Jump to content

gressi

Użytkownicy
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. gressi

  Konektor głośnikowy

  Bardziej chodzi mi o takie coś podwójne - vide zdjęcie .
 2. gressi

  Konektor głośnikowy

  Pomóżcie ! Wujek google nie dał rady . gdzie kupić takie złącze , jak na zdjęciu .
 3. Kabel , jak w tytule . Więcej : https://www.olx.pl/oferta/kable-glosnikowe-audioquest-midnight-3-2-x-2-5-m-CID99-IDzB7bH.html
 4. Obiecuję się pochwalić 🙂
 5. Zamykam wątek . Znalazłem fachowca 🙂
 6. Basreflex wyliczony w WinIsd , 18 l , 41 Hz . Co chcę zmienić Wszystko ! Lepsze jest wrogiem dobrego .W oryginale midwoofer ma pik ok. 4 tys Hz , co jest wyrównane przez zwrotnicę . Obecny woofer C173-6-191E tego skoku nie ma , więc stąd moje przekonanie , że coś może być nie tak . Takie tam domysły laika ! Chociaż gra to całkiem , całkiem 🙂
 7. Obecna zwrotnica jest na projekcie z Klang und Ton , tyle że zgadza się tylko tweeter , woofer był C2-95-T6 . Kilka wykresów na stronie : http://www.diyspeakers.net/snippets.org/ldsg.snippets.org/vendors/accuton.html i parametry TS tweetera C2-23/6:
 8. Czy jest ktoś z podlaskiego lub warmińsko-mazurskiego ( mazowieckiego ) , kto pomierzyłby kolumny i ewentualnie opracował nową zwrotnicę ? Duży monitor 18 l , accuton C2-6-23 i 173-6-191E .
 9. Długość 1 m , opakowanie zastępcze , stan bardzo dobry . Kupiony 2 lata temu na tym forum od ( jeśli dobrze pamiętam ) Jozwa Maryn .
 10. gressi

  Wilson Benesch

  Zastanawiam się nad kolumnami tej firmy , dokładnie nad Square Two ( nowsze ) i Orator ( starsze ) . Które z nich są lepsze ? Grałyby w 16 m2 , częściowo otwartych , końcówka Tag Mclaren 100x4R sl . Muzyka to głównie rock , trochę popu , elektroniczna .
 11. Srebrny , stan bardzo dobry , karton , metalowy pilot z etui . Cena do lekkiej negocjacji . Kurier w cenie .
 12. Wzmacniacz MBL 7006 .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.