Jump to content

gressi

Użytkownicy
 • Content Count

  231
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by gressi

 1. Ma być podłogówka z szerokością max 20 , wysokością 100 cm ( nie podobają mi się szerokie fronty , a to przecież i mebel , i ma jakoś wyglądać😉 ) . Poza tym pomieszczenie częściowo otwarte 16 m2 . Na wysokie scan speak D3004/662000 , średniak scan speak 12MU .
 2. Macie jakieś typy osiemnastki na bas w 3 drogach ? Scan revelator , illuminator , Wavecor SW182 ?
 3. Czu ktoś z Was korzystał z usługi zamówienia kuriera po odbiór przesyłki za granicą ? Szukam w sieci , znalazłem że muszę mieć firmę , konto importowe itd. Bez firmy nie da się ? Potencjalny nadawca chce 200 Euro za towar wartości 900 (AP Virgo II). Myślę , że kurier z Polski byłyby tańszy .
 4. Które są lepsze ? Czy kupno wersji II uzasadnia różnicę 500 zł ?
 5. A więc 19 mm na stronę . Dzięki !
 6. Chciałbym dorobić boczki takie , jak w modelach PD-7x , PD-9x . Czy ktoś z posiadaczy w/w modeli mógłby podać mi ich wymiary , w szczególności grubość . Z góry dziękuję za informacje .
 7. Na basie aluminiowy Wavecor SW182bd01
 8. Głośnikowy to Mit MH-750 , stara wersja , bez puszek .
 9. No to już do przyjęcia . Kolumny w budowie , jeszcze nie wiem , gdzie będzie zwrotnica . Czy do Scan Speaka 12MU dać też srebro ? Tweeter to Scan-Speak D3004/662000 . Do woofera dam miedź Jantzena 6N 2,5 mm2
 10. Neotech strasznie drogi . W sklepie z czarnym w nazwie 99 zł za 0,45 mm , 1 m . Inna sprawa we Francji 70 zł , podobnie w GB , tylko przesyłka ... . Najlepiej byłoby kupić w Sonus Oliwa w komplecie z teflonem . Ewentualnie pewien chiński sklep internetowy ok. 35 zł za 1 m , 0,62 mm w teflonie( wysyłka do miesiąca ).
 11. Do Sonusa pisałem w sprawie koszulek teflonowych . Brak odpowiedzi .
 12. Noszę się z zamiarem użycia srebra wewnątrz kolumn . Najtaniej , to kupno drutu w wyspecjalizowanym sklepie + koszulka termokurczliwa . I teraz , srebro próby 999 , to jaka czystość wyrażona w liczbie N ? Zna ktoś z Szanownych Forumowiczów odpowiedź ?
 13. Mój " serwisant " miał ze starych zapasów . Tak , że nie pomogę.
 14. Nie pytałem . Jutro się dowiem .
 15. Już ok . Wymiana paska i wszystko działa .
 16. Wymiana paska i ok . Zamykam temat . Sorry przez pomyłkę nie w tej zakładce .
 17. Kupiłem odtwarzacz , jak w tytule . Niestety, wbrew zapewnieniom sprzedawcy nie otwiera szuflady . W środku jest płyta , odtwarza bez żadnych problemów . Podejrzewam jakieś uszkodzenie mechaniczne transportu . Macie jakieś pomysły na naprawę ? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie .
 18. Wczoraj dostałem odtwarzacz jak w tytule . Stan nienaganny , pilot , ale nie otwiera szuflady . W środku jest płyta , odtwarza bez problemu , tylko ta tacka ... Szwed , który mi go wysłał zarzeka się , że wszystko było w porządku , tylko dlaczego nie wyjął płyty ? Podejrzewam jakieś uszkodzenie mechaniczne . Macie jakieś pomysły na naprawę ? Z góry dzięki za wszelkie sugestie !
 19. gressi

  Srebrny interkonekt

  Znalazłem wężyk teflonowy Ø 0,5 mm i oplot miedziany Ø 3,0 mm . Czekam na wtyki . Wielkie dzięki wszystkim za pomoc , zwłaszcza MariuszZ za tutorial .
 20. gressi

  Srebrny interkonekt

  Z czego masz izolację ?
 21. gressi

  Srebrny interkonekt

  Bo mnie nie stać 🙂 .Jesteś pewien , że Albedo lub Argentum stosują tylko srebrne wtyki ?
 22. gressi

  Srebrny interkonekt

  Sorry ! Nie dopisałem : kabel rca do połączenia Pioneer PD-9700 z Krell-em s-300i , monitory diy : Accuton C-173-191E i Seas Millenium .
 23. gressi

  Srebrny interkonekt

  Myślę o interkonekcie diy w oparciu o srebrny przewód : [Hidden Content] . Powinienem skręcić ze sobą dwie żyły, dać ekran ? Wtyki miedziane z Ali..... .Co Szanowni Forumowicze sądzą a o tym ?
 24. Kupiłem Pioneer-a PD 9700 za ok. 500 pln z wysyłką . Dziś ma wyruszyć ze Szwecji . I od razu lekki tuning : porządne gniazda rca i zasilające i OPA 627AP ( akurat mam takie ) .
 25. Są na Ali....... . Pewnie pograłby z 6 miesięcy 🙂 A co myślisz o tych Marantzach ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.