Jump to content

Darek7774

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

164 profile views
 1. Witam. Po ostatnich dyskusjach w klubie jestem w wielkiej D... Jestem zupełnym amatorem który czerpał wiedzę z opinii, sugestii i doświadczenia innych osób w tym klubie. Użytkuję Canto Grand S16 i Cayin a55TP. Gra mi to jak na moje warunki pomieszczenia, sprzętowe, finansowe i osłuch super i jestem w pełni zadowolony. Czytam o kolumnach, głośnikach, lampach, wzmacniaczach itp itd. I teraz po tych dyskusjach ma wielką zadrę! Źle wybrałem, mogłem inaczej? Mam to wszystko wyrzucić za okno? Pierwsza myśl ... chyba tak! Bo coś tu nie jest w porządku. Na dzień dzisiejszy, jednak NIE! Ale ... gdzie jest prawda? Muzycznie, dźwiękowo, sprzętowo, obsługowo wszystko mi pasuje! Sugestie forumowiczów są dla mnie bardzo ważne. Piszczcie jak najwięcej o swoich doświadczeniach! Mam nadzieję, że Klub będzie działać jak dawniej i będzie encyklopedią nie tylko dla „wytrawnych” słuchaczy ale także dla tych z „niższej półki”. Poczułem się przez moment dyskusji jako użytkownik sprzętu „2 sortu”. Ale takie mamy czasy. Będę nadal czytał i obserwował Klub bo wiele fajnych rzeczy w nim się dowiedziałem i jeszcze się wydarzy! Nie wiem jak działa forum, jakie ma zasady marketingowe ale wiele dobrych rzeczy i tak się dowiedziałem. D. Keep on rock in the free world!
 2. Darek7774

  Hard/Blues Rock

  Ciągle czegoś szukamy a jednak klasyka robi swoje. Nowe stare Led Zeppelin " Song ..." ech..... Piękne!
 3. Dziękuję za info. Skończy się pewnie tak że zrobię zakup bo cenowo jest to przystępna opcja. Fajne wasze opinie ma 05a ale 05b z opisu też wygląda ciekawie.
 4. Bardzo mnie interesuje ten temat. Może ktoś ma porównanie 05A do 05B? Szukam DAC w rozsądnej kwocie i może to jest dobry kierunek. Zestaw to CG16Hz Cayin55tp. Gram teraz z AriesMini do NuforceDac80. Interesuje mnie właśnie nowy model DAC na AK.
 5. Wielkie dzięki. Tak też zrobię za jakiś czas. Mój poprzedni post był trochę euforyczny ale to mój początek ze wzmacniaczem lampowym i jestem pod ogromnym wrażeniem jak wymiana poszczególnych lamp wpływa na zmianę brzmienia. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 6. Małe zmiany. Cayin a55tp wymienione 12ax7 telefunken i 12au7 Raytheon black plates. Telefunken - szczegóły, powietrze, Raytheon - dociążył wszystko. Hmmm ... Jestem w innej bajce. Bałem się tej inwestycji bo robiłem to "w ciemno" ale "pod opieką i kontrolą". Było warto!!! Posłuchałem tylko kilku wartościowych wskazówek. Zostały jeszcze kt88 firmowe planuję 6550 tung sol. Dobry kierunek? Najważniejszą opinią były słowa mojej małżonki: nigdy jeszcze na sprzęcie audio nie słyszałam tak prawdziwych naturalnych i słyszalnych dotknięć w nagraniach audio w klawisze pianina/fortepianu. Mało jeszcze słyszeliśmy ... ale kierunek chyba dobry. Już się boję ... o swoją kieszeń w przyszłości. Foto "nowych" lampek w akcji. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Zapomiałem o ważnej rzeczy. Oczywiście ... moim zdaniem, w moim systemie i w moich warunkach. To tak żeby uniknąć niepotrzebnych komentarzy. Opinia wyłącznie subiektywna. Miłego wieczoru muzycznego. Czekam teraz na spotkanie live na brzegu rzeki. ☺️ Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 7. Od jakiegoś czasu używam Tidal. CD odpoczywa. Aries Mini ze zmienionym zasilaczem od Tomanka (ten tańszy model ale u mnie zrobił już różnicę) połączony coax do Nuforce DAC80. Co do Ariesa Mini to obsługuję przez IPada, w miarę dobry router, ustawiony tylko do streamingu przez wifi na 5Ghz. Nic mi się nie wiesza. Jestem zadowolony. W sprawie dac-a nie mam doświadczenia. Wcześniej miałem Aune x1s i przejście na Nuforce to inna bajka i poziom grania. Wewnętrznego daca w Aries mini już nawet nie testowałem. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 8. Witam. Zgłaszam chęć przystąpienia do Klubu. Zestaw to Cayin a55tp i Canto Grand Studio16Hertz. Nie jestem zawodowym znawcą audio tematów a tylko jak to ładnie się nazywa wielbicielem dobrego brzmienia i muzy. Po dwóch latach poszukiwań, przewalania używanych wzmacniaczy i kolumn trafiłem na Wasz klub. Z uwagi na brak doświadczenia miałem trochę obaw co do lampy ale okazało się że to tylko stereotyp. Zestaw Cayin i kolumny Studio16 dały mi w końcu spokój i ukojenie. Zacząłem w końcu ponownie słuchać muzyki a nie sprzętów. Brzmi jak slogan reklamowy .... ale taka jest prawda. Moim zdaniem. Poruszane w Klubie tematy pozwoliły mi się ukierunkować i wybrać opcję, która w pełni mnie satysfakcjonuje. Podziękowania dla klubowiczów i Grzegorza za dobrą radę i cierpliwość co do "prostych, głupich" pytań.
 9. Witam. Zgłaszam chęć przystąpienia do Klubu. Zestaw to Cayin a55tp i Canto Grand Studio16Hertz. Nie jestem zawodowym znawcą audio tematów a tylko jak to ładnie się nazywa wielbicielem dobrego brzmienia i muzy. Po dwóch latach poszukiwań, przewalania używanych wzmacniaczy i kolumn trafiłem na Wasz klub. Z uwagi na brak doświadczenia miałem trochę obaw co do lampy ale okazało się że to tylko stereotyp. Zestaw Cayin i kolumny Studio16 dały mi w końcu spokój i ukojenie. Zacząłem w końcu ponownie słuchać muzyki a nie sprzętów. Brzmi jak slogan reklamowy .... ale taka jest prawda. Moim zdaniem. Poruszane w Klubie tematy pozwoliły mi się ukierunkować i wybrać opcję, która w pełni mnie satysfakcjonuje. Podziękowania dla klubowiczów i Grzegorza za dobrą radę i cierpliwość co do "prostych, głupich" pytań.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.