Jump to content

jaxcek

Użytkownicy
 • Content Count

  765
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

147 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2263 profile views
 1. Jakby ktoś był zainteresowany, to wyglada na to że bez specjalnego rozgłosu Gustard wprowadził model A22 z dekodowaniem MQA i Bluetooth 5.0. Dziwna firma, inni zrobili by to z wielką pompą... Od poprzednika można łatwo rozróźnić po antence BT na tylnej ściance.
 2. A klasowy Luxman [Hidden Content] a tutaj porównywany do Gryphona (😉) Audionet Watt [Hidden Content]
 3. Świetny wybór. Kiedyś miałem 8150. Jak dzieciaki pokręciły gałkami basu, to było trzęsienie ziemi. Fajny i funkcjonalny sprzęt mający wszystko na pokładzie i w rozsądnej cenie. Oczywiście to „wszystko” mierzone przez pryzmat ceny. Jest na rynku wiele lepszych urządzeń ale na nie trzeba wydać więcej o czym kolega się kiedyś przekona.
 4. Gratulacje! 16lat stażu i ponad 25tyś wpisów nie poszło na marne.
 5. Dzięki. Subtelniejsza masz na myśli mniej dynamiczna? Oznacza to, że mniej uniwersalna, bo niespecjalnie zagra rocka lub metal?
 6. Nie ma sprawy. Gdy miałem te urządzenia to TIDAL jeszcze nie był dostępny na CA.
 7. A co masz na myśli pisząc oprogramowanie? Korzystalem wtedy ze Spotify na iPad i on mi wykrywał streamer do którego się podłączałem. Tzw Spotify connect.
 8. Witam, co do wzmacniacza nie pomogę, ale jeśli chodzi o streamer to na moje ucho i u mnie 851n brzmiał trochę jaśniej i bardziej rozdzielczo niż CXN. Był chwilowo źrodłem testowym dla Lebena 600.
 9. I jak poszło Heglowi naprzeciwko Moon 340i?
 10. Czy któryś z osłuchanych kolegów mógłby krótko scharakteryzować brzmienie integr E-470, E-480 i E-650? Z recenzji jakie obczytałem wynika, że 480ka jest szlachetniejsza i bardziej neutralna niż 470. Zdaję sobie sprawę ze opis jest trudny bo każdy ma inne ucho i gust, ale może choć ktoś spróbuje. Który z w/w wzmacniaczy jest najbardziej uniwersalny? A co z 650ką, bliżej jej do 470 czy 480? Kilkadziesiąt postów wcześniej ktoś pisał że A-klasa Accuphase jest chłodniejsza i bardziej rozdzielcza niż klasa AB.
 11. To ja się podepnę do dyskusji, bo miałem u siebie na odsłuchach AudioGD master 10 i Hegla H360. Co prawda pomiędzy nimi było ok 4 m-cy odstępu, ale zwykłem sobie dokumentować odsłuchy (zdjęcie i krótki opis) dla celów archiwalnych, więc mniej więcej przytoczę co sobie zanotowałem. Z całą sympatią dla Audio Gd, Hegel H360 ma szerszą scenę. Master 10 był pod względem brzmienia dla mnie lepszy niż H360, ale scenę niestety ma trochę węższą. Czy jest to przepaść? Nie. Zależy pewnie od ustawienia głośników. U mnie są rozstawione na jakieś 3m i siedzę z nimi „w trojkącie” mniej więcej równoboczny.
 12. A jak chcesz sobie kupić po prostu listwę to dorzuć Audioquest Powerquest 2. Zrobiłem tak kilka miesięcy temu i jestem zadowolony. Nadchodzi czarny piątek więc jest szansa na dobrą cenę.
 13. Przyznam ze jestem zaskoczony. U mnie jest oazą stabilności i ergonomii obsługi. Z czym ma kolega takie problemy?
 14. Stosunkowo rzadko spotykany z drugiej ręki: [Hidden Content]
 15. Spróbuj zresetować urządzenie do ustawień fabrycznych i jeszcze raz zaktualizować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.