Jump to content

AiM-TV

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

342 profile views
 1. Widocznie klient indywidualny zepchniety został na dalszy plan. Sklepy zapewniają stałą robotę a nawet jej nadmiar i dopóki jest koniunktura w dużych zleceniach, sytuacja się nie zmieni. Z tym, że w lutym czekałem niecałe 2 tygodnie na zamówiony zasilacz...
 2. pytanie laika - Czy zasilacz zrobiony przez Tomanka (i nie tylko) do innego przetwornika niż mój obecny ale posiadający to samo napięcie mozna bezpiecznie wykorzystać? Zakładam, że ewentualna zmiana kabelka DC na właściową wtyczkę jest nie istotna.
 3. Ale jakie jest wyjście przy indywidualnym zamówieniu?, np. zasilacz pod przetwornik. Na allegro nie kupisz. Pozostaje Tomanek, ale jeśli już to za pobraniem.
 4. Nie nadążam za Twoim tokiem rozumowania. Jeśli słyszę różnice w brzmieniu to coś z moim słuchem jest nie tak? Jasne, tak sobie tylko wkręcam. Spróbuję sobie wmówić, że jednak nie ma żadnej odmienności w brzmieniu, być może będzie żyło się lepiej...
 5. sorry, jeżeli brakuje spójności. Skoncetrowałem się na pokazie możliwości przetworników Young DSD vs mkIII. Podpiętę do tego samego wzmacniacza i tymi samymi kablami. Mk III pokazał dużo wyższą klasę, więc upraszczając założyłem, że wzmacniacz nie stanowił wąskiego gardła. Wzmacniacz był jaki był, skoro różnice były widoczne jak na dłoni, nie miałem potrzeby szukać punktu odniesienia w innym być może referencyjnym AMPie.
 6. Sprzęt z wyposażenia dystrybutora Erzetich Bacillus. Takie niepozorne cacko, ale nie czułem, żeby wprowadzał jakieś ograniczenia.
 7. Połączenie rewelacyjne. Doskonała dynamika, wielkość i głębia sceny. Tylko, że mógł być odpowiedzialny za to jeden "ficzer" - kabel RCA Entreq Discovery za 5,5k. Niestety nie było "zwykłych" kabli na podmianę, no ale robotę zestaw zrobił i wrażenia pozostały w pamięci.
 8. W GFMOD pojawiło się dobre promo na M2Tech Young mkIII - po wystawowy, full gwarancja. https://www.gfmod.pl/pl/p/M2Tech-Young-DAC-MK-III-/262
 9. Słuchałem u dystrybutora GFMOD we Wrocławiu. Nie zgłębiałem budowy tych przetworników, ale coś jednak musiało zostać zmienione skoro prezentacja brzmienia zrobiła na mnie dużo większe wrażenie. Dodam, ze placebo mam raczej w kiepskiej formie, bo co ostatnio słuchałem było wtórne, niczym nie zaskakiwało (np Audio-GD DAC 19 i temu podobne klasowo)
 10. Co masz na myśli "pod względem brzmienia"? Miałem dzisiaj okazję porównać Younga DSD z mk III z tym, że na topowych słuchawkach Final Audio D8000. Mk III to zdecydowanie większa przestrzeń, doskonała kontrola każdego pasma, dynamika. Barwa bardziej neutralna.
 11. Minęło trochę czasu. Zdecydowałeś się na zakup? Jak to wyszło, Ewentualnie ktoś podpowie, czy warto brać u tego dytrybutora?
 12. Coś podobnego z repertuaru mhdt?, bo Havana będzie raczej ciężka do kupienia. Kostki R2R, czy też pcm1704 z Audio-Gd, nie będą własnie takie podcukrowane?
 13. Szukam DACa z muzykalną barwą, taką słodką, kolorową. Obstawiam w pierwszej kolejności AUDIO-GD, czy to będą dobre typy? [Hidden Content] [Hidden Content]
 14. Dzięki z pewnością się przyda. Teraz jestem przekonany, że sieciówka załączona do zestawu zasilacza degraduje ewidentnie dźwięk. Po wpięci cokolwiek markowego, następuje wyraźna poprawa sceny, jest duży oddech i co najlepsze barwa.
 15. Dzieki, no to spotkało mnie fajne odkrycie. Wiadomo sieciówka do listwy, wzmaka robi swoje. Ale myślałem, że zasilacz załatwia wszystko i wystarczy już byle czarny kabelek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.