Jump to content

jaxcek

Użytkownicy
 • Content Count

  820
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

174 Dobry

Audiostereo

171

Bocznica

3

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2990 profile views
 1. A przyrównywaliscie może E-480 do Maka Ma8900? Jestem ciekaw różnic i Waszych odczuć. Słuchałem e-480, ale nie słuchałem Ma8900, a podobno to też fajne urządzenie.
 2. I to est definicja prawdziwego DIY. [Hidden Content]
 3. Miałem dwa lata. Polecam, bo to ciekawe doświadczenie, ale cena faktycznie przestrzelona a parę tysięcy.
 4. Tańszy niż Node 2i jest Node 2. Jakby poszukać używki, to można mieć fajne urządzenie ze świetną aplikacją sterującą.
 5. [Hidden Content] To jest dopiero biały kruk
 6. [Hidden Content] Nowa 800ka od Accu.
 7. Interkonekt 1m van den Hul The Valley XLR. [Hidden Content]
 8. Ja wybrałem dawno temu Node2 i nie żałuje. Miałem na testach Lumina T2 i różnica w cenie na moje przygłuchawe ucho nie była warta zmiany. Pożycz i sam oceń. Funkcjonalność urządzenia i aplikacja BluOS pierwsza klasa. Jesli liczy się dla ciebie co, a nie jak, to napewno warto spróbować.
 9. Jak już napisał kolega @bartoszek32 wypożycz i posłuchaj samemu. Osobiście polecam Gustarda A22, ale nie ograniczaj się. Posłuchaj ze 3-4 urządzenia i zobaczysz czy warto wydawać pieniądze.
 10. Zestawiając z Audio GD, Haiku gra bardziej ciepło i lampowo. Nie to, że nie zagra rock, ale w wydźwięku jest bardziej miękki i klimatyczny. Lekko się snuje. Audio GD jest jak Hegel. Do bólu neutralny. Przy okazji piekielnie mocny (i ciężki jak diabli). Kwestia rozważenia plusów i minusów.
 11. Ale Haiku przecież nie jest neutralny. Co do rocka, to hmmm... Nie słuchałem wszystkich z tej listy, ale jeśli ma być faktycznie neutralny, to ja bym raczej kupił Audio GD.
 12. Wg mnie i na moje ucho (i moje otoczenie) Sol2 jest grzecznym, spokojnym wyborem do słuchania muzyki. Jak ktoś chciałby zarazić się brzmieniem lampowym ale boi się całej „lampowej otoczki” tj wymiany lamp, regulacji biasów itp, to powinien posłuchać Sol 2 Signature. Dźwięk uporządkowany, lekko ciepły, ale nie misiowaty. Z dobrym wybrzmieniem w całym paśmie. Bas w porządku, wysokie dźwięczne. Dobrze się sprawuje po cichu i trochę głośniej. Haiku 4 to petarda. Nie byłem w stanie go słuchać „po cichu”. W zasadzie nie jest to wzmacniacz do cichego słuchania. On aż się prosi, żeby podgłośnić.
 13. Używając języka jaki się wcześniej pojawił: chcesz słuchać muzyki idź w Sol2 Signature. Chcesz napier..... muzyką sprobuj Sol4. Oba wzmacniacze świetne, ale trochę jak ogień i woda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.