Jump to content

kuczum

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Dzięki za odpowiedzi, z racji większych wymagań prądowych nie planuję zakupu Emit M30. Zestaw będzie oparty o monitory M20 na frocie oraz jako surroundy. Z czasem kupię subwoofer, który w filmach i grach odciąży kolumnu w paśmie do 80 hz. Dopiero po testach domowych uznam, czy w niektórych rodzajach muzyki (elektroniczna, house) będę używał suba przy odsłuchu stereo.
 2. Właśnie w zakup elektrowni nie zamierzam inwestować. Mam amplituner Onkyo TX-NR656. Zależy mi na dźwięku przesterzennym z którego nie chce rezygnować. Sprzęt wykorzystuje uniwersalnie 40% do muzyki, 30% fimów, 30% do gier. Zależy mi na odbiorze pełnego pasma dźwięku w muzyce, filmach i grach. Wcześniej miałem Klipsch RP-280F, które były za jasne i brakowało w nich średnicy. Podoba mi się brzmienie Dynaudio Emit M20 - testowałem je z moim amplitunerem. Zdaje sobie sprawę, że przy takim zestawieniu, nie poznałem jednak pełni ich potencjału. Testowałem również Kef q350 i Elac B6 2.0. Zagrały one jednak nudno. Dynaudio lepiej grały od nich lepiej na niskim poziomie głośności. Byłem bliski zakupu Monitor Audio Silver 2, ale czegoś mi jednak w nich zabrakło.
 3. Cześć, czy ktoś z Was ma lub słyszał w akcji centrala Dynaudio Emit M15 C lub Dynaudio DM Center? Te centale są oparte na 11 cm głośnikach nisko-średniotonowe więc szału nie ma. Rozważam zakup Dynauido Emit m20 na fronty i trochę się obawiam jak się będą one ze sobą sobą zgrywać.
 4. Dzięki za propozycje. Pytanie czy Onkyo 656 im podoła?
 5. Cześć DJTechnics, na jakie kolumny się w końcu zdecydowałeś? Ja również używam sprzętu do gier i muzyki elektronicznej. Sprzedałem swoje Klipsche RP-280F z powodu zbyt mocno wycofanej średnicy. Byłem wstępie zdecydowane na Kef Q750, które brzmiały delikatniej i przyjemniej w paśmie średniotonowym. Bas jednak w nich jest za słaby więc szukam dalej.
 6. Dzięki za odpowiedź. Też mam RP-280F. W okolicach wakacji przetestuje to połączenie.
 7. Z którymi Klipschami połączyłeś Musical Fidelity? Czytałem, że środek pasma nie jest już wtedy tak wycofany.
 8. Pytanie do Krzysiek B - których kolumn teraz używasz? O ile dobrze kojarze to najpierw miałeś Klipsch RP, które zmieniłeś na Elac Debut żeby później wrócić do Klipscha :)
 9. Podbijam temat. Ktoś z Was porównywał może Klipsch RP-150M/RP-160M z Klipsch RP-240S/RP-250S ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.