Jump to content

Fan Blusa & Sonusa

Użytkownicy
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Dobra muzyka oraz elektronika do jej wiernego odtwarzania .
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

659 profile views
 1. I to jest cała PRAWDA !!! Wielka szkoda i żal .
 2. Aktualna licytacja - podaż = popyt ! [Hidden Content]
 3. Wyglądają na aktualne : [Hidden Content] [Hidden Content]
 4. Moim zdaniem w takim pomieszczeniu tylko DSP może coś pomóc ustroje trochę poprawią , ale będą duże koszty i mizerny efekt . Pozdrawiam
 5. Nie stwierdziłem ze źle gra ,,ale'' , to ma być Refererencja czyli także niezawodność . [Hidden Content] Do poczytania komentarze .
 6. ?! Fajnie by było tak postępować , ale przy każdym problemie czy usterce to chyba się nie da ? Moja A S-3000 to już trzeci egzemplarz i tez nie jest ,, idealny'' , na szczęście wszystko to w ramach 5 - letniej gwarancji jednakże za te pieniądze to trochę -SŁABE- .
 7. Niestety ale , jest to Drugi egzemplarz !! Bardzo przepraszam nie mam zamiaru nic udowadniać , podoba mi się brzmienie i budowa A S3000 Ale??!!
 8. Moje A S-3000 wróciło z serwisu jest znacznie lepiej , ale czasami coś tam kliknie . ,,Przycisnąłem'' serwis co i jak odpisali ze poprawił większość mocowań czyli odkręcił a następnie dokręcił śrubki . Wniosek jaki się nasuwa to : niedbały montaż w Malezji !!! ,, Good morning, It was completely mechanical. All the chassis screws were loosened and then tightened. There were no electronic faults. Thank you for the feedback. Kind regards E&M ''
 9. Mam Pytanie Do Szanownych Kolegów Użytkowników OPPO . Mianowicie chodzi mi o Charakterystyki Filtrów Audio , czy ktoś ma dane czym charakteryzują się poszczególne filtry . Z góry dziękuje za wyjaśnienia . 5. Filter Characteristics: Configure the digital filter for the audio DAC. Some customers may prefer one type of filter over others. 􀁸 Brick Wall – Select the Brick Wall filter. 􀁸 Corrected Mini Phase Fast – Select the Corrected Minimum Phase Fast filter. 􀁸 Apodizing Fast – Select the Apodizing Fast filter. 􀁸 Mini Phase Slow – Select the Minimum Phase Slow filter. 􀁸 Mini Phase Fast (default) – Select the Minimum Phase Fast filter. 􀁸 Linear Phase Slow – Select the Linear Phase Slow filter. 􀁸 Linear Phase Fast – Select the Linear Phase Fast filter.
 10. Dzięki za wszystkie sugestie , serwis gwarancyjny trochę zmiękł po moim kolejnym monicie że to nie może być standard , odpisał że porozmawia z Yamaha o problemie . ,, Hi, Yes I have heard this on other amps of the same model. The noise you hear is the expansion of the main chassis. Before I return the unit I will speak to Yamaha and also see if there is anything I can do to reduce it. I will be in touch soon. Regards E&M ''
 11. To klikanie pojawia się z różną częstotliwością i z różnym poziomem głośności jest rzeczywiście podobne do tego przy włączaniu . Najciekawsze jednak jest to ze serwis potwierdza występowanie i uważa to za całkowicie normalne z czym zupełnie nie mogę się zgodzić .
 12. Wzmacniacz pojechał do serwisu (UK) . Taką otrzymałem odpowiedź : Hi, We have had your amp on test for the past 3 days and are unable to find any real faults with the item. I beleive the noise you can hear is caused by thermal expansion and is completly normal. I have had this amp next to me and have heard the noise you mention. I will arrange for it to be returned to you this week. Kind regards E&M {W ciągu ostatnich 3 dni testowaliśmy Twój wzmacniacz i nie jesteśmy w stanie znaleźć żadnych prawdziwych wad tego produktu. Uważam, że hałas, który można usłyszeć, jest spowodowany rozszerzalnością cieplną i jest całkowicie normalny. Miałem ten wzmacniacz obok siebie i słyszałem wspomniany hałas.} ?????
 13. Porównanie : dlaczego tak duża różnica w cenie , integra wydaje się bardziej skomplikowanym urządzeniem .
 14. Przetestowałem gramofon , ten sam efekt . Rozpocząłem rozmowę z Yamaha . Dam znać jaka odpowiedź .
 15. Faktycznie podstawa grania u mnie to oppo , ale wydaje mi się ze to amplituner denona najbardziej może ,, siać''. Jak pozbyć się złych ładunków elektrycznych przed testem ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.