Jump to content

Zyzol

Użytkownicy
 • Content Count

  188
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

972 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1312 profile views
 1. Miałem 930QS. Bardzo dobry dźwięk z bardzo dobrym basem. Pancerna budowa. Dział bezproblemowo i bezawaryjnie. Godny polecenia.
 2. Te estradowe kolumny zwyczajnie duszą się w Twoim pomieszczeniu. Zmień kolumny na inne.
 3. Z tego, co pamiętam, w dawniejszych recenzjach tunerów, aby podkreślić ich dobry dźwięk pisano, że brzmi na poziomie dobrego odtwarzacza CD.
 4. Widocznie masz słabą izolację termiczną i wentylację grawitacyjną. Nie możesz tego poprawić? Na moim strychu przy 20 cm izolacji zakosów, ścian i podłogi oraz poprawnej wentylacji temperatura latem nie przekracza 25 st. C, a zimą, bez ogrzewania, nie spada poniżej 10.
 5. Zyzol

  COLUMBO pamiętacie?

  Kiedyś "Endeavour" szedł na Kino+ HD bez reklam. Mam nadzieję, że tak będzie z sezonami VI i VII (ma powstać). Udało mi się obejrzeć tylko odc. 1 z VI do tej pory. Ściągnąłem go z internetu bez reklam i z polskim lektorem.
 6. Zyzol

  COLUMBO pamiętacie?

  Byś się zdziwił, jak mało mnie już dziwi w życiu i w filmie. Wracając do tematu. Chciałem dziś rano na TV 6 obejrzeć dwa odcinki Colombo. Niestety. Nie wytrwałem nawet na jednym do końca. Dziś ten serial po prostu męczy. Ale może tylko mnie.
 7. Zyzol

  COLUMBO pamiętacie?

  Napiszę, być może zdaniem wielu, herezję. Dla mnie lepszym serialem był "07 zgłoś się", a i naturszczyk Bronisław Cieślak grał rolę detektywa lepiej.
 8. Co tu dużo pisać - to był Aktor.
 9. Zyzol

  COLUMBO pamiętacie?

  Odpowiedzi można poszukać na płatnych platformach tv, gdzie na niektórych kanałach Columbo znowu gości.
 10. Miałem Sony TA-F645 R. Był muzykalny i miał dobry bas. Dla mnie był wart uwagi.
 11. Miałem (konkretnie M34i) chyba przez trzy lata. Męcząca góra i kiepski bas.
 12. Poza Mission M34 każde są godne rozważenia.
 13. To tylko częściowa prawda. Jak mi się wydaje. Czasami na prezentowanych zdjęciach widać obok klocków hi-fi flaszki z alkoholem, kryształy czy inne zbyteczne duperele. Do słuchania wykorzystuję pokój o pow. ok. 20 m kw. i zawsze znalazło się w nim miejsce na dzielone zestawy audio. Większy problem jest z kolumnami. Tu na 8 kolumn, które miałem, było 5 podłogówek i 3 ustawione w regale. Chcieć to móc. Myślę, że na odwrót od dzielonych zestawów hi-fi wpływają nie tylko warunki lokalowe, ale i moda. Twory w rodzaju Devialet'a jakoś mnie nie rajcują. Przyznam szczerze, że również z uwagi na cenę.Tym bardziej, że sprzętu audio nie tylko słucham, ale lubię niego patrzeć. W moim starym Fisher-ze ciągle miga wyświetlacz pokazując moc kanału,jest także bogata w regulatory i przyciski płyta czołowa. To ma swój urok.
 14. Ma dużą, a w zasadzie jakąś część dużej wierzy - amplituner, odtwarzacz cd i kolumny oraz kable za ok. 1000 PLN. Elektronika używana, kable nowe. Bo mam do tego odpowiednie warunki lokalowe. Wszystko odpowiednio rozstawione, amplituner i odtwarzacz cd stoją obok siebie, a nie jeden na drugim. Nic się nie grzeje i kabli też nie widać, bo leżą za szafka na podłodze. Do tego wygodny dostęp do wszystkiego. Ponieważ mój sprzęt audio to już jakiś tam vintage dobrze zgrywa się z tradycyjnym kompletem skórzanym i roślinnością w pokoju. A dźwięk? Może nie za 20000 PLN, ale być może lepszy od niejednego współczesnego zestawu dzielonego za 10000 PLN. AS ma w tej chwili blisko 70000 użytkowników. Ciekaw jestemilu z nich ma w tej chwili Primare, Cyrusa, Naima , AVM, T+A czy McIntosha za 20000 PLN. Raczej najczęściej są kupowane zestawy all in one za kilkaset złotych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.