Jump to content

AiM-TV

Użytkownicy
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Recent Profile Visitors

1028 profile views
 1. Tego nie wiem, który wygrzany bardziej. Ale najpierw był A14, potem A12 z tą zjawiskową przestrzenią. Myślałem, że mam omamy i poprosiłem o ponowne wpięcie A14, brzmienie wróciło do tego co wcześniej na nim słyszałem, fakt A14 był bardziej aktywny w basie. Ale żeby wygrzanie wprowadzało aż tak odczuwalne zmiany?, chyba bardziej prym tu wiodą subiektywne wrażenia. Kolumny ProAc Response DT8
 2. Tak dopytuję o wrażenia innych, bo podczas odsłuchu A12 zagrał mi zdecydowanie lepszą przestrzenią niż A14. W A12 byłem otoczony całym wydarzeniem muzycznym, natomiast A14 grał przede mną. Różnica aż nie wiarygodna.
 3. a góra pasma i scena na którym Ci bardziej odpowiadała, a może były podobne? Z testów wynika, że tu lepiej wypadł A12, choć wiadomo, że testy to raczej trzeba pierwiastkować.
 4. dzięki za porady, sprawdzę 501 z Cyrusem HD. A jak myślicie z Rotelem A14, zgrają się 501?
 5. Miałem okazja posłuchać F501 z Audiolab 6000A. Całościowo przekaz nawet bardzo mi odpowiadał, tylko basu zdecydowanie za dużo, żeby można było od czasu do czasu zaszaleć z większą głośnością w mieszkaniu w bloku. Coś jest godnego polecenia w podobnym budżecie z mniej udzielającym się basem, ale fajną średnicą, górą i przestrzennością?
 6. Czy do Rotel A14 można podpiąć kartę WIFI USB i będzie można streamować z Tidala? Dobrze kombinuje, czy źle?😉
 7. AiM-TV

  Sprzedam/kupię

  Uff, to znaczy, ze wszystkie dotychczas spotkane to oryginały, bo to że każdy może sobie pomalować to tylko nie potwierdzona dowodami teoria😉
 8. AiM-TV

  Sprzedam/kupię

  Dla mnie w tym twierdzenie jest sugestia, że pojawiały się takie praktyki, czyli pomalowane czubki udające oryginały - "...audiofile się na to łapią i o to chodzi w tym biznesie..."
 9. AiM-TV

  Sprzedam/kupię

  Bzdura, taka sama jak moja z przypuszczeniem, że jesteś konkurencją dla Tube Store (moje błędne założenia). Podaj jakiś przykład, że coś takiego kiedykolwiek miało miejsce.
 10. AiM-TV

  Sprzedam/kupię

  Zakładam, że Tubes Store to Twoja konkurencja. Pomijam ich politykę kreowania cen, ale myślisz że aż tacy są nieuczciwi, żeby podrobić lampy NOS? Przecież ich klientami są nie tylko żółtodzioby...
 11. AiM-TV

  Sprzedam/kupię

  Cóż przyznać trzeba, że frycowe musiałem zapłacić🙂 Teraz i tak sprzedaję ze stratą. Tak z ciekawości, miałeś w tej cenie wersję militarną z czerwonym czubkiem?
 12. AiM-TV

  Sprzedam/kupię

  Lampy Raytheon 12AU7 ECC82, wojskowy NOS - UNIKAT, cena - 690 zł para [Hidden Content]
 13. Tutaj masz link do krótkiego opisu zmodowanych K701. Gniazda 3.5 mm do obu muszli. Można wykorzystać bardziej klasowy kabel, co niezwykle służy K701. [Hidden Content]
 14. AiM-TV

  Sprzedam/kupię

  Lampy Raytheon 12AU7 ECC82, wojskowy NOS - UNIKAT [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.