Jump to content

Grzegorz Edra

Użytkownicy
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

1 Neutralny

Audiostereo

1

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

569 profile views
 1. Dobrze powiedział że producenci nie podają pasma z jakim spadkiem bo co mi z tego jak teroretycznie załóżmy np.moje słuchawki przenoszą 12 Hz do 22 Khz jak nie ma podane z jakim spadkiem na skrajach pasma!
 2. Dokładnie dlatego nie dziwię że Microsoft w przypadku sterownika od moich słuchawk nie uwględnia bass bostu poniżej 50 Hz Dlatego właśnie wcześniej wspomniałem wcześniej że 12 dB na 50 Hz rządzi ! (:
 3. A tam 30 czy 40 Hz najlepiej i tak masuję wątrobę i klatę równę 50 Hz :) 50 Hz podbitę o równę 12 dB i mamy ładny wtrząs mózgu :)
 4. Myślę że zejście basu do 30 Hz jest sensownym rozwiązaniem
 5. Niestety przyznaję się do błędu jaki głosiłem że niby poniżej 50 Hz nie ma basu jak go niestety usłyszałem u siebię na sprzęcię to zmieniłem okazuję się że rację mają ci którzy mówią że bas to nie idącę w setki wartości buczenia!
 6. O tóż to lepiej zadbać o pasmo słyszalnę niź ulepszać pod jakieś infra czy ultradźwięki!
 7. My tutaj ciągle gadamy o tym niskim basie a ja wam powiem panowię że ja wolę bas słyszalny czyli twardy gdzieś tak od 60 hz niż jakieś tam jakiś pseudo bas infadźwiękowy ledwo na granicy percepcji naszej słuchowej (:
 8. A tu się nie zgadzam z kolegami trochę bo większa membrana prawie zawsze będzie dawała lepszy dzwięk prawie bo czasami zdarza się że mniejszy przetwornik daję lepszy dzwiek kwestia jakosci wykonania :)
 9. Przystopuj kolego ze słownictwem bo nie jesteśmy w rynsztoku!
 10. O proszę szpieg nam się trafił na forum? (:
 11. Tylko że to co poniżej 50 Hz czyli te wibrację wstrząsającę ziemię częściej występują w kinię niż w muzycę (: to tak przy okazji bo koledzy często o tym zapominają!
 12. Bo jak sam mówiłeś wcześniej są to tak naprawdę mało istotnę śmieci i w dodatku...słabo słyszalnę...?!
 13. Powiedziałbym że bas tak do 120 Hz się kończy:)
 14. Wy panowię przestańcię się skupiać tak na tym niskim basie bo gdybyścię tak naprawdę zobaczyli przy ilu Hz on gra to tak jak co poniektórzy mówią okazało by się że gra on między 60 a 80 Hz ja też przed chwilą faszczynowałem się tym co jest ponoć poniżej 60 Hz a tak naprawdę to zwykłę śmieci którę są jesczę trudnę do odtworzenia a raczej czytaj...niemożliwę na bylę jakich pierdziawkach prawda jest taka że muzyki śmiało można słuchać bez trzęsienia ziemi i być zadowolonym bo tylko ona się przedewszystkim liczy o czym co poniektórzy zapominają... :)
 15. Jaki jest np.spadek głośnosci dB przy 40 Hz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.