Jump to content

marek s

Użytkownicy
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A czy ktoś z posiadaczy aktywnych ATC, mógłby napisać jak jest w kwestii okablowania. Czy zasilające i analogowe XLR mają znaczenie pod względem ceny, czy nawet tanie kable w zupełności wystarczają?
 2. Rozumiem, ale tu już muszę iść na ustępstwa. A Moon to gotowy kombajn z Pre, Dac, Stream (Mqa), do tego bardzo muzykalny. Porównywałem go z HD30 i Manhattan II i tak został. Poza tym sprzęt jest podłączony cały dzień także pod odbiór z telewizji, a to kłóci się z lampą. Miałem dwie lampy i pamiętam że zawsze były mniejsze lub większe kłopoty w użytkowaniu.
 3. Mi się wydaje że 40-stki muszą spełaniać 2 czynniki, dużo mocy i duży salon, bo w małym się duszą. Tak je odbierałem. U mnie jest pokój w kształcie litery L (25m2), ale pozycja odsłuchu jest I (16m2), dlatego tak myślę że 19-stki powinny być idealne. U mnie grałoby dokładnie z tym samym przedwzmacniaczem. Fajnie wiedzieć, że ktoś tam już próbował tego połączenia
 4. Dzięki za wgląd. Tak myślałem o wymiarach 18x24 i 60 cm wysokości, ale dzisiaj wpadła mi taka myśl do głowy. Chyba pójdę inna drogą, sprzedam głośniki, wzmacniacz, kable i pójdę w stronę aktywnej wersji 19A. Podstawki odpadają i po sprzedaży sprzętu i zakupu głośników zostanie mi jeszcze ok. 10 tyś. zł. Pamiętam że 40-stki wzbudzały się basem i nawet Bryston 222W/8ohm napędzał je z lekka zadyszką. Tutaj i jeden i drugi problem powinien zostać wyeliminowany.
 5. Dzięki. Przy okazji jak możesz to wrzuć fote 👍🙂
 6. hehe nie, ale mam dylemat na jaki wymiar się zdecydować, gdyby były symetryczne to byłoby po problemie.
 7. Chcę kupić standy Rogoza, zamówienie pod wymiar do scm19.
 8. Miałem 40-tki, pamiętam. No niestety z podstawkami tak jest, że nie będzie idealnie, szczególnie, że głośniki nie są symetryczne. Ale rozumiem, że 20 x 20 nie wyjdzie poza obrys głośników?
 9. Czyli jednak będzie wystawała? To muszę pójść po prostokącie... Aha kolumna będzie wystawała. Muszę stworzyć jakiś wymiar pod Rogoz.
 10. Dziękuję. Jak myślisz 20 x 20 cm wejdzie nie wystając poza obudowę głośników?
 11. Panowie mam prośbę do posiadaczy scm19 lub scm40, bo wymiarowo po szerokości i głębokości są takie same. Czy mógłby mi ktoś zmierzyć ile ma dokładnie szerokości przednia ścianka oraz tylnia. Chodzi o to czy płyta górna standów o bokach 20 cm x 20 cm nie będzie wystawała poza obrys głośników. Z góry bardzo dziękuję.
 12. My jak oglądamy to tylko wieczorem, ja na Meze a druga połowa na Ultrasone ED5. Wtedy można podkręcić gałkę głośności, co na stacjonarce przy śpiących dzieciach niestety odpada. 2C to bardzo fajne słuchawki z sygnaturą Audeze, jeszcze w niskiej cenie i nie tak spowolnione jak 3F. Nie są też tak wygładzone, ale bardziej chropowate i o wiele szybsze, łatwiejsze w napędzeniu.
 13. Sluchawek sporo przerzucilem. Z Audeza byly 2C, 3F, 4Z, ale ze wgledu na wage i duze nauszniki pozbylem sie wszystkich, do tego sa troszke awaryjne. W Meze oprocz wysmienitego dzwieku dostajemy wlasnie ta niska wage i wygode. Filmy i seriale ogladam tylko na sluchawkach, super sprawa.
 14. Fajny kawałek. U mnie muzyka gra wieczorami na Violectric V281 z Meze Empyrean na Tonalium. System słuchawkowy w momencie gdy ma się dzieci i żonę oraz mieszka w blokowisku to bardzo przydatna rzecz 👍 Z resztą uwielbiam ten intymny klimat. Ja sam i muzyka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.