Jump to content

AudioPhase

Branża
[Konto NIE jest oficjalnym Partnerem Audiostereo]
 • Posts

  132
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

33 Neutralny

Audiostereo

33

Informacje profilowe

 • Branża
  Producent

Recent Profile Visitors

2458 profile views

AudioPhase's Achievements

 1. Oczywiście forniry jak i lakiery połyski są możliwe za dopłata ( 400zł ) na oryginalnych kolcach kolumny są stabilne, nie ma potrzeby stosowania poszerzonych stopek ( chyba, że ze względów wizualnych ) mimo zgrabnych wymiarów mamy kolumnę o masie własnej 19kg z prawidłowo ulokowanym środkiem ciężkości ( liczne przegrody i usztywnienia wewnątrz obudowy )
 2. Zapraszam do zapoznania się z testem AudioPhase TONIKA:
 3. AudioPhase

  Potrzebuję ...

  Kupie Bufor Passa B1 Może być samo PCB lub zmontowana płytka
 4. AudioPhase

  Potrzebuję ...

  Potrzebuje cewek taśmowych lub drutowych powietrznych lub taśmowych woskowanych o parametrach 4,7mH / ok 0,4-0,5 ohm najlepiej używane.
 5. Do zaoferowania Malinka 3b+ + zasilacz liniowy na LT + obudowa, stan idealny, w zestawie karta z zainstalowanym rooopie. Mocowanie maliny do poprawy - było to tymczasowo przymocowane i tak zostało przez jakiś czas.... ( czerwona Wima to tylko dystans dla trytytki ) 400zł z wysyłką
 6. Malina 3b+, zasilacz na LT jakimś już nie pamietam Zasilacz to chyba ten: [Hidden Content]
 7. Do zaoferowania Malinka + zasilacz liniowy + obudowa, stan idealny, w zestawie karta z zainstalowanym rooopie. Mocowanie maliny do poprawy - było to tymczasowo przymocowane i tak zostało przez jakiś czas.... ( czerwona Wima to tylko dystans dla trytytki ) 450zł z wysyłką
 8. Witam Do sprzedania mam MONACOR SP-12A/302PA 2szt: [Hidden Content] Stan idealny, używane do testów, więcej leżały niż grały. 50% ceny: 620zł z wysyłką za kpl Polecam świetne głośniki do 2 i 3 dr.
 9. Ja słucham też sporo Rock'a, Violin mimo swojego gabarytu nie mają z "ostrzejszym łojeniem" żadnego problemu. Bardzo dziękujemy za wszelkie uwagi i sugestie :)
 10. W HighFidelity kolumny wystąpiły w wersji Palisander Santos.
 11. A tak wygląda pełny komplet jaki trafia do klienta:
 12. Charles Martin VIOLIN - czereśnia amerykańska
 13. Na cenę ma wpływ wiele czynników i wcale nie chodzi tu głównie o marżę dystrybutora, cena na Targach była niezwykle dumpingowa na ograniczoną ilość par jeżeli ktoś umie liczyć to wie, że sprzedaż kolumn odbywała się praktycznie bez żadnego naszego zarobku więc siłą rzeczy chyba było to oczywiste że firma nie może pracować pro-bono cały czas, szczęśliwcy którym udało się kupić w targowej cenie mogą się tylko cieszyć. Nie mniej jednak nadal uważamy, ze aktualna cena za te kolumny jest niesamowicie atrakcyjna ;)
 14. Witam Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale AudioPhase ma pod swoimi skrzydłami markę córkę ( a może syna prędzej ) a mianowicie Charles Martin, zapraszam do lektury recenzji kolumn Charles Martin VIOLIN: [Hidden Content]= Pozdrawiam serdecznie
 15. Witam Zapraszam do lektury: [Hidden Content]= Pozdrawiam serdecznie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.