Jump to content

Zyzol

Użytkownicy
 • Content Count

  172
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

668 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

972 profile views
 1. Zyzol

  Jaki amplituner

  Masz kolumny stereo z lat 1990. Kup amplituner stereo z tego samego okresu, a nie namiastki amplitunerów wielokanałowych.
 2. Takie przeźroczyste rurki izolacyjne są w komplecie. Do tego są jeszcze dwie mniejsze z kolorem wejść wkładane w te izolacyjne. Stosuję to rozwiązanie bezproblemowo od kilku miesięcy. Po odpowiednim od dokręceniu rurka izolacyjna dochodzi do samego gniazda. Nie ma możliwości zwarcia.
 3. Powtórzę to, co napisałem jakiś czas temu w złożonym przez siebie wątku "Problem z zaciskami." Problem rozwiązałem stosując adapter na wtyk bananowy KaCsa BP-2683G. Może nie jest to rozwiązanie audiofilskie, ale w takich gniazdach trzyma kabel mocno. Dodam, że zastosowałem to w przypadku kabli AQ Type 2.
 4. Wątek martwy od prawie siedmiu lat. Był sens przenieść, ale do Archiwum.
 5. Zyzol

  Firmy kurierskie

  Dla mnie najgorszą firmą kurierską w ostatnim roku stał się Pocztex. Kilkakrotnie zawalili termin dostarczania przesyłki i nigdy nie borą za to odpowiedzialności, ani nie przepraszają. Do tego fałszują dane, jakie zawiera "Śledzenie przesyłek - Tracking". Poprzednim razem na WER wysłali moją przesyłkę w Polskę, zamiast do UP oddalonego o kilkanaście km. Dzięki czemu krążyła po Polsce kilkaset km - bo pracownik WER pomylił się. Ostatnio przesyłka przeleżała w UP oddalonym od mojego miejsca zamieszkania o 1000 m w linii prostej, przeleżała przez 5 dób i nie znaleziono sposobu na jej doręczenie. Wkurzony całą sytuacją odebrałem ją sam. W tym czasie do Centralnej Bazy Danych ZST dwukrotnie wysyłano informacje o jej próbie doręczenia - mimo, że takich prób doręczeń w ogóle nie było, a już po odbiorze osobistym przesyłki ok. godz. 9.15 wysłano do Centralnej Bazy Danych ZST informację, że doręczono ją dokładnie o 19:07. Interweniując telefonicznie na dole, słyszałem o rzekomej awarii samochodu i o faktycznym braku ludzi bo czas urlopów. Interweniując w centrali - proszę napisać skargę to rozpatrzymy.
 6. Zyzol

  Rutger Hauer R.I.P.

  Zapamiętałem jego rolę Martina w filmie Paula Verhoevena "Ciało i krew" z 1985 roku.
 7. Jeśli chodzi o ustawienie, to jeżeli jest taka możliwość ustawiłbym kolumny na krótszej ścianie. Jeśli chodzi o wady - być może ustawienie i za słaby do tych kolumn amplituner.
 8. @prezes83 nie napisałeś nic o tym dlaczego masz zamiar wymienić swoje obecne kolumny. Jakie mają wady Twoim zdaniem oraz jak są ustawione.
 9. Brzmią zdecydowanie lepiej. Opinię wyrażam na podstawie odsłuchu Denon DRA 500/700 w zestawieniu z Luxman R-357 i Fisher RS-1913.
 10. Zyzol

  Zmarł opiekun Alfa

  Po długiej walce z chorobą nowotworową Max Wright zmarł w wieku 75 lat: https://teleshow.wp.pl/max-wright-serialowy-tata-alfa-nie-zyje-6396376324630145a Bez Niego i bez Alfa nie byłoby tego inteligentnego i zapomnianego już przez telewizje serialu. To jest jeden z moich ulubionych amerykańskich seriali.
 11. Zyzol

  Problem z zaciskami.

  Problem rozwiązałem stosując adapter na wtyk bananowy KaCsa BP-2683G. Może nie jest to rozwiązanie audiofilskie, ale w takich gniazdach trzyma kabel mocno.
 12. Oprócz tego zgoda. Moim zdaniem 3 x 30 - kolumny, piecyk, źródełko. Zdecydowanie nie doceniłeś źródełka.
 13. Zyzol

  Pomóżmy Kolegom!

  Pomogłem koledze. Posiadłem jego amplituner za audiofilski interkonekt, który nie pasował mi ze względu na sztywność. U mnie nie grzeje się tak mocno, gdyż stoi w otwartej przestrzeni, a i chyba kurz się już wypalił.
 14. Albo z piecykami Rotela serii 9xxAX.
 15. Też jednorazowo i bezproblemowo kupiłem tam kolumny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.