Jump to content

Bunk

Użytkownicy
 • Content Count

  1154
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

366 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

384 profile views
 1. Sound, skoro twój świetny bezpiecznik i w ogóle ten super hiper słuch nie odróżnił trąbki od saksofonu, a jesteś taki sofisticated, to możesz mnie obrażać nadal. NIe rusza mnie to.
 2. A co ma do rzeczy co dla mnie znaczą oba saksofony? To ty nie rozróżniasz trąbki od saksofonu bo ich BRZMIENIE masz w dupie. Interesuje cię tylko częstotliwość.
 3. A może ty przeczytaj co piszesz?
 4. Dlaczego mnie to tłumaczenie nie dziwi. Kolega, nie słucham w całości to, co chce ocenić, nie skupiam się na instrumentach tylko na częstotliwości. To ty naprawde słuchasz tylko bezpiecznika?
 5. Dokładnie, przeczytał co ma porównać, nie zauważył, że nie było napisane, że od pierwszej sekundy, i trąbke pomyił z saksofonem nasz wyśmienicie obdarzony słuchem forumowicz. Bo dwa saksofony można pomylić więc wstydu nie ma. A więc trafię. A tu trąbka. Ej, ja też słyszę różnice w dźwiękach. A jest koś kto nie słyszy? Chociaż ja aż tak się nie obnoszę ze swoim słuchem nietoperza... Może jestem człowiekiem?
 6. To zdecyduj się, moc kolumn czy wzmacniacza?
 7. Ej, przecież nikogo nawet nie próbowałem straszyć, o czym piszesz :-)
 8. A skąd ja to mam wiedzieć co tam u ciebie się zadziałało? Nie będę ci pisał czym jest moc głośnika bo już ni mam ochoty, staję się zbyt nerwowy ale to, że ty sądzisz, że to przez zbyt dużą moc kolumny, to świadczy tylko o tobie.
 9. I odkąd to moc głośników obciąża wzmavniacz? HAHHAHAA
 10. Gerard myśli, że jak zamiast 20W 8ohm głośnika podepniesz 2kW 8ohm to spalisz wzmacniacz. Oczywiście powstrzymuję się od dosadnego komentarza bo nie jestem Lechem. Nie potrafię znieść takiej niewiedzy. EDIT, teraz się powstrzymałem ale ogólnie nie potrafie nie nazywać rzeczy po imieniu
 11. Chyba twój, skoro to ciągle 8ohm czy tam 4ohm to się nie wyłącza, moc głośników, którą mogą przyjąć nie oznacza że obciążają tą mocą wzmacniacz O czym ty piszesz? I jak tu się nie unieść
 12. Heh, ja mam tda7294 w mostku w moim wypasionym subwooferze :-) Ale przez myśl mi nie przeszło, żeby poprawiać tą końcówkę drutami. Tzn od wzmacniacza do głośnika mam 5mm2 ale to tylko przekrój brałem pod uwagę. To jest przecież LOGICZNE.... Serio audiofile zachwycają się TD7294 w stereo?
 13. A mi jest żal projektantów końcówek mocy czy też jakichkolwiek innych scalonych elementów aktywych. Napracujesz się, zrobisz to żródło prądowe najbardziej stabilne jak się tylko da, żadne wahanie napięcia nie wpłynie na wzmocnienie sygnału (w określonych ramach oczywiście) i mam. Nie. Przyjdzie kablarz.... nie, prrrrr, to nie daje dżwięku. Podepnie drut i jest.
 14. Swoją drogą to jest najbardziej naiwna grupa konsumentów z jakimi się spotkałem, ci słuchacze kabli. Wyobrażasz sobie w warzywniaku "nie powiem panu czy te jabłka są słodkie, czy kwaśne, każdy musi sprawdzić to w swoich ustach", albo "nie powiem panu czy ten sos to jest sos czosnkowy czy pomidorowy, każdy musi sprawdzić to na własnej pizzy". Nie gra tak, jak ma grać, Twoja Wina.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.