Jump to content

Zyzol

Użytkownicy
 • Content Count

  225
 • Joined

Community Reputation Całkowita

3715 Audioholik^3

Audiostereo

35

Bocznica

3680

2 Followers

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4423 profile views
 1. Zyzol

  Polityka

  "Telegram jest prawdopodobnie najbardziej niebezpiecznym komunikatorem na świecie; jest popularny m.in. wśród przestępców i terrorystów, a w Niemczech może stać się źródłem fake newsów przed wyborami parlamentarnymi - pisze "Spiegel". Niemiecki tygodnik podkreśla, że o twórcy aplikacji, Pawle Durowie, wiadomo niewiele.(...) Stworzona przez Durowa aplikacja to światowa potęga, jest na 570 milionach smartfonów. "Od początku pandemii koronawirusa jest bardziej popularna niż kiedykolwiek (...) Miliony użytkowników przeszły w tym roku z WhatsApp na Telegram, wielu z nich w Niemczech" - inform
 2. Za to z twoich kłamstwem, nienawiścią i głupotą. To nie pozwala ci zrozumieć, że w realpolityk nie ma miejsca na uczucia.
 3. To ty łżesz jak pies zrzucając mi kłamstwo. Przecież nie skomentowałem jego wypowiedzi, a tylko wywołany ja przytoczyłem. Nigdy tez nie wypowiadałem się w temacie tej wzajemnej wymiany uwag. Pojęcie kremlowska propaganda w twoim rozumieniu jest tak samo szerokie, jak i nieprawdziwe.
 4. Zyzol

  Piłka nożna

  Radzę porozmawiaj za prawdziwymi nauczycielami wychowania fizycznego (nie z tymi, co do religii lub plastyki) dorobili sobie podyplomowo wf) o tym, co dziej się obecnie z tym przedmiotem w szkołach. Zresztą ze swoich szkolnych czasów pamiętam, że zawód ten wykonywali pasjonaci, którzy przez innych nauczycieli byli nazywani pogardliwie magistrami od fikołków. W moich szkolnych czasach na lekcjach wf była gimnastyka na przyrządach i z przyborami (ławeczka, drabinki, skrzynia, kozioł, lina, piłka lekarska); lekkoatletyka (skok w dal, trójskok, skok wzwyż, sprint, sztafety, biegi przełajowe,
 5. JuG wyjaśniał to wcześniej w tej wypowiedzi: I tyle.
 6. Zyzol

  Piłka nożna

  To prawie jak Polska ze Słowacją. Kiedy wydawało się, że Polska odradza się w drugiej połowie meczu, wystarczyła czerwona kartka dla Krychowiaka i bramka wygenerowana przez polskich obrońców, aby polski zespół znowu na długo pozostawał w totalnej rozsypce. Warto zauważyć, że w meczu Węgry - Portugalia Pepe sfaulował atakującego Węgra, w taki sam sposób jak Krychowiak Słowaka, czyli stawiając mu stempel na nodze i nie dostał za ten faul żółtej kartki. Chyba sędziowie maja za dużą swobodę w nakładaniu kar za te same faule.
 7. Zyzol

  Polityka

  Nie wiem czy tag jest z JuG-iem, ale nie da się ukryć, że to ty dostajesz piany na dźwięk nazwiska Putina. Tak samo, jak na widok, że pojawiła się moja nowa wypowiedź, na która nie potrafisz zareagować inaczej jak obelgami i kłamstwami. Zresztą nie tylko mnie w ten sposób atakujesz. Używanie hejtu jako argumentu pokazuje tylko twoją miałkość jako internetowego adwersarza i małostkowość jako człowieka. Widać tez, że nie rozumiesz sensu wyrazów i zwrotów w języku polskim, skoro aż tak wzburzył cię zwrot "dał wolna rękę". Przecież można tak powiedzieć po tym, kiedy Biden publicznie oświad
 8. Zyzol

  Polityka

  Nowe określenie dla faktów - "wieszanie psów na Bidenie". Najpierw obejrzyj potem pisz. Breżniew w schyłkowym okresie prezentował się lepiej. Twoja obrona stanu zdrowia Bidena, to pudrowanie rzeczywistości.
 9. Zyzol

  Piłka nożna

  Przypuszczam, że w dzisiejszych czasach nawet Górski czy Piechniczek nie mieliby takich sukcesów. Sport wyczynowy zaczyna się od wychowania fizycznego na poziomie szkoły podstawowej. A to obecnie leży w większości szkół.
 10. Zyzol

  Polityka

  Stan faktyczny Bidena najlepiej pokazują zdjęcia filmowe z sali obrad obecnego szczytu NATO w Brukseli, kiedy to Jens Stoltenberg prowadził Bidena za rękę do jego miejsca w sali obrad. Biden wyglądał jak człowiek ograniczony ruchowo i nie bardzo rozumiejący otoczenia, w którym się znalazł. JuG zawiesił pisanie na Bocznicy.
 11. Na szczycie NATO w Brukseli padły kolejne, rozbieżne z rzeczywistością. W jednym z komentarzy ([Hidden Content]) dot. tego szczytu czytam, że "W treści deklaracji udało się jednak zachować polityczną spójność i uwzględnić zarówno klasyczne, jak i „nowe” zagrożenia. To z pewnością sukces brukselskiego szczytu." Tylko, jak ta spójność ma się do polityki USA, Francji i Turcji. USA traktują NATO jako narzędzie wspierania własnej polityki i dyscyplinowania sojuszników. Francja mówi "o śmierci mózgowej" tego paktu. A Turcja wreszcie, wykorzystuje NATO jako odskocznie do bud
 12. Zyzol

  Polityka

  Obama skrytykował Polskę i Węgry za brak demokracji. Biden zapowiada walkę o demokrację, jako jeden z głównych elementów polityki zagranicznej USA. Ten sam Biden jednocześnie zaczyna wypowiadać ugodowo w sprawie Turcji i Erdogana. Już nie mówi, jak pół roku wcześniej, o potrzebie użycia twardej ręki, zamiast potulnych próśb. Sytuacja w Turcji pod rządami Erdogana na pewno nie zmieniła się od tego czasu. Wolta wynika z tego, ze w tym przypadku interesy USA są ważniejsze od jakiejś tam demokracji.
 13. Zyzol

  Piłka nożna

  Do troków od kalesonów. Widziałeś, że takie miał?! Tu Lewandowski zaprezentował doskonale, jak gra się bez piłki. Pokazał jednak, że tego dnia oba te zespoły były lepsze od Polski o dwie klasy co najmniej.
 14. Zyzol

  Piłka nożna

  Żarty żartami, ale największe pretensje będą kierowane kierowane pod adresem Roberta Lewandowskiego. Został on wprawdzie uznany za najlepszego napastnika świata, ale żeby mógł grać za całą niemal drużynę, musiałby być jeszcze najlepszym pomocnikiem, obrońcą i bramkarzem. Warto tez zwrócić uwagę na jego kapitalną grę bez piłki w 46 minucie. Pociągnął za sobą obrońców bramkarza w jedną stronę bramki, a druga pozostała na tyle pusta, że nawet anemiczny strzał Linettego wpadł do niej. Stworzył także dogodną sytuacje bramkową swoim podaniem w końcówce meczu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.