wzmocniony [Hidden Content] Kabelki głośnikowe WILE 5.2 [Hidden Content]
 11. Nowa cena Kable głośnikowe WIle 5.2 [Hidden Content] Dla członków forum niższa cena
 12. Cena detaliczna Wile S1 wynosiła ok 4 tyś. Podałem to jako ciekawostkę dla klubowiczów. Myśle, że S1 dotrzyma kroku serii TON. Używam Wile 5.1 Pro i Wile S1 we własnym systemie. S1 ma podobny charakter. A jednak jest zdecydowanie bardziej barwny, szczegółowy ,dynamiczny, przejrzysty. Oba kable sa bardzo dobre. Używam jeszcze bodajże MOC 3 po upgrade (niestety nie do najnowszej wersji). Mam również IC RCA w wersji 5.2 (inne wtyki, konstrukcja), który to własnie jest serią TON (według konstruktora).Kabelek ma ten sam charakter liniowości, neutralności i spójności , podobny do dotychczasowych kabli 5.1 Pro czy gramofonowego 5.0m , ale jest bardziej rozdzielczy, lepsze barwy itd. Czyli jest rozwinięciem dotychczasowej serii, lub jak kto woli, innym o wiele lepszym kablem :) Dobrze, że oficjalnie powstaje sieciówka do serii TON
 13. Takowe rozwinięcie MOC 5.1 Pro juz powstało jakis czas temu. Jest zdecydowanie lepszy i został nazwany Wile S1. O ile nowy TON bedzie się różnił od S1 i czy w ogóle bedzie sie różnił, tego nie wiem.
 14. Witam forumowiczów Do sprzedania mam głośnikowy Wile 5.2 dł 2,6m jak by ktos był zainteresowany
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.