Jump to content

AiM-TV

Użytkownicy
 • Posts

  125
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

23 Neutralny

Audiostereo

23

Recent Profile Visitors

2126 profile views

AiM-TV's Achievements

 1. AiM-TV

  Dac Chord Dave

  Warto dorzucić zasilacz liniowy do E30. Mam takowy na Struder900. Zyskuje rozdzielczość, detal pokazany klarowniej, granie z większym rozmachem. Nie wiem jak z Pontusem ale do Aresa II to mi sie na pewno nie chce wracać🙂
 2. Miałem tego Isoteka do A14, kabel grał neutralnie, czysto i detalicznie. DAC w A14 jak dla mnie jest ciut przyciemniony, więc z tym kablem było niezłe zgranie. W swojej cenie godny polecenia.
 3. ktoś porównywał może Chord Clearway do Chord Clearway X?
 4. Z tego co wiem lepiej omijać listwę, wpinając kabel bezpośrednio do gniazdka w ścianie.
 5. bede wysylał do serwisu😉 A na serio, to będę próbował już tylko przez LAN.
 6. Po problemach z aktualizacją i zawiechą wzmacniacza. Wrócił mój A14 z serwisu, wgrali najnowszy soft i jest wszystko ok. A ja sobie wgrałem, że po tej aktualizacji brzmi jakoś lepiej i też jest ok😉
 7. jak to jest z takim H95? - przeryłem z 40 stron w klubie od czasu ogłoszenia premiery. Jakaś jedna lakoniczna wzmianka, poza tym cisza. Hegel z tego segmentu nie cieszy się poparciem fanów, nie warto brać pod uwagę? Ktoś ma albo miał okazję dłużej posłuchać, czy w tym budżecie jest lepsza alternatywa?
 8. miałem wpięty kabel LAN z routera. W menu pokazało mi "connect" oraz IP, DNS, itp. Jednak wchodząc w opcję wyszukiwania aktualizacji po chwili pojawiał się komunikat "failed". Być może router mial jakieś założone ograniczenia i lepiej by poszło bezpośrednie wpięcie, omijając router. Zgłosiłem już w serwisie, wysyłam i będą sprawdzać.
 9. Chyba po zawodach, kilka minut odpięty i nie rusza. Trudno, poleci do serwisu, no to se dzisiaj posłuchałem...😉
 10. Jakaś porażka z tą aktualizacją A14, po Ethernet nie poszło. RS232-USB zgodnie z instrukcją połączyłem się z urządzeniem. Dałem do wysłania plik z nowym softem, ekran zgasł i koniec, nie wstaje. Jest jakiś wymoszony reset urządzenia, czy serwis?
 11. Ktoś jeszcze próbował aktualizować firmware Rotela przez Ethernet? Postępuje zgodnie z instrukcją, wykrywa połączenie, ale w menu aktualizacji wyświetla błąd, nie znajduje nowego softu. Będą musiał jednak spróbować z RS232 - USB, ma Win10 Home, więc z kablem może nie bedzie problemu z tego co piszą jak z Win Pro.
 12. Czyli przez Ethernet tak samo jak RS232 zgodnie z instrukcją?
 13. tą aktualizację robi się tak jak instrukcja ze strony pokazuje przez złącze RS232 czy też USB? Ewentualnie może być połączenie adapter RS232-USB?
 14. Zapędziliście się w tych moto porównaniach, stare-nowe i jakoś pomijacie, że współczesny VW Golf objeżdża w wielu aspektach kilkunastoletnie Porsche🙂
 15. Dzięki, z grubsza wiem czego się spodziewać i chyba trzeba się z tym pogodzić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.