Jump to content

jaxcek

Użytkownicy
 • Content Count

  593
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

79 Neutralny

About jaxcek

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1144 profile views
 1. Dzięki Radio Paradise Mellow Mix odkrycie poranka: [Hidden Content]
 2. Panie, wątek jest o streamerze. Jeśli HiEnd (o którego poziomie nota będę miałem wyższe mniemanie) chce porównywać, to niech się zniży do HiFi To tak na marginesie, ale już się zamykam bo nie jestem godzien tu pisać i nie chce się wdawać w wymiany zdań nie dotyczących tematu.
 3. Panie i Panowie, czy możemy zatrzymać to pitu-pitu o wyższosciach CD nad plikami i streamem i skupić się na wątku? Liczyłem, że pomoże on znaleźć kierunek dla godnego następcy mojego Node2, a od kilku stron czytam o tym co kto lubi w tidalu a dlaczego ktoś woli CD lub Qobuz
 4. Kilka ofert jest na rynku wtórnym w różnych kolorach i różnych seriach produkcyjnych.
 5. Widziałem tylko zwykłą „dwójkę” na zdjęciach wiec ciężko mi się odnieść do wagi pilota, ale miałem wersję rocznicową u siebie i tam pilot jest pancerny i też słusznych rozmiarów.
 6. Zapomniałeś że zmienili też pilota zdalnego sterowania 😐
 7. jaxcek

  Amplituner

  [Hidden Content] Mialem kiedyś i bardzo polecam. Porządne urządzenie i kawał dobrego w tej cenie grania. Dodatkowa świetna funkcjonalność (Spotify, radio FM i internetowe, Bluetooth i sporo innych). Z przodu regulacja tonów wiec można dopasować dźwięk pod siebie.
 8. A topowy CD player nie gra tak dobrze jak topowy gramofon 🤗
 9. Ale ma malutki guziczek, który po naciśnięciu zamienia się w pokrętełko a wtedy bas może zamienić się w BAS. Jak u siebie tak zrobiłem, to zadrżała podłoga. A co do mocy, i co z tego? Ma zagrać i ma się spodobać użytkownikowi. Słuchałem kiedyś u siebie mocarnego AudioGD-10, który ma z 500W i jego moc mnie na kolana nie powaliła -ale to już historia na inny wątek.
 10. @djdom111 i jak tam dzisiejsze odsłuchy? Podziel się wrażeniami.
 11. Możecie podrzucić propozycję DAC’a do Node2, który wzniesie go na wyższy poziom? Celuję w coś używanego lub nowego w cenie 5-10tyś ale co spełni jeden z dwóch warunków: będzie niewielkie i zajmie mało miejsca (ewentualne na nim można będzie postawić Node2) lub będzie wytrzymałe i takiego wymiaru że będzie na tym można pozostawić ok.25kg Lebena CS-600. Ze względu na dźwięk chciałbym, żeby urządzenie było raczej czyste i neutralne, z tendencją do „odmulenia” lub nie pogłębiania ciemnego i ciepłego brzmienia mojego lampowca. Próbowałem Qutesta ( po optyku), ale jakoś mnie nie urzekł - kusi mnie jeszcze żeby go spróbować po coaxialu ,ale on ma tylko złącze BNC więc tu bym musiał kupić/pożyczyć z kablem. Zastanawiam się na Exogalem Comet (czy mogę na nim postawić Node’a?), ewentualnie może Audio-gd na R2R (Leben do postawienia na nim). Chciałbym całość spiąć Coaxialem Melodiki, który mam. Dzięki za pomysły, sprzęt będę chciał spróbować ograć w domu.
 12. A to dziwne, bo podobno to całkiem nieżle grający wzmak. HiFi i muzyka dało mu nagrodę roku.
 13. Jako użytkownik Node2 dziękuje za pozdrowienia i wzajemnie. Jesli Wam nie podchodzi, to może któryś z wyższych modeli Lumina (T2) lub Aurendera (A10)? A może Ayon lub któryś z Naimów NDX?
 14. BluOS nie oferuje funkcji sortowania katalogów/albumów z Tidala. Wydaje mi się że są automatycznie sortowane w uwzględnieniu dodania albumu do zasobów. Tak nawiasem pisząc, to może by przenieść wątek do klubów, żeby zachować porządek?
 15. Jak masz ustawione odsłuchy to nie rezygnuj. Audio jest bardzo subiektywne i to, że nam się nie spodobało nie oznacza że Tobie nie podejdzie. Mi się nie podoba sposób prezentacji muzyki przez Hegle. Jest suchy, kliniczny i surowy. /żeby nie było że jadę tylko po Roście, to miałem też u siebie jakiś czas H360/. Moim klimatem jest zamulacz lampowy Leben, ale szanuję, że komuś jego klimat podobać się też nie musi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.