Jump to content

gerec12

Użytkownicy
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  3943664

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

774 profile views
 1. gerec12

  Spendor A5R

  Kupię kolumny Spendor A5R w idealnym stanie nie modyfikowane. Cena do uzgodnienia.
 2. Witam serdecznie. Posiadam wzmacniacz Sugden IA-4 33 wat w czystej klasie A . Słuchałem w internecie Klipschy Heresy III bardzo mi się spodobały. Czy one by się zgrały z moim wzmacniaczem?
 3. Całkowicie się zgadzam. Wspominając o basie miałem na myśli to co jest w jakimś stopniu ograniczeniem tych kolumn. Niestety nie miałem możliwości słuchać innych LS 3/5 poza tymi , które posiadam.
 4. Witam wszystkich, dołączam do wyspiarskiej rodziny Audio.
 5. Od roku posiadam i polecam Spendor S3/5R2 Budowa zamknięta. Producent Podaje że można powiesić na ścianie , sam mam na standach , ale zgadza się , że mogą stać i wisieć wszędzie i to nie wpływa na przekaz. Też mam wzmacniacz tranzystorowy ale w czystej klasie A ( Sugden IA- 4 33 wat na kanał ) Już nie są produkowane, ale pojawiają się np. na ebay-u za niewielkie pieniądze ( od ok. 500 € ) Są to następcy ( bez licencji) legendarnych głośników LS 3/5 . Problemem wynikającym z budowy zamkniętej jest oczywiście bas tzn. pewien jego brak, ale nie jest tragicznie ( ja jednak rozwiązałem to dodając subwoofer ( REL T5i ) Nie chcąc subwoofera można kupić Graham Audio Chartwell LS 3/5 , posiadają licencję i podobno mają najlepszy bas ze wszystkich modeli LS 3/5 , niestety nie słyszałem ich i są dosyć drogie, tydzień temu na ebay-u ktoś sprzedał za ok. 1600 funtów , koszt nowych to od 1900 funtów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.