Jump to content

AiM-TV

Użytkownicy
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralny

Recent Profile Visitors

1309 profile views
 1. Dzięki, z grubsza wiem czego się spodziewać i chyba trzeba się z tym pogodzić.
 2. Podpowiedzcie koledzy mało obeznanemu, jak z tym wyjściem np w tym Sony TC-K515, doczytałem, że ma O.5V. Wydaje mi się, ze to trochę mało i przy wpięciu do wzmacniacza trzeba będzie potka mocniej rozkręcać?
 3. Chciałem zrobić mały eksperyment i podłączyć jako DAC do lampowego wzmacniacza słuchawkowego. Całkiem nieźle się zgrało. Oczywiście, A14 jako integra z DAC gra świetnie i nie zamierzam tego rozdzielać. Na próbę wpinałem zewnętrzny DAC z wyższej półki cenowej i praktycznie różnic nie wyłapałem.
 4. Tak, w ten sposób możesz podłączyć. Właśnie sprawdziłem we własnym zakresie, więc moge sobie sam odpowiedzieć, bo już nie jestem laikiem😉
 5. Pytanie laika - czy aby podłączyć Rotel A14 jako DAC do zew wzmacniacza, wychodzę przez PRE OUT?
 6. A już zupełną niedorzecznością były dla mnie dociekania, że to jakaś marketingowa nagonka producenta, dystrybutora czy kogo jeszcze.
 7. Moje intencje w każdym razie takie były. Tor był już zgrany, akustyka w miarę możliwości opanowana. Szukałem jeszcze jakiegoś szlifu, wisienki na torcie. I jak się okazało po odsłuchach, w punkt trafiły właśnie podkładki. Może ten bardzo dobry efekt to odpowiednie warunki dla tych podkładek, czyli podłoga w panelach, czy inny piernik😉 ale jestem zadowolony.
 8. żeby uciąć te brednie. Zobacz datę na fakturze i date mojego wpisu z pierwszego odsłuchu.
 9. Rotel A14 + Fyne 501 + kable Chord Clearway X, podkładki są pod kolumnami Fyne 501
 10. Tak słucham i jest ciągle WOW. Aż dziwnie się z tym czuje, bo nie miałem takich wrażeń, gdy testowałem DACa 10x droższego od tych podkładek.
 11. Podkładki szybko doszły i juz mam pierwsze odsłuchy za sobą. Mimo mojego względnie sceptycznego nastawienia, nie potrzebowałem dużo czasu aby usłyszeć różnice. Faktycznie jest poprawa, wyraźnie lepsza rozdzielczość, czytelność wokalu i instrumentów. Góra przyjemnie rozciągnięta, klarowna i błyszcząca, bas fajnie uderza. No i to na czym najbardziej zależało, wyraźna zmiana w holografii i prezentacja scenicznej. Większy rozmach, więcej powietrza i swobody. Świetna gradacja planów, do przodu i do tyłu. To co słysze, przekonuje mnie. Tanio nie jest, ale podkładki zostają a ja dalej zdziwiony jak
 12. Akurat mam blisko salon, który nie chętnie wypożycza sprzęt do testów, trzeba się uprosić i nie zawsze mi się tak chce🙂 Zakupiłem już online z możliwością zwrotu, więc jak zagra zgodnie z oczekiwaniami z miłą chęcią zostawię.
 13. Znam dobrze mój system, jeśli będzie progres rozpoznam zmiany. Pozostaje więc zakupić na próbę, jeśli nie podejdą po prostu zwrócę.
 14. Jest trochę opinii, większość pozytywna, mam wrażenie że wyrażanych nie koniecznie przez skrajnych audiofilii. Sugerują, ze lepsze efekty niż wymiana różnych kabli, do których osobiście jestem ostatnio raczej umiarkowanie nastawiony (jakieś różnice słyszę ale nie dominujące). Ktoś korzysta i może potwierdzić?, zwłaszcza opinie o znacznej poprawie stereofonii i poukładaniu sceny.
 15. Burson C3Refence. Bardzo dobrze zgrywał się z Focal Clear. Granie zbliżone charakterem do Hugo TT2, tylko że bez tych jak to nazwałeś szorstkości. Średnica i góra bardzo czysta, ujawnia detal ale nie drażni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.