Jump to content

gerec12

Użytkownicy
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  3943664

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1108 profile views
 1. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Na sprzedaż Spendor s3/5r2 w idealnym stanie , kupione 2 lata temu , kolor orzech. Posiadam do nich podstawki o odpowiedniej wysokości w jasnym kolorze, też na sprzedaż.
 2. W A5r jest troszeczkę więcej góry, ale pasmo kończy się szybciej (to nie jest duża różnica, ale jest) to jedyny minus A5r względem s3/5r2. Obie kolumny są budowy zamkniętej więc subwoofer jest wskazany A5r w mniejszym stopniu potrzebuje go , ale potrzebuje. Dużą różnicą jest zgranie Subwoofera z kolumnami w przypadku A5r jest perfekcyjnie, zupełnie jak by to był zestaw. Mój subwoofer to REL T5i Największą różnicą jest sprawność oczywiście na plus dla A5r Mistrzostwem jest połączenie poszczególnych pasm w A5r , góra , średnica i dół są tak zestrojone, że nie da się wychwycić
 3. Witam serdecznie. Będąc już w klubie ze Spendor s3/5r2 teraz nastąpiła przesiadka na Spendor A5r i też jest fajnie...
 4. Panowie cena Sugdena została dzisiaj obniżona, polecam bo ten niepozorny sprzęt gra niesamowicie.
 5. Czasy jak czasy, w stanie wojennym ludzie funkcjonowali, więc trzeba sobie radzić.
 6. Panowie a może i Panie biorąc pod uwagę że za oknem coraz gorsza pogoda, więc może jakieś spotkania w gronie audiofilskim ?
 7. Kupię kolumny Spendor A5R w idealnym stanie nie modyfikowane. Cena do uzgodnienia.
 8. Witam serdecznie. Posiadam wzmacniacz Sugden IA-4 33 wat w czystej klasie A . Słuchałem w internecie Klipschy Heresy III bardzo mi się spodobały. Czy one by się zgrały z moim wzmacniaczem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.