Jump to content

marek s

Użytkownicy
 • Content Count

  229
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pewnie kiedyś się pojawi na rynku wtórnym.
 2. Na zdjęciach w 5.22 widzę Nordosty, stąd się biorą takie opinie. Jeżeli jest ostro, to polecam Cardasa. U mnie zrobiło się jednak zbyt miękko i zamieniłem głośnikowy Cardas Cygnus na Lunę Orange. Z drugiej strony monitory zawsze dadzą więcej wysokich tonów, podłogówki schodzą niżej z basem. A jak dalej jest zbyt przejrzyście to trzeba szukać gdzie indziej, bo tu nie ma plumkania. Jak ktoś lubi Dynadio, to raczej nie polubi PMC.
 3. Adam rozumiem Cię, są gusta. Miałem SCM40 i było to bardzo poprawne granie, ale dla mnie nudne. Próbowałem wyciągać smaczki kablami i w końcu doszedłem do wniosku, że idę dalej. Co do nowej serii, ceny 30% wyższe pojawiły się na początku roku i tyczyły się najpierw starszych modeli. Wiem bo kupowałem poprzednią serię 25, ale udało mi się ją dostać jeszcze po starej cenie. W międzyczasie wyszła nowa seria i z tego co wiem te ceny były specjalnie zrobione pod nią.
 4. Adam 38 Nie wiem czy próbowałeś, ale do PMC będę polecał Cardasy, które wygładzają górę, wyciągają pełną średnicę i dodają niższego tłustszego basu. Żadnego ostrego brzmienia, w zasadzie to jego przeciwieństwo.
 5. Panowie pisałem na poprzedniej stronie, że kupiłem Moona 390. Jestem bardzo zadowolony, ma wszystko na pokładzie, a ponadto po sprzedaży transportu, daca oraz kabli wychodzę prawie na zero. Wszystko w jednym box-ie, do tego mega funkcjonalne.
 6. Brooklyna nie słuchałem, ale Manhattan II wziąłbym gdyby mój system nie był zbyt przejrzysty, bo takiej dynamiki i czystości Moon nie ma. Kwestia spasowania systemu.
 7. Kupiłem Moona. Lepiej wpasował się w system niż Mytek Manhattan II. Ten jest lepszy jako DAC, ale po godzinie byłem zmęczony ilością szczegółów i lekkim przejaskrawieniem. Mytek zgra się dobrze z ciemniejszymi systemami. Moon ma z kolei lepszy wzmacniacz słuchawkowy i przedwzmacniacz. Plusem jest też, że od razu zasysa 1TB muzyki we Flac przez USB z dysku. Apka w tablecie działa błyskawicznie. Wszystko chodzi bezproblemowo w analogowym klimacie.
 8. Aurender odpadł ze względu na brak wejść. Moona 390 zostawiam. W mój system dopasował się idealnie. Analogowa barwa z dociążonym dźwiękiem. Manhattan to również bardzo dobry kombajn, w wielu aspektach lepszy niż Moon ale on pasuje do spokojniejszych, ciemniejszych systemów. Zapomniałem dodać, Pre w Moonie jest najlepsze z trójki Manhattan II, HD30.
 9. Tak, Mytka Manhattana II już sprawdziłem, dzisiaj wjeżdża Moon 390. Najchętniej widziałbym cały kombajn tj. Dac-Pre-Streamer.
 10. To troszkę niedobrze z tym celowaniem. Ciekaw jestem sekcji Daca i Pre w Gustard a22. Na ebayu u niemca można zakupić. Wychodzi koło 5 kzł. Do Hegla HD30 nie ma żadnych zastrzeżeń jeżeli chodzi o Pre. Jutro będę miał Moona 390 na testach.
 11. Rozumiem, a jeżeli chodzi o Pre? Jakieś spostrzeżenia?
 12. A co z tym Pre nie tak ? słaby ?
 13. Lumin T2 oraz Aurender A10 nie mają wejść coax oraz toslink, te funkcje przydają mi się w połączeniu z telewizorem oraz blu-rayem. Potrzebuję cały kombajn z wejściami lub sam Streamer z Dac-iem. Zaproponowano mi także Mytek Manhattan II. Ma wszystkie wejścia oraz MQA plus Android. Auralic odpada ze względu na iOS.
 14. Ten Lumin też jest ciekawy, ale najpierw sprawdzę, Mytka Bridge, który ma wszystko. Już drugi sprzedawca zapewnia mnie że gra inaczej tj. ciepło. Do tego można dołożyć zasilacz liniowy. Jak nie podejdzie to Lumin ale raczej U1 Mini, ponieważ T2 nie ma wejść typu toslink lub coax.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.