Jump to content

Grzegorz Edra

Użytkownicy
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

146 profile views
 1. O tóż to lepiej zadbać o pasmo słyszalnę niź ulepszać pod jakieś infra czy ultradźwięki!
 2. My tutaj ciągle gadamy o tym niskim basie a ja wam powiem panowię że ja wolę bas słyszalny czyli twardy gdzieś tak od 60 hz niż jakieś tam jakiś pseudo bas infadźwiękowy ledwo na granicy percepcji naszej słuchowej (:
 3. A tu się nie zgadzam z kolegami trochę bo większa membrana prawie zawsze będzie dawała lepszy dzwięk prawie bo czasami zdarza się że mniejszy przetwornik daję lepszy dzwiek kwestia jakosci wykonania :)
 4. Przystopuj kolego ze słownictwem bo nie jesteśmy w rynsztoku!
 5. O proszę szpieg nam się trafił na forum? (:
 6. Tylko że to co poniżej 50 Hz czyli te wibrację wstrząsającę ziemię częściej występują w kinię niż w muzycę (: to tak przy okazji bo koledzy często o tym zapominają!
 7. Bo jak sam mówiłeś wcześniej są to tak naprawdę mało istotnę śmieci i w dodatku...słabo słyszalnę...?!
 8. Powiedziałbym że bas tak do 120 Hz się kończy:)
 9. Wy panowię przestańcię się skupiać tak na tym niskim basie bo gdybyścię tak naprawdę zobaczyli przy ilu Hz on gra to tak jak co poniektórzy mówią okazało by się że gra on między 60 a 80 Hz ja też przed chwilą faszczynowałem się tym co jest ponoć poniżej 60 Hz a tak naprawdę to zwykłę śmieci którę są jesczę trudnę do odtworzenia a raczej czytaj...niemożliwę na bylę jakich pierdziawkach prawda jest taka że muzyki śmiało można słuchać bez trzęsienia ziemi i być zadowolonym bo tylko ona się przedewszystkim liczy o czym co poniektórzy zapominają... :)
 10. Jaki jest np.spadek głośnosci dB przy 40 Hz?
 11. Na słuchawkach i jak graja na płasko to tylko sam jazgot środka i góry a słuchawki to Sony.
 12. Panowie nie obrażcie się bo z natury nie lubię ludzi obrażać ani wytykać im błedów bo irytuję to mnię.Ale czytajac wypowiedzi was wszystkich stwierdzam że do niczego nie dośliśmy i że kompletnie nie zrozumieliścię tematu przezemnię żałożonego z czego trochę mi z tego powodu smutno ale cóż widocznię tak miało być.Wszędzię widzę tylko uśmieszki irytacji z powodu tego że korzystam equalizera.Jest smutno mi z tego powodu że większość nie chcę powiedzieć poprostu że są wrogami equalizera.A z equalizerem jest rzeczywiścię tak że zle ustawiony rzeczywiścię mega psuję brzmienię za to temu który umię się nim posługiwać pokaże swoją moc.A z tymi zniekształceniami którę ponoć wnosi to mocno przesadzacię ale to jest moję zdanię i macię prawo się z nim nie zgadzać Pozdrawiam😛
 13. Tak zwłaszcza dobrze zapodawać te dzwięki napierania na klatę go komuś za ścianą w namyśli sąsiad a to już za kulturalnę nie jest(:
 14. Właśnię dokładnię będę tak trzymał i używał equalizera! Korekcja barwy górą(:
 15. W temacie zawartość basu w basie na tym forum Przemak dobrze pisał że poniżej 60 Hz nie ma nic wartego uwagi jedynę to tylko przyjemność z tego że można to odtworzyć na lepszym sprzecię dla samej przyjemności z tego że można
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.