Jump to content

gressi

Użytkownicy
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2676 profile views
 1. Mój " serwisant " miał ze starych zapasów . Tak , że nie pomogę.
 2. Nie pytałem . Jutro się dowiem .
 3. Już ok . Wymiana paska i wszystko działa .
 4. Wymiana paska i ok . Zamykam temat . Sorry przez pomyłkę nie w tej zakładce .
 5. Kupiłem odtwarzacz , jak w tytule . Niestety, wbrew zapewnieniom sprzedawcy nie otwiera szuflady . W środku jest płyta , odtwarza bez żadnych problemów . Podejrzewam jakieś uszkodzenie mechaniczne transportu . Macie jakieś pomysły na naprawę ? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie .
 6. Wczoraj dostałem odtwarzacz jak w tytule . Stan nienaganny , pilot , ale nie otwiera szuflady . W środku jest płyta , odtwarza bez problemu , tylko ta tacka ... Szwed , który mi go wysłał zarzeka się , że wszystko było w porządku , tylko dlaczego nie wyjął płyty ? Podejrzewam jakieś uszkodzenie mechaniczne . Macie jakieś pomysły na naprawę ? Z góry dzięki za wszelkie sugestie !
 7. gressi

  Srebrny interkonekt

  Znalazłem wężyk teflonowy Ø 0,5 mm i oplot miedziany Ø 3,0 mm . Czekam na wtyki . Wielkie dzięki wszystkim za pomoc , zwłaszcza MariuszZ za tutorial .
 8. gressi

  Srebrny interkonekt

  Z czego masz izolację ?
 9. gressi

  Srebrny interkonekt

  Bo mnie nie stać 🙂 .Jesteś pewien , że Albedo lub Argentum stosują tylko srebrne wtyki ?
 10. gressi

  Srebrny interkonekt

  Sorry ! Nie dopisałem : kabel rca do połączenia Pioneer PD-9700 z Krell-em s-300i , monitory diy : Accuton C-173-191E i Seas Millenium .
 11. gressi

  Srebrny interkonekt

  Myślę o interkonekcie diy w oparciu o srebrny przewód : [Hidden Content] . Powinienem skręcić ze sobą dwie żyły, dać ekran ? Wtyki miedziane z Ali..... .Co Szanowni Forumowicze sądzą a o tym ?
 12. Kupiłem Pioneer-a PD 9700 za ok. 500 pln z wysyłką . Dziś ma wyruszyć ze Szwecji . I od razu lekki tuning : porządne gniazda rca i zasilające i OPA 627AP ( akurat mam takie ) .
 13. Są na Ali....... . Pewnie pograłby z 6 miesięcy 🙂 A co myślisz o tych Marantzach ?
 14. Chcę kupić jakiś niedrogi , używany cd do zastosowania jako transport i czysty analogowy cedek ( w zależności , jak będzie lepiej ) . Myślałem o tym Denonie , jak i o Pioneer Pd 8500 , jakiś Marantz serii 600x .Grałoby to z Krell s-300i , CA 851N , kolumny diy Seas Millenium i Accuton C-173-191E , kable Mit MH 750 , połączeniowe Neotech NEI 3001 .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.