Jump to content

darky

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Witam Poszukuję wzmacniacza zintegrowanego do kolumn Dali Grand do około 5-7k pln. Na podstawie lektury (głownie fora, recenzje) wytypowałem w pierwszej kolejności Krell KAV-300iL, ewentualnie Accuphase E-211. Niestety w mojej okolicy (Bielsko-Biała) w ostatnim czasie nie znalałem możliwości sprawdzenia przed zakupem bądź wypożyczenia za opłatą aby odsłuchać. Kolumny są zbyt ciężkie, aby je transportować w tym celu 🙂 Zdarzają sie ciekawe propozycje na aukcjach tylko bez odsłuchu nie zamierzam zaryzykować. Pytanie czy ktoś z Grupowiczów: - ma doświadczenia w tym konkretnym zestawieniu i mógłby się wypowiedzieć czy warto? - ma możliwość w moim otoczeniu realizacji odpłatnego odsłuchu bądź jest zainteresowany sprzedażą tych wzmacniaczy? - posiada/posiadł te kolumny i znalazł dla nich wzmacniacz na dłuższy okres czasu w zbliżonym budżecie? Pomieszczenie 40m2, słucham głownie rock, najczęściej z płyt winylowych ale nie tylko. Obecnie kolumny pracują z BC Acoustique EX-242 - jestem jednak przekonany, że z lepszym wzmacniaczem można z tych kolumn uzyskać znacznie "więcej". Dzięki
 2. Dzień Dobry. Potrzebuję porady na temat wkładki MM do gramofonu Onkyo Integra CP-1057f. Rozważam Shure m97xe bądź Ortofon 2M Red. Obecnie używam wzmacniacza Denon PMA-720AE, gramofon chciałbym podłączyć do wejścia PHONO (obecnie używam Denon DP-300f z fabryczną wkładką MM i wyłączonym zintegrowanym przedwzmacniaczem - działa OK) Bardzo proszę o informację, czy z punku widzenia mechanicznego i technicznych parametrów wkładki będą działać z gramofonem i wzmacniaczem prawidłowo? Jeżeli nie te, to będę wdzięczny za rekomendację w podobnym budżecie. Instrukcja serwisowa w załączniku. Dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.