Jump to content

Zyzol

Użytkownicy
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

519 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

682 profile views
 1. Zyzol

  Zmarł opiekun Alfa

  Po długiej walce z chorobą nowotworową Max Wright zmarł w wieku 75 lat: https://teleshow.wp.pl/max-wright-serialowy-tata-alfa-nie-zyje-6396376324630145a Bez Niego i bez Alfa nie byłoby tego inteligentnego i zapomnianego już przez telewizje serialu. To jest jeden z moich ulubionych amerykańskich seriali.
 2. Zyzol

  Problem z zaciskami.

  Problem rozwiązałem stosując adapter na wtyk bananowy KaCsa BP-2683G. Może nie jest to rozwiązanie audiofilskie, ale w takich gniazdach trzyma kabel mocno.
 3. Oprócz tego zgoda. Moim zdaniem 3 x 30 - kolumny, piecyk, źródełko. Zdecydowanie nie doceniłeś źródełka.
 4. Zyzol

  Pomóżmy Kolegom!

  Pomogłem koledze. Posiadłem jego amplituner za audiofilski interkonekt, który nie pasował mi ze względu na sztywność. U mnie nie grzeje się tak mocno, gdyż stoi w otwartej przestrzeni, a i chyba kurz się już wypalił.
 5. Albo z piecykami Rotela serii 9xxAX.
 6. Też jednorazowo i bezproblemowo kupiłem tam kolumny.
 7. Zyzol

  Pomóżmy Kolegom!

  Odwiedziłem wczoraj Kolegę, który nabył receiver Fisher RS-1913. Moją uwagę zwrócił dziwny zapach w pomieszczeniu odsłuchowym. Zbadałem jego nabytek i doszedłem do wniosku, że wydziela go mocno nagrzana płytka osłonowa wyjątkowo bogato świecącego wyświetlacza. Nie znam budowy tego odbiornika. Ma on radiator zasilania poza obudową. Wnętrze pokryte sporą warstwą kurzu. Czy kurz może być tego przyczyną? Może nieodpowiednie żarówki podświetlające płytkę osłonową? Może to specyfika tego modelu? Jakieś inne podpowiedzi? Sprzęt jest naprawdę zacny i szkoda go złomować.
 8. Zyzol

  SERIALE ZAGRANICZNE

  W gazetach z pewnością nie napisaliby tego, co sądzę o ostatnim sezonie tego serialu. 🙂
 9. Zyzol

  NOCNY MAREK .

  Czy przy obecnym poziomie audycji radiowych można być nocnym markiem? I jakie audycje?stacje dla nich polecacie?
 10. Aby na pewno jestem na Forum audiofilskim? 😉 Zadbany 25 letni klocek czasami wygląda lepiej niż nowy.
 11. Miałem kinowy STR-DB 1080 QS I był do jeden z najlepszych dźwięków stereo z kilkunastu amplitunerów, jakie miałem lub odsłuchiwałem (marek Denon, Diora, Luxman, Pionieer, Radmor, Sony czy Technics).
 12. Ostatnio wystawiane są na sprzedaż receivery Fisher RS-1913. Moją uwagę zwróciły wyjątkowo duża moc 100-140 na kanał oraz pięciozakresowy korektor.Jak to gra?
 13. Zyzol

  COLUMBO pamiętacie?

  Zapewne każdy z tego serialu pamięta jeszcze cygaro, wymięty prochowiec porucznika Columbo i jego kabriolet Peugeot 403 w jeszcze gorszym stanie. No i psa. Chyba żony. Natomiast jeśli chodzi o treść odcinków... Raczej trudna sprawa. Bo wszystkie były raczej kręcone wg jednej matrycy.
 14. A w jaki sposób ta szkodliwa propaganda w nim się przejawiała? Może tym, że sierżant z tego filmu awansował na pułkownika w "Czterech pancernych..." albo odwrotnie? 🙂
 15. Zawiódł mnie właśnie 27 letni amplituner stereo Luxman R-351. Made in Japan. Widocznie jestem pechowy, ale nie zniechęcony. 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.