Jump to content

Bunk

Użytkownicy
 • Content Count

  1333
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

449 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

527 profile views
 1. Bunk

  Audio mity

  No, zwłaszcza Sound przyjął postawę wyparcia, o ile pamiętam, na fakt, że waląc czteropak dziennie może być przynajmniej pijakiem.
 2. Bunk

  Audio mity

  Ale ja nie pisałem a uzależnieniu od alkoholu. O wszystkich. Tych z audio mitów również.
 3. Bunk

  Audio mity

  I o to chodzi. Trzeba wiedzieć, kiedy przegrałeś z uzależnieniem. Nie musisz od razu walczyć jak lew, żeby uzależnienie zwalczyć, bo nikt z nas nie jest lwem. Jesteśmy słabi i łatwo jest tkwić w ustalonyh ramach, wygodnych, które nas niszczą. Nie ma się czego wstydzić. Jednakże trzeba mieć tego świadomość, że tkwisz w jednokierunkowej drodze.
 4. Zaraz, to ile trzeb mieć zamówień żeby wykonać najprostszy, zarazem najlepszy zasilacz? Tysiąc? W poniedziałek wkleję połączenie równoległe dwóch 7824 które przy krótkotrwałych zwarciach (PRODUKCJA) nie wywalają ponad 36V które uruchamiają zabezpieczenia wyświetlacza. A o czym piszę, maszyna ponad 10 lat, wiele funkcji już nieaktywne ale ciągle wspaniala I zasilacz impulsowy był na tyle niestabilny podczas krótkich zwarć, że walił napięciem, uszkadając inne ważne i drogie elementy. W tym momencie powiedziałem dość. Zwykły zasilacz da radę to tylko 2A. I ne będzie robił afer podczas zwarć. 2 7824 dają 2 A. I działa
 5. Rozumiem, że odziera je z izolacji (inna grupa społeczna też tak czyni, następnie sprzedają na złom) i zakłada swoją i to zmienia brzmienie? Niesłychane.
 6. Bunk

  Audio mity

  Tak, nawet takie niedorzeczne stwierdzenia jak "jestem naukowcem z wykształcenia" nie powodują refleksji u czytających. Pomijając to, że nie mają nic. Lanie wody i tyle. Proponuję ponownie osłuchanym, zastosowanie PRAWDZIWEGO elementu kierunkowego w obwodzie uzwojenia pierwotnego transformatora zasilającego. Może być dioda z bezpiecznika. Usłyszą prawdziwy odgłos strzyżenia owiec.
 7. Bunk

  Audio mity

  Przecież oni nic nie mają. Nic. Ten sam przewód u jednego zamula basy u innego poprawia punktowość. Ten sam przewód u jednego poprawia czarne tło u innego pogarsza. Żadnych przewidywań n/t zachowania się konkrentego przewodu. Lanie wody na całego. A tu proszę, dioda i kondensator na bezpieczniku. Kondensator jakiś taki symetryczny ale dioda? To jest konkret, ma kierunek. Tylko nie taki jak oni sobie wyobrażają. Z naciskiem na wyobrażają. Osłuchanym proponuję wpiąć diodę w obwód uzwojenia pierwotnego transformatora zasilającego , której symbol jest wydrukowany na opasce bezpiecznika i posłuchać kierunkowego elementu. Może wtedy poczują skalę oszustwa, jakiemu zostali poddani.
 8. Bunk

  Audio mity

  Debile, co można więcej napisać?
 9. Bunk

  Audio mity

  I masz rację, on myśli że manipuluje ludźmi. To nieudacznik
 10. Bunk

  Audio mity

  Dlaczego nie jestem zdziwiony? Zero merytoryki. Dziękuję chociaż za podobającą mi się pisownię. Nie sądziłem, że na tym forum można się tak przyjemnie kłócić.
 11. Bunk

  Audio mity

  Fajnie, że ty również. A więc dla ciebie. Porlick dokładnie opisał działanie przewodów połączeniowych. I tylko głąb będzie nimi korygował barwę, bo nic nie może skorygować za pomocą druta, zamiast korektora barwy. Cześć.
 12. Bunk

  Audio mity

  Przecież napisał prawdę. Nie sądzisz, że trzeba być wyjątkowy hipokrytą, żeby odżegnywać od wiary korektory barwy, jako nie dogłębnie purystyczne, jednocześnie szukać korekcji barwy(sceny i innych filozoficznych określeń) w zwykłych drutach? Kto tak robi? Tylko dureń chyba.
 13. Bunk

  Audio mity

  Z Soundem nie ma o czym rozmawiać. To jest taki płaskoziemca, co idzie na plaże i mówi do siebie: "kurczę, widzę że jest plaski horyzont, woda się nie zakrzywia, ja to widzę moimi oczyma, mówili prawdę na YT" I już. Ja widzę ten płaski horyzont to ziemia płaska. Ja słyszę to kabel gra.
 14. Bunk

  Audio mity

  No dobrze, trąbkę z saksofonem pomyliłeś bo cztery piwa. Po ilu małpkach usłyszałeś bezpiecznik? Nie pij tyle Sound, to niezdrowo. Merytoryka i Sound to przeciwieństwa.
 15. Bunk

  Wplyw kabla na scene

  Otóż to, jak rzadko spotkać rzeczywisty opis rzeczywistości, i paanowie słyszący, nieważne jest że siedzieliście w kącie. Odtwórzcie sobie opis kowadełka i młoteczka i jak się to zmienia z wiekiem i bedziecie w domu. Ku waszemu niezrozumieniu, im jesteście starsi tym gorzej słyszycie. Dotarło?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.