Jump to content

SlawekN

Użytkownicy
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka...
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

208 profile views
 1. Cześć. U mnie świetnie sprawdziły się Proac Response D2 w połączeniu z setką, ale miałem również okazję posłuchać Equilibrium Athmos S7 z Atollem in100se i brzmiało świetnie. Wiszą na allegro w dobrej cenie.
 2. Witam. Co do AM200 Atolla, może warto byłoby spróbować połączenia z HA Ganymede. Nie miałem okazji posłuchać, ale sam jestem ciekawy, jak by to zagrało. Z HA słuchałem tylko wzmacniaczy, od Bright mk4, przez Sola 2 po Williamsona i najbardziej spodobał mi się lampowiec.
 3. Witam. Miałem na odsłuchu IN 200 Signature. Wzmacniacz działał bardzo cicho, nie było brumienia ani wywalania korków. Pod względem dźwięku, to granie bardziej poukładane i równe w porównaniu do IN 100SE. Stąd moja decyzja o zmianie na wyższy model. Wyświetlacz działał bez zarzutu. Pozdrawiam.
 4. Witam. Sprzedam Atoll cd100 se2, w kolorze srebrnym. Stan gabinetowy, pełna dokumentacja. Gwarancja jeszcze 3 miesiące. Przechodzę na serię Signature. Jeśli ktoś zainteresowany, to zapraszam do kontaktu. Sławek
 5. Witam. Sprzedam odtwarzacz Atoll cd100se-2, srebrny, na gwarancji. Sprzęt w stanie gabinetowym. Cena d.u. Sławek
 6. Witam. Mam do zaoferowania zestaw Atolla cd100se2 i in100se w kolorze srebrnym. Sprzęt zakupiony w Korisie, w Poznaniu we wrześniu 2016. Stan gabinetowy. Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o odpowiedź na priv. Pozdrawiam.
 7. Witam szanowne forum. Ze swojej strony mogę polecić do in100se monitory ESA Continuum XXV Anniversary. Zrównoważone granie w całym paśmie i świetna góra.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.