Jump to content

marek s

Użytkownicy
 • Content Count

  262
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poprzedniej wersji nie miałem. Dps4.1 jak i S55 są na podobnym poziomie jeżeli chodzi o sztywność. Ale nie ma większego problemu z ułożeniem. Mniejszą od nich sztywność mają s35, tcs31, alpha3, 3ts20 czy 314ag.
 2. Moje wszystkie są fioletowe. Różowe były w wersji 4.
 3. Landryna na 50NCF, ale również na 46G jest bardziej szczegółowa i dynamiczna od S55 na 48R, bo taką też miałem. U mnie idealnie wstrzeliło się w źródło i wzmacniacz słuchawkowy, bo po wpięciu w Brystona grało zbyt mocno złotą barwą. A tak jest neutralnie i muzykalnie oraz nie słychać że to gra złoto. Tak samo jak Ty odbieram jej górę 👍
 4. 46G na Dps4.1 to był strzał w dziesiątkę do źródła. Dzięki za naprowadzenie, bo na S55 mi nie pasowały te wtyki. Teraz potrzebuję jeszcze jeden do wzmacniacza słuchawkowego. I tym samym mam na sprzedaż Alphe 3 na 28/38G, która naprawdę świetnie grala przy Dacu.
 5. Bo jak się posłucha basu z Pmc, to ciężko potem jest wrócić do bas refleksu, nawet słuchając droższych zestawów głośnikowych. Również z akustyką występuje mniejszy problem. Moja żona "anty muzykalna" alias "przycisz to" 🙂, stwierdziła że ze wszystkich głośników, które miałem te grają najlepiej. A przewinęło się parę modeli z zakresu 10-20 kzł uznanych marek. Także nie mam w głowie, żeby coś zmieniać, ale kto wie, może kiedyś, taki sport.
 6. Miałem na stałe w systemie sieciówki po 9 kzł również wychwalane przez Pacułe. Grały super ale jednak coś nie do końca mi w nich pasowało i wróciłem do Furutecha, bo ten ma możliwość kształtowania brzmienia. Jest chyba ok. 40 możliwości łączenia kabli i wtyczek. I co najważniejsze brak problemu przy odsprzedaży. Dlatego Panowie proponuje załóżcie sobie nowy wątek "KonradR vs LorDBandit", bo mamy tu 3 strony przepychanek, najlepiej byłoby po prostu nie odpowiadać. 👍
 7. Tak! S55N Niebieskie kable na rodzie jak dla mnie są zbyt rozświetlone na górze, a na goldzie takie lekko przymulone. Dlatego zieleń lepiej mi podpasowała, szczególnie na goldzie.
 8. Nie ma co się kłócić. Wszyscy mamy inne systemy i uszy. A każdy "audiofilski" kabel obroni się brzmieniem wedle upodobania
 9. Generalnie od jakiegoś czasu szukam kabla do wzmacniacza słuchawkowego. Landryna na 50 Ncf, gdyby nie była tak przejrzysta to byłoby idealnie. Bo w stacjonarce sprawdza się wybornie, w komplecie z Alpha 3 na 28/38G w Dacu. Odnośnie wzmacniacza słuchawkowego najlepsze rezultaty jak na razie osiągnąłem z tcs31 na 28/38G. Ale dałeś mi do myślenia, żeby spróbować landrynę na 46G. Moze to bedzie strzal w dziesiątkę. Gorzej jak pójdzie w spowolnienie z dociążeniem jak s55n. Chociaż to był miły dźwięk, to jednak taki ślamazarny.
 10. Czyli wszystko jasne, grają całe systemy, dlatego mamy inne odczucia. Do landryny raczej nie zdecydowalbym sie na 46G. Ostrzej na górze zagrał mi s55n na 48r niz dps4.1 na 50Ncf. Ten mi w ogóle nie gra ostro. Podpinałem go do wzmaka, daca i wzmacniacza słuchawkowego.
 11. Może będzie to kiepski przykład ale 46G miałem z s55n. Wiadomo jak gra ten kabel. Ale miałem go również na wtykach 48R i zagrał szybko, o wiele lżej ale dla mnie troszkę zbyt przejrzyście na górze. Z kolei s35n słuchałem na 48R i 28/38G i tam nie było już takich dużych różnic w dociążeniu czy spowolnieniu. Pan Tomek z Avcorp też mi przytaknął. Może na innym kablu zagra lepiej. Mam 4 landryny na 50NCF i sam jestem ciekaw jakby zagrała na 46G. Na dzień dzisiejszy odsłuchałem 314, 3TS20, 3TS762, Alpha 3, TCS31,S35n, S55n i DPS4.1. Teraz testuję TCS31 oraz S35n obyd
 12. Miałem 46G i jak dla mnie jest zbyt dociążona i spowalnia dźwięk, wybieram 28/38G. Rodu mam już za dużo, więc nic nie zamula.
 13. Pierwszy raz widzę takie wykończenie wtyków 28/38G. Gdzie to można kupić? Już znalazłem 🙂 Piękne Słychać różnice w brzmieniu po dodaniu pierścieni?
 14. Nic nowego nie usłyszałem. Natomiast ciekawe jaki był sprzęt towarzyszący? U mnie jest za mokro szczególnie po dodaniu zasilacza Forester do Silent Bonn, teraz muszę go osuszać 😜 Dziękuję za bardzo cenną informację. Z chęcią bym posłuchał, ale mam za daleko. Pozdrawiam Marek
 15. Pmc z Brystonem także zagrają muzykalniej, bardziej dociążonym i zaokrąglonym dźwiękiem gdy podłączy się je po RCA.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.