Jump to content

Fan Blusa & Sonusa

Użytkownicy
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Dobra muzyka oraz elektronika do jej wiernego odtwarzania .
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

311 profile views
 1. Mam Pytanie Do Szanownych Kolegów Użytkowników OPPO . Mianowicie chodzi mi o Charakterystyki Filtrów Audio , czy ktoś ma dane czym charakteryzują się poszczególne filtry . Z góry dziękuje za wyjaśnienia . 5. Filter Characteristics: Configure the digital filter for the audio DAC. Some customers may prefer one type of filter over others. 􀁸 Brick Wall – Select the Brick Wall filter. 􀁸 Corrected Mini Phase Fast – Select the Corrected Minimum Phase Fast filter. 􀁸 Apodizing Fast – Select the Apodizing Fast filter. 􀁸 Mini Phase Slow – Select the Minimum Phase Slow filter. 􀁸 Mini Phase Fast (default) – Select the Minimum Phase Fast filter. 􀁸 Linear Phase Slow – Select the Linear Phase Slow filter. 􀁸 Linear Phase Fast – Select the Linear Phase Fast filter.
 2. Dzięki za wszystkie sugestie , serwis gwarancyjny trochę zmiękł po moim kolejnym monicie że to nie może być standard , odpisał że porozmawia z Yamaha o problemie . ,, Hi, Yes I have heard this on other amps of the same model. The noise you hear is the expansion of the main chassis. Before I return the unit I will speak to Yamaha and also see if there is anything I can do to reduce it. I will be in touch soon. Regards E&M ''
 3. To klikanie pojawia się z różną częstotliwością i z różnym poziomem głośności jest rzeczywiście podobne do tego przy włączaniu . Najciekawsze jednak jest to ze serwis potwierdza występowanie i uważa to za całkowicie normalne z czym zupełnie nie mogę się zgodzić .
 4. Wzmacniacz pojechał do serwisu (UK) . Taką otrzymałem odpowiedź : Hi, We have had your amp on test for the past 3 days and are unable to find any real faults with the item. I beleive the noise you can hear is caused by thermal expansion and is completly normal. I have had this amp next to me and have heard the noise you mention. I will arrange for it to be returned to you this week. Kind regards E&M {W ciągu ostatnich 3 dni testowaliśmy Twój wzmacniacz i nie jesteśmy w stanie znaleźć żadnych prawdziwych wad tego produktu. Uważam, że hałas, który można usłyszeć, jest spowodowany rozszerzalnością cieplną i jest całkowicie normalny. Miałem ten wzmacniacz obok siebie i słyszałem wspomniany hałas.} ?????
 5. Porównanie : dlaczego tak duża różnica w cenie , integra wydaje się bardziej skomplikowanym urządzeniem .
 6. Przetestowałem gramofon , ten sam efekt . Rozpocząłem rozmowę z Yamaha . Dam znać jaka odpowiedź .
 7. Faktycznie podstawa grania u mnie to oppo , ale wydaje mi się ze to amplituner denona najbardziej może ,, siać''. Jak pozbyć się złych ładunków elektrycznych przed testem ?
 8. Pozdrawiam Szanownych Forumowiczów i proszę o pomoc dotyczącą Mojej YAMAHY A-S3000 . Problem jest następujący - mianowicie gra i działa z pozoru wszystko poprawnie , ale co pewien czas z wzmacniacza słychać - klik o rożnym nasileniu i tonie , w różnych odstępach czasowych i nie ma to wpływu na tor Audio . Dodam ze jet to już drugi egzemplarz problem ten sam . Wydaje mi się ze wyczerpałem już wszystkie możliwe czynniki . ( Pociągnąłem osobną linię zasilającą w którą wpięty jest stabilizator - Nic , żądlowałem źródłami sygnału - Nic ) . Wydaje mi się że ponownie serwis ? a może nie ?
 9. Roon , tylko podczas pierwszej aktualizacji bazy danych używa dużo procesora , ale pamięci prawie cały czas około 2Gb i to jest największe jego wymaganie .
 10. Jak duży powinien być dysk ssd do synology i w jakiej specyfikacji aby Roon dobrze ,, Hulał ".
 11. Convolution w Roon - wymaga pliku wsadowego , jak i czym go wygenerować . Z góry dziękuje za wskazówki .
 12. Zacinanie . Mój 205 na serwerze SMB tnie niektóre HiRes-y i nic nie pomaga , ale te same pliki po dlna odtwarza poprawnie , myślę że OPPO audio traktuje po macoszemu .
 13. A , może Beth Hart . Bez różnicy studio czy koncert zawsze SUPER !!!
 14. Zabezpieczenie welny : https://allegro.pl/oferta/mata-wloknina-filtracyjna-f9-filtr-do-rekuperatora-7725147931
 15. Pozdrawiam hi_aro oraz wszystkich użytkowników forum mających zacięcie do majsterkowania . Uważam inicjatywę za bardzo potrzebna ( doświadczenia i wiedzy nigdy mało ) . Jestem obecnie na etapie budowy podstawowych paneli szerokopasmowych na bazie wełny mineralnej i prawdopodobnie będzie ciąg dalszy czyli panele rozpraszająco-pochłaniające oraz dyfuzory . Będę więc zapewne potrzebował pomocy tego typu jaka oferuje hi-aro (chociażby przy tworzeniu frontów do paneli binarnych ) . Jest przy tym dużo pracy ale można swobodnie dobierać materiały potrzebne do wykonania oraz dowolnie żonglować rozmiarami . Co do opłacalności to zaczynam mieć wątpliwości (kosztorys koryguje na bieżąco wraz z postępem prac - szalu nie ma ale mam nadzieje ze efekt końcowy będzie bardzo dobry plus satysfakcja .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.